Na severu Moravy vyfasovala rezerva Slovácka sedmičku

Sport 31 / 10 / 2012

Na severu Moravy se fotbalistům béčka Slovácka nedaří. Toto pravidlo potvrdili i v sobotním utkání, ve kterém podlehli Třinci 7:0.
Třinec - 1.FC Slovácko B 7:0 (5:0)
Bez prvoligových posil nečekalo Slovácko na severu Moravy nic lehkého. Vedoucí tým tabulky sice v úvodu chvíli tahal za kratší konec, ale pak rozjel brankostroj, který se zastavil na čísle sedm. Rozhodující úder mladíkům ze Slovácka dali domácí zkušení borci po čtvrt hodině hry, kdy během následujících deseti minut čtyřikrát rozvlnili síť za gólmanem Hečou. Pátou branku pak přidali v samém závěru poločasu.
Po změně stran si svěřenci trenéra Palinka vytvořili několik slibných šancí, ale branka jim v tomto utkání souzena nebyla. Když už to vypadalo, že se přece jen dočkají, zastavila míč v 75. minutě tyčka. Po tomto varování se dostali ke slovu opět domácí, kteří dalšími dvěma brankami uzavřeli gólový účet zápasu.
V neděli 4. listopadu hostí béčko Slovácka Břeclav. Začátek utkání je v 10.15 na kunovické Bělince.
Slovácko B: Heča - Malý, Mikulica, Ohnutek, Franta (62. Banasik), Jeleček, Svízela (76. Bartoš), Kolínek, Nečas, Prajza (62. Zelinka), Szmek. Trenér: J. Palinek.