Na úvod přípravy domácí porážka

Uherské Hradiště Sport 17 / 08 / 2011

Druholigoví hokejisté Uh. Hradiště za sebou mají první herní test. V přátelském střetnutí s Valašským Meziříčím tahali za delší konec pouze první třetinu, pak předali otěže soupeři, který se radoval z vítězství 4:2.
Uh. Hradiště - Val. Meziříčí 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
Hradišťští nastoupili už bez čtyři hráčů loňského kádru, ale pro změnu s kvintetem posil. Jelikož šatnu v týdnu nečekaně opustil i kapitán Michal Andrýsek, „C“ na prsou převzal obránce Michal Sladký.
Domácí odehráli slušnou první třetinu, v níž otevřel skóre Knebl. Jenže od druhé dvacetiminutovky tahali za kratší konec a naprosto zaslouženě odešli poraženi.
„Kluci šli do zápasu nabuzení a první třetinu odvedli dobrý výkon, jenže ve zbylých dvou se k němu ani nepřiblížili. Soupeř byl aktivnější, lépe bruslil a těžil z lepší souhry. Bylo vidět, že je na ledě o týden déle,“ všiml si hradišťský kouč Petr Sakrajda.
Jeho svěřenci dopláceli i na žalostné přesilové hry, nevyužili ani dvojnásobných početních výhod. Branky: Knebl, M. Rapant.
UH. HRADIŠTĚ: Kůdela - Šťastný, Šafařík, Krystýnek, Sladký, Matula, Vodák, Měšťánek - Sakrajda, Knebl, Mikeš - M. Rapant, Antonovič, Červenka - Karpíšek, Kadlčík, Křemeček - Němec, Kundera.