Na závěr remízy

Slovácko Sport 09 / 11 / 2010

O. N. Ves - Vel. Karlovice 1:1 (1:0)
Do vedení šli domácí v 8. minutě, po rychlém úniku Máčaly po pravé straně přišel přesný centr na nabíhajícího Píšťka a ten rozvlnil síť za hostujícím brankářem. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. V 74. minutě dle názoru domácích přehlédl rozhodčí Doležal faul na domácího gólmana, od kterého šel míč do zámezí, a z následného rohového kopu a ostřelování domácí svatyně se prosadil Červenec, který prostřelil obranu a brankáře. Rozhodčí Doležal, 50 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Bouchal, Chrástek, Franta, Šálek, Píštěk, Zálešák, Máčala, Galuška, Jurčík, Straka. Střídali: Pavlas, Kadaš, Vařecha
Dol. Němčí - Morkovice 2:2 (1:1)
V první půli se hrálo většinou mezi šestnáctkami a šancí k vidění moc nebylo. V 11. min. se prosadil po rohovém kopu domácí Poruban, hosté srovnali ve 43. min. pěknou střelou Valáška. Po změně stran se začali více prosazovat domácí a v 52. min. zahodil pokutový kop T. Stojaspal, o sedm minut později mohl svou chybu napravit, ale samostatný nájezd neproměnil. Na druhé straně Valášek poslal hosty do vedení. V 81. min. domácí trefili břevno a v 85. min. vyrovnal T. Kadlček. Rozhodčí Bartoň, 120 diváků.
Dol. Němčí: Kadlček R. - Šmehlík, Pochylý, Pitner, Poruban, Cmol, Bída, Zimčík, Krchňaček, Kadlček T., Stojaspal T. Střídali: Skopal, Hodulík
Chropyně - Hluk 2:1 (0:0)
První poločas byl z obou stran velmi opatrný, hrálo se především mezi šestnáctkami se snahou neudělat zbytečnou chybu. Ve 46. minutě domácí kanonýr Pagáč překvapil hostujícího brankáře nepříliš silnou střelou těsně za hranicí šestnáctky a ta k údivu  všech skončila v síti. Domácí přidali na bojovnosti a výsledkem byla druhá branka. Poté se zranil domácí stoper Ligač a domácí obrana začala dělat chyby. V 64. minutě zakončil dobře rozehraný trestný kop hostů Martin Zalubil a snížil na rozdíl jedné branky.  Rozhodčí Bělunek, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík,Radoch, Hlaváček, Machala J., Botek, Dufka, Zalubil Michal, Minařík, Zalubil Martin. Střídali: Soviš, Machala A.
Vsetín - Provodov 1:1, Kateřince - Slušovice 5:0, Spytihněv - Holešov 3:1, Luhačovice - 1. Valašský FC 5:2