Branky: 9. Vystrčil M., 42. Šobáň J., 67. Orlovský M.
ŽK: 19. Kňazeje T., 88. Mikulinec R. - 44. Gál J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Věrný (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Šobáň J., Orlovský M., Moravanský T., Mikulinec R., Machálek J. (70. Věrný R.), Machálek I., Kopták R., Kňazeje T. (60. Ševčík P.), Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Boršice u Bl.: Bachan L. - Tureček M., Šimek R., Nožička J., Kusenda P., Ježek P. (45. Kusenda R.), Huspenina M., Halík M., Gál J., Cmol M. (76. Žufánek M.), Bilík V. (63. Polášek M.). Trenér: Vladimír Bilík.
V sobotním utkání drslavičtí vyhráli zaslouženě. Ve 2. minutě Šobáň  z velkého vápna nastřelil spoje branky. V 9. minutě Kopták z pravé strany naservíroval míč Vystrčilovi a ten hlavou otevírá skóre - 1:0. Ve 20. minutě se hostující celek marně dožadoval pokutového kopu, když Nožička střílel z velkého vápna a nastřelil Moravanského do ramene. Ve 42. minutě domácí zvýšili na 2:0 Šobáněm. V 67. minutě Ševčík přihrál míč z pravé strany Orlovskému a ten z malého vápna zvýšil na 3:0. V 71. minutě uviděl Tureček červenou kartu, když strčením zabránil další brance. V 73. minutě Vystrčil utíkal sám na gólmana, ale Bachan jeho pokus zlikvidoval a skóre se už nezměnilo.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Martin Halík

Jarošov - Břestek 1:5 (0:3)
Branky: 54. Hotař M. - 25., 46. Slavík Z., 11. Konečný R., 16. Plevák L., 76. Čagánek P.
ŽK: 10. Dujka J., 25. Hotař M. - 8. Bednařík M., 83. Martinák R.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Tomáš Polášek, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Ševčík J. (46. Staroba R.) - Zelinka L., Vyorálek J., Šácha J., Pekárek R., Oharek V. (46. Grebeníček P.), Malina J., Kolaja L., Hotař M., Gajarský M., Dujka J. (77. Vandírek L.). Trenér: Radek Vyoral.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Stuchlík J., Slavík Z., Sedlář O., Plevák L., Lahola I. (83. Smělík D.), Konečný R. (46. Martinák R.), Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Domácí nezachytili nástup hostů, kteří se ujali už v 5. minutě vedení, když po rohovém kopu zaspala obrana i brankař a pro Konečného nebyl problém dorazit míč do brány - 0:1. Od té chvíle měli hosté velkou převahu a dočkali se i navýšení, kdy Plevák si potáhl míč před šestnáctku a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Hosté i nadále tlačili, Bednařík potáhl míč po pravé straně, Slavík si na něj naběhl a zvýšil na 0:3. Začátek druhého poločasu domácím opět utekl, Slavík vybojoval míč, potáhl jej do šestnáctky a zvýšil na 0:4. Domácí se dočkali snížení v 54. minutě. kdy si na centrovaný míč naběhl Hotař - 1:4. Od té chvíle se domácí vzchopili, zatlačili hosty z Břestu, ale jenom po šestnáctku. Byli to tak naopak hosté, kteří po rychlém brejku v 74. minutě  zvýšili na hrozivých 1:5.
Nejlepší hráči: Radek Pekárek - Pavel Zelinka

Kostelany n. M. - Nedakonice 0:4 (0:3)
Branky: 5. Trubačík M., 16. Bilavčík R., 17. Lukůvka M., 60. Klečka J.
ŽK: 72. Chmelař D. - 74. Čagánek R., 83. Belák M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Hanáček, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J. (46. Vávra J.), Šťastný T., Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D. (84. Facalka R.), Jaroš J., Chmelař D., Horký L., Dvouletý R. (40. Tomašů M.), Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Nedakonice: Lašák Z. - Trubačík M., Šoustek P., Stupka J., Petek M., Lukůvka M. (53. Hladký J.), Klečka J., Čagánek R. (79. Král T.), Bilavčík R., Beránek T. (63. Vojtek Z.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Utkání začalo minutou ticha k uctění památky člena výboru a trenéra mládeže Pavla Železníka. Hosté začali ve výborném tempu a hned v 5. minutě po levé straně otevřel skóre Trubačík po lahůdkové Lukůvkově přihrávce. O jedenáct minut později se nádherně trefil z hranice velkého vápna R. Bilavčík a o minutu později pečetil brankový účet první půle Lukůvka po nádherné kombinaci, jeho oslavné salto bylo také nádherné. Druhá půle byla  už na branky chudší, přesto bylo vidět mnoho fotbalového na obou stranách. V 60. minutě se z těžkého úhlu střelecky připomněl Klečka a dal výsledku konečnou podobu. Domácí mohli korigovat Vávrou v 76. minutě, jeho střela se však jen otřela o pravou Lašákovu tyč. Výsledek odpovídá dění na hřišti a favorit si připsal další důležité body.
Nejlepší hráči: Tomáš Šťastný - Martin Petek

Nezdenice - Traplice 5:1 (2:0)
Branky: 13., 54. Sviták P., 60., 63. Lux R., 16. Šašinka O. - 48. Kolínský T.
ŽK: 45. Lux R. - 25. Březina P.
ČK: 45. Březina P. (Traplice).
Diváci: 55.
Rozhodčí: Radek Michalec - Josef Masař, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Koběrský F. - Šašinka O., Sviták P. (73. Bachůrek M.), Mikliš M. (75. Gabrhel R.), Lux R. (65. Janřařík L.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L. (74. Polách O.), Slavík J., Merta Z., Kotyza R., Košař J. (66. Maděra J.), Kolínský T., Kamarád J. (66. Daněk O.), Huťka L., Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří si hned začali vytvářet slibné příležitosti a to se jim vyplatilo už ve 13. minutě, kdy se prosadil Sviták. O tři minuty později se skóre znovu přepisovalo, kdy Šašinka po krásné akci na jeden dotek se ocitl osamocený před bránou a nedal Vávrovi žádnou šanci. V samotném zavěru prvního poločasu byl vyloučen hostující Březina. Druhý poločas začali hosté od prvních vteřín tlačit domácí a hned ve 48. minutě po hrubé chybě domácího obránce snížili Kolínským na 2:1. Tento stav ale dlouho nevydržel, když se v 54. minutě trefil opět Sviták. O šest minut později se skóre opět přepisovalo, když Lux po dlouhé křižné přihrávce naběhl za hostující obranu a v klidu přehodil Vávru. O tři minuty později to byl opět Lux, který uzavřel skóre na 5:1. Hosté i za nepříznivého stavu hráli dále a snažili se o snížení výsledku, to už se jim ovšem nepodařilo.
Nejlepší hráči: Miroslav Mikliš - Zdeněk Merta

Nivnice - H. Němčí 1:1 (1:0)
Branky: 2. Skočovský D. - 84. Janeček P.
ŽK: 10. Suchý R., 44. Skočovský D., 75. Bortel L., 84. Bachůrek P. (Nivnice).
Rozhodčí: Pavel Řihák - Václav Tomanec (laik), Roman Macalík (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O. (70. Popelka P.), Michalec J., Krajčovič Z., Holboj M. (58. Bartoš A.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Velecký D., Tureček M., Špaček K. (84. Huňka V.), Svadbík J., Srnec D., Janeček P., Jančařík F. (87. Tureček P.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Domácí začali aktivněji a už ve 2. minutě po rychlém protiútoku Skočovský otevřel skóre. V 15. minutě se Skočovský uvolnil, jeho střela šla ovšem mimo tři tyče. I nadále byli domácí lepším mužstvem, ale všechny  šance jim pochytal velmi dobrý Rybnikář v brance hostí. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ale domácí zadní řady pracovaly bez chyb. I ve druhém poločase byli lepší domácí, ale do vážnějších šancí se nedostávali. V 60. minutě vybojoval Skočovský míč, jeho přihrávku Bortel neproměnil a míč z pěti metrů do branky nedopravil. V 84. minutě chyboval Koktavý, čehož využil Janeček a ve skrumáži srovnal na konečných 1:1.
Nejlepší hráči: Marek Boďa - Tomáš Zimčík

Os. Lhota - Vlčnov 2:1 (0:0)
Branky: 66. Hubík M., 75. Štergenich J. - 68. Tomala K.
ŽK: 85. Zbořil F., 85. Štergenich P., 85. Štergenich J., 86. Hubík M. - 47. Podškubka V.
Diváci: 190.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Patrik Blažek, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Zalubil O., Štergenich P. (90. Štergenich D.), Štergenich J. (84. Kopeček M.), Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Hubík M., Doležal M., Bachan O. (88. Halač J.). Trenér: Josef Dominik.
Vlčnov: Křapa M. - Zemek P., Vlček P., Šupka J. (59. Tomala K.), Podškubka V., Křapa L., Koníček J., Kašpařík P., Kameník J., Havlík R. (80. Koníček P.), Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
První poločas byli hosté lepším mužstvem, ale do šance se dostali domácí, kteří Hubíkem v 32. minutě nastřelili Křapovu tyč. Do druhého poločasu nastoupili s větším odhodláním domácí, v 52. minutě šel na Křapu Hubík, gólman hostů byl ovšem úspěšnější. V 66. minutě se domácí radovali z první branky, autorem byl už dříve vzpomínaný Martin Hubík. Hostujícímu trenérovi Šimíkovi vyšlo perfektně střídání, na hřiště poslal Tomalu a ten se mu odvděčil v 68. minutě vyrovnávající brankou. Domácí podnikali rychlé protiútoky a v 75. minutě se dočkali vedoucí branky, o kterou se postaral kapitán Josef Štengerich. Taktickou hrou v samotném závěru utkání domácí výsledek již uhájili a připsali si do tabulky důležité body.
Nejlepší hráči: Ondřej Zalubil - Pavel Vlček

Polešovice - Uh. Ostroh 4:2 (1:1)

Branky: 4., 75. Černoch M., 47. Korvas Z., 90. Janík Z. - 19. Vlk M., 83. Raštica M.
ŽK: 52. Lubojacký M. - 44. Kovařík M., 59. Kolář M., 59. Durna M.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jiří Běhávka (laik), Josef Lopata (laik).
Polešovice: Pavela M. - Martykán M., Lubojacký M., Kotek R. (30. Korvas R.), Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Hasoň D., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. (74. Hasoň J.). Trenér: Radek Svoboda.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Procházka Z. (46. Raštica M.), Lopata M., Kunovjánek M., Kovařík M. (72. Boček L.), Kolář M., Kočiš P., Hlůšek Š. (78. Čápek J.), Durna M. Trenér: neuveden.
Ve 4. minutě poslal pas mezi obranu Martykán na Černocha a ten překonal gólmana. V 19. minutě nacentroval Durna na volného Vlka a ten hlavou srovnal na 1:1. Ve 29. minutě se Procházka opřel do míče a z úhlu nastřelil pouze pravou tyč Pavelovy branky. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří se již ve 47. minutě ujali vedení Korvasem. V 73. minutě měl šanci Čápek, ale brankař jeho šanci zneškodnil. V 74. minutě měl šanci hlavou Janík, ale gólman vyrazil na rohový kop. V 75. minutě zahrával Lubojacký rohový kop a Černoch zvýšil na 3:1. V 78. minutě byl opět Janík sám před brankařem, ale pokus o přelobování mu Směták zneškodnil. V 90. minutě Lubojacký zahrával rohový kop, který hlavou do sítě usměrnil Janík a uzavřel tak skóre utkání.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Martin Směták