Naděje na postup zhasla

Boršice Sport 12 / 06 / 2014

Rožnov p/R. - Boršice 2:0 (1:0)
 Rožnovští proměnili dva pokutové kopy, ubránili drtivý závěrečný nápor soupeře a poslali tu nejlepší zprávu přes kopec do Velkých Karlovic, které slaví postup do divize. V prvním poločase uťala fotbal bez šancí až 45. minuta, kdy Michal Maléř našel centrem Náměstka, který byl v pokutovém území faulován. První pokutový kop zápasu proměnil Balejík - 1:0. Hned po přestávce se pěkně uvolnil Bortl a jeho centr zastavila hostující obrana v pokutovém území pouze za cenu ruky. Druhou penaltu proměnil Náměstek na 2:0. Ve druhém poločase měli hosté jasně pod kontrolou střed pole. Nebyla jim uznána snižující branka pro ofsajdové postavení zakončujícího hráče. Na posledních patnáct minut se v hostující sestavě objevil exligový záložník Vít Valenta a domácí zuby nehty ubránili cennou výhru zajišťující záchranu a získali skalp velmi silného protivníka. Rozhodčí Zicháček, 100 diváků
Boršice: Remeš - Slaný, P. Dufek, Konrád, Kopčil, Šustr, M. Dufek, Brázdil, Ohnutek, Klvaňa, Hromada. Střídali: Kuzma, Valenta
Vizovice - Provodov 2:6 (1:3), Chropyně - Bystřice p/H. 4:0 (2:0), Morkovice - Luhačovice 7:5 (1:3), Fryšták - Vel. Karlovice 3:2 (2:0), Kateřinice - Spytihněv 0:5 (0:3), Holešov - Vigantice 3:0 (2:0)