Naděje spláchl sudí a zranění

Nezdenice Sport 23 / 05 / 2012

Divizní fotbalistky Nezdenic nenavázaly na střeleckou kanonádu proti Napajedlům, a z horké půdy Podivína si přivezly „rukavici“. Kouč Lumír Petrka navíc přišel o Synčákovou s Hanákovou, které zápas nedohrály kvůli zranění.
Podivín - Nezdenice 5:1
Nezdenice šly do střetnutí povzbuzeny skalpem Napajedel 6:1, o který se postarala čtyřmi góly Tomaštíková a dvěma Jeglová, jenže na další tři body nedosáhly. Tomaštíková v první minutě neproměnila sólo a v desáté platilo otřepané nedáš, dostaneš. Hanáková sice záhy střelou k tyči vyrovnala, ale další branku v síti domácích zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího na lajně. Podivín pak dvěma góly do přestávky prakticky rozhodl. Ve druhé půli totiž Synčákové a spol. nepřál rozhodčí, který několikrát nepochopitelně zastavil jejich akci a odepřel jim i pokutový kop... Když se pak zranily Synčáková s Hanákovou, nebylo co řešit. Branka: Hanáková.
NEZDENICE: Mendlová - Hrubošová, Petrková st., Švecová, Eliášová - Vrábelová, Synčáková, Minaříková - Tomaštíková, Hanáková, Jeglová. Střídaly: Drgová, Petrková ml.