Naložily osmičku

Nezdenice Sport 20 / 10 / 2010

Divizní fotbalistky Nezdenic si po výpadku ve Velkých Pavlovicích (0:6) spravily náladu před vlastními fanoušky. Zálohu Holešova vyprovodily osmi góly.
Nezdenice - Holešov B 8:0 (4:0)
Domácí fotbalistky na soupeřky doslova vlétly a už po deseti minutách vedly 2:0. A když do poločasu přidaly další dvě branky, bylo jen otázkou času, s jakou nadílkou Holešov odjede. Hostující hráčky si za celé utkání dokázaly vytvořit jedinou šanci, kterou ale s přehledem zlikvidovala gólmanka Drgová. Branky: Švecová 3, Strouhalová 2, Tomaštíková 2, Petrková st.
NEZDENICE: Drgová - Vrábelová, Petrková st., Pavlisová, Hrubošová - Janíčková, Tomaštíková, Petrková ml. - Synčáková, Švecová, Struhalová. Střídaly. Bortlová, Myšinská, Kelíšková.