Naplno jen Brod

Slovácko Sport 23 / 08 / 2012

1.Valašský FC - Uh. Brod 0:1 (0:0)
Stovka diváků viděla v první půli průměrný fotbal. Domácí zahrozili již ve 2. minutě průnikem Drdy a dožadovali se penalty, byla by ale hodně přísná. Brod vyslal na domácí branku za první dějství jednu tečovanou střelu, která cinkla o břevno. Další šance Rožnovanů brankou neskončila. Obraz hry se ve druhé části nezměnil. První branky se dočkali hosté v 70. minutě. Na trestný kop si naběhl David a hlavou poslal Brod do vedení. Hosté v závěru zahodili jasnou šanci na zvýšení náskoku. Rozhodčí Březáček, 100 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek – Nevařil, Marek, Solařík, David, Vojtěch, Dvořák, Vacula, Kudela, Frühauf, Odstrčil. Střídali: Pochylý, Plšek, Indra.

Vigantice - Boršice 2:1 (2:1)
 V souboji dvou ambiciózních celků se vše podstatné odehrálo v prvním poločase. Domácí se ujali vedení v 18. minutě šikovnou dorážkou Mičkala. O deset minut později byl v pokutovém území sražen Kučera a nařízenou penaltu proměnil Náměstek - 2:0. Hosté odpověděli o několik minut později kontaktní brankou Konráda. Střelec hostů ještě v prvním poločase trefil dvakrát tyč. Ve druhé půli domácí hráli pozorně v obraně a Boršice prakticky do šance nepustili. Naopak, dva brejky Štreita zaváněly třetí brankou. Rozhodčí Mejzlík, 100 diváků
Boršice: Remeš – Mušálek, Vašek, Martinec – Hromada (78. Brzica), Kopčil, Vlček, Šustr, Konrád – Dufek, Mikulčík (72. Kuzma).
Kateřinice – Holešov 2:1 (0:1), Slušovice – Vlachovice 2:1 (2:1), Luhačovice – Vel. Karlovice 1:2 (0:2), Vsetín – Bystřice p/H. 0:0, Chropyně – Provodov 1:2 (0:1)