Náskok Bojkovic se snížil

Sport 06 / 04 / 2011

Zlámanec a Strání umazaly bodovou ztrátu

Zlámanec -  Hluk B 5:1 (4:1)
O osudu zápasu bylo rozhodnuto po úvodní půlhodině, to už domácí vedli 4:0. Hosté ještě v závěru první půle zkorigovali stav, ale to bylo z jejich strany vše. Ve druhé půli domácí v poklidu dohrávali a soupeři přidali ještě jeden gól. Branky: Jirsák, Damborský, Hubáček, Němec, Sadil - Hanák
Osvětimany - J.Otrokovice 0:1 (0:1)
V bojovném utkání byli hosté o něco lepší než domácí a brankou Čonky ze 35. min. si zajistili tři cenné  body.
Koryčany - Šumice 2:2 (2:0)
V první půli byli domácí aktivnější a po zásluze vedli dvoubrankovým rozdílem. Po přestávce domácí začali hlídat výsledek a hosté se postupně dostávali do hry a v 73. a 77. min. srovnali výsledek. V závěru měli hosté ještě několik příležitostí ke vstřelení vítězné branky, ale šance neproměnili. Branky: Jančík, Lysko - Kelíšek, Kunovský.
Kudlovice - Jalubí 1:2 (0:1)
Bojovné utkání slušné úrovně. V první půle si každý celek vytvořil po jedné šanci, na straně hostí ve 28. min. Gajdorus proměnil, na straně druhé se ve 32. min. Blaha neprosadil. Po přestávce se domácí zlepšili, ale chybou při rozehrávce dovolili hostujícími Gajdorusovi pohodlně zvýšit na 0:2. Ze závěrečného tlaku domácí Hložný už jen snížil na konečných 1:2.
Sušice - Zlechov 4:2 (2:2)
Zajímavé utkání, ve kterém viděli diváci půltucet branek a pět krásných branek. Do vedení šli hosté už v 8. min. novou posilou Kowalíkem. Domácí ale inkasovaná branka nerozhodila a během dvaceti minut brankami Kaštánka a Jurka skóre otočili. Konečný stav první půle stanovil ve 43. min. opět Kowalík. Po přestávce domácí skórovali v 63. min. Skopalem a v závěru pojistil cenné vítězství Kaštánek.
Havřice - Strání 0:3 (0:1)
V poli bylo utkání vyrovnané, hostů svým důrazem potrestali chyby domácích v rozehrávce. Branky: Frühauf, Popelka, Kolaja.
Slavkov - Bojkovice 0:0
Bojovné utkání, ve kterém první půli ovládli domácí, po změně stran zase hosté. Domácí však hrozili rychlými brejky, ale ani jeden ze tří pokusů neskončil úspěšně. Vedoucí celek se dostal do jedné vyložené šance, ale gólman domácích uhájil čisté konto.