Návrat po čtyřech měsících

Návrat po čtyřech měsících
Uherské Hradiště Sport 23 / 03 / 2016

Po čtyřech měsících herní pauzy způsobené zimní přestávkou i svalovým zraněním se Jiří Valenta vrátil do sestavy Slovácka. Svůj návrat, navíc v rodné Praze, si ale asi představoval docela jinak.
S týmem trénuju naplno už delší dobu, dva zápasy jsem byl i na lavičce a v týdnu jsem tak nějak vypozoroval, že bych mohl nastoupit v základu. Samozřejmě že jsem se na zápas strašně těšil. Škoda ale, že nám vůbec nevyšel. Hráli jsme špatně.
Zaskočila vás Bohemka svým nasazením? To je přece pro ni typické a svoji hru především v Ďolíčku má na těchto atributech postavenu.
Známe hru Bohemky velmi dobře a připravovali jsme se na ni celý týden. Na hřišti jsme se ale nedokázali dostat do své hry. Uprostřed hřiště kolem nás dobře rotovali a my vlastně jen běhali od ničeho k ničemu. Když k tomu přidáte i smůlu, kterou jsme měli při zakončení, a naopak štěstí Bohemky při obou brankách, tak z toho vyjde výsledek. Já ale nechci říkat, že byl výsledkem štěstí či smůly. Základem prohry byl náš nepovedený výkon.
Do hry o body vás mohla vrátit hlavička Matěje Biolka, která skončila na břevně.
To je pravda. Zrovna v tu chvíli jsme domácí tak trochu zmáčkli a byla z toho Matějova šance, která ale brankou neskončila. Teď už je ovšem zbytečné se k tomu vracet. Bohemka hned z protiútoku přidala druhou branku a bylo vlastně po zápase.
Teď je před vámi dvoutýdenní zápasová pauza a po ní domácí duel se Spartou. Bude vám porážka v Ďolíčku ležet dlouho v hlavách?
Samozřejmě že nás ztráta z Bohemky mrzí a určitě si k ní něco řekneme. Vždycky je lepší, když do přestávky jdete po vítězném zápase. Lépe se pak snáší tréninkový proces, ve kterém určitě přijde na řadu i kondiční dobíjení baterek. Na druhou stranu máme před sebou dva týdny, ve kterých určitě dobře potrénujeme, a myslím, že do zápasu se Spartou budeme dobře připraveni. Přece jen Sparta je velké lákadlo pro diváky. A co si budeme povídat: velkou motivací uspět proti ní je i pro nás hráče.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace