Navrátil: Bod je pozitivní

Navrátil: Bod je pozitivní
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 26 / 02 / 2020

Mladá Boleslav v úvodním kole vyfasovala v Českých Budějovicích trojku a nemohla si dovolit další bodovou ztrátu. S bodem tak byl Jan Navrátil spokojený, přestože svoji střeleckou smůlu neprotrhl ani v tomto zápase.  
Remíza je asi spravedlivá a bod z Mladé Boleslavi určitě bereme. Nějaké šance byly sice na obou stranách, ale branka z toho nakonec nebyla. Věděli jsme, že nás tady po porážce Boleslavi v Budějovicích nečeká nic lehkého a že do zápasu půjdou naprosto koncentrovaní s cílem to první zaváhání odčinit.
 Nakonec nebylo Slovácko daleko od zisku tří bodů, když v závěru vychytal Šeda Zahustela.
Té šance je samozřejmě škoda a asi kdybychom ji proměnili, tak jsme si mohli odvézt všechny tři body. Na druhou stranu je potřeba přiznat, že domácí měli taky šance a při té poslední v nastaveném čase nám docela zatrnulo.
 Jeli jste do Boleslavi po úvodní porážce s Baníkem hlavně s cílem neprohrát?
Úvodní porážka s Baníkem nás stále mrzí. Chceme ale vyhrát v každém zápase. Nechci říkat, že po nevydařeném zápase s Ostravou vezeme z Boleslavi alespoň bod. Je pozitivní, že jsme udrželi čisté konto a v ofenzivě to bylo lepší než v prvním zápase, ale ve finální fázi to chce ještě více klidu.

Tagy článku

TOPlist