Nebodovalo jen Kněžpole

Sport 23 / 09 / 2009

I. A třída sk. B

Dol.Němčí – Mladcová 5:1 (1:1)
V utkání pouze průměrné úrovně se domácím hra v první půli nedařila, ujali se sice vedení, ale soupeř stačil ještě do přestávky vyrovnat. Po změně stran domácí už ovládli hru a projevila se jejich fotbalová vyspělost. Branky: Zimčík M. 2, Kadlček T. 2, Stojaspal T. - Pindryč.
Ořechov – Nedachlebice 2:2 (1:1)
Diváci viděli oboustranně útočný fotbal s šancemi na obou stranách. Domácí vedli od 5. min. brankou Zlatého z penalty, hosté vyrovnali po půlhodině hry Křenkem a po hodině hry dokonce vedli brankou Šuranského. Na spravedlivou remízu upravil v 68. min. Zlatý.
1.FC Slovácko C – Boršice 1:1 (0:1)
Hosté byli v první půli jasně lepším celkem a vedli od 15. min. po pěkné kombinační akci Hromadou. Ve druhé půli se domácí zlepšili, ale hosté stále hrozili nebezpečnými branky. Domácí dvakrát trefili tyč boršické svatyně, na 1:1 nakonec upravil v 75. min. Šenka. V závěru se oba celky snažily o vstřelení vítězného gólu, což se nakonec nikomu nepovedlo, na straně domácích mohl skórovat Špoták, u hostí P. Dufek.
V. Otrokovice B – Kněžpole 4:2 (1:1)
Hosté vždy v úvodu poločasů dali vedoucí gól, domácí ale stačili srovnat náskok. V závěrečné půlhodině domácí dokázali svou převahu vyjádřit brankami. Branky: Bořuta 3, Novák - Šustr, Palčík.
Prakšice – Březolupy 1:1 (0:0)
Vyrovnané a nervózní utkání skončilo nakonec dělbou bodů, i když k vítězství měli blíže domácí, kteří si vypracovali více střeleckých šancí. Do vedení šli Prakšičtí v 75. min. Ondrou, hosté v 87. min. využili zaváhání domácí obrany a Kundrt vyrovnal.
Újezdec – Žalkovice 2:2 (2:1)
Domácí s novým koučem Konečným (více na str. 29) hráli do přestávky v pohodě a brankami Šmída si vytvořili dvoubrankové vedení, které však v závěru půle zmírnil hostující Přikryl. I když si domácí vytvořili tlak a brankové příležitosti, po hodině hry inkasovali z kopačky Salajky. Domácí se zbytečně nedůrazem před brankou soupeře připravili o vítězství.
Kvasice – Zborovice 5:1