Nečekané trápení Veselanek

Veselí nad Moravou Sport 14 / 02 / 2012

Až nečekaně velké problémy měly v úvodní dvacetiminutovce interligové házenkářky Veselí nad Moravou s poslední Nitrou. Domácí tým trápila marodka, nicméně ani hostující družstvo nebylo kompletní, přijelo jen s devíti hráčkami...
Veselí n/M. - Nitra/Sereď 37:28
Úvod zápasu Veselankám vůbec nevyšel a po šesti minutách prohrávaly 2:6. Za kratší konec tahaly ještě dalších třináct minut (8:10). Až pak zabraly a byly najednou jasně lepším týmem. Výsledkem bylo, že krátce před sirénou Veselí vedlo 16:10. Jasně za výhrou šly české mistryně i po změně stran a ve 44. minutě měly už třináctibrankový náskok. Domácí kouč Peter Sabadka proto na palubovku poslal kompletní lavičku, která již zápas dovedla do vítězného konce.
I přes výhru domácí kouč ale neskrýval zklamání. „Prakticky celá naše spojková řada má zdravotní problémy, takže dnes dostaly mnohem více prostoru hráčky z lavičky. S jejich výkonem bohužel nejsem spokojený,“ uvedl Sabadka, který věří, že alespoň některé opory budou do příštího víkendu fit.
Na Veselanky, které jsou v tabulce o skóre druhé za Šaľou, totiž čeká těžký zápas v Písku. Sedmičky 3/3:5/5, vyloučení 2:4, 300 diváků. Poločas: 17:12
VESELÍ: Černá, Zvoničová, Benedíková - Rajnohová 6, Jandásková 1, Vinklárková, Viniatynská 8, Drotárová, Tomečková 2, Chmelářová 6, Kočí 3, Súkenníková 11/3, Kratochvílová, Jagošová.