Nedachlebice do čela

Slovácko Sport 29 / 09 / 2010

Újezdec - Kvasice 3:1 (1:1)
Domácí podali velmi dobrý kolektivní výkon a byli po celý zápas aktivnějším mužstvem, brankově se ale dokázali prosadit až v závěrečné dvacetiminutovce. Branky: Zemánek 2, Popelka.
Žalkovice - Kněžpole 3:3 (2:1)
V první půli byli lepším mužstvem hosté, ale do šaten odcházeli spokojenější domácí. Po přestávce byla větší snaha patrná na straně Žalkovických, ale byli to zkušení hosté, kteří výsledek otočili a v 85. min. dali vedoucí branku. Domácí ale bojovali a v nastaveném čase dali vyrovnávající gól. Branky: F. Horák, Vyplel 2 - Bednařík, Kozelek, Bělaška.
Boršice - 1.FC Slovácko C 3:3 (1:3)
Dramatické utkání, ve kterém zachraňovali domácí body až v samém závěru. Hosté posíleni několika hráči juniorky začali pěkně od podlahy a po půlhodině hry vedli 0:3 a nebylo co řešit, trefili ještě tyč. Domácím se podařilo v závěru poločasu snížit Kuzmou. Po přestávce však jako by nastoupilo v dresech domácích jiné mužstvo a svůj tlak korunovalo v samém závěru dvěma góly Kuzmy. Za hosty dali branky Ohnutek 2, Sanchez.
Nedachlebice - Prakšice 3:2 (2:1)
V derby zápase udávali tempo hry v první půli domácí a zaslouženě vedli 2:1. Po přestávce se omlazený celek hostí zlepšil, přidal na bojovnosti a domácí potrápil. Branky: Soviš, Křenek, Kaňovský - Zálešák, Dynka.
Mladcová - Lůžkovice 2:0, Příluky - V. Otrokovice B 3:3, Ořechov - Březolupy odloženo na 28. 9.