Nedachlebice doma schytaly debakl

Slovácko Sport 07 / 09 / 2017

Napajedla - Bojkovice 2:0 (1:0)
Napajedla se ujala vedení po půlhodině hry a hosté měli stále relativně dost času na odpověď. Ta nepřišla a domácí celek v samotném závěru přidal pojišťovací branku do otevřené defenzivy Bojkovic.
Nedachlebice - Skaštice 0:7 (0:3)
Jediný výrazný debakl v tomto kole se odehrál na hřišti v Nedachlebicích, kam přijel vedoucí celek soutěže ze Skaštic. Hosté po celý zápas na trávníku výrazně dominovali, z čehož nakonec rezultovalo konečné skóre 0:7.
Fryšták - Ořechov 1:3 (1:1)
O tom, že je Fryšták poslední, hosté dobře věděli, přesto nechali svého soupeře v prvním poločasu vstřelit jednu branku. Sami se však dokázali prosadit a do šatny se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Ve druhém dějství Ořechov zabral, za což byl odměněn dvěma góly. Branky: Kolařík 2, Borusík.
Nivnice - Koryčany 1:3 (1:1)
Na nivnické hody se domácí celek utkal v propršeném počasí s Koryčany. Po minulém kole, kdy zaznamenal nivnický kanonýr Velecký čtyři branky na půdě Ořechova, si domácí fanoušci slibovali, že také v tomto zápase se místní střelec prosadí. Branka Veleckého přišla, body však nepřinesla.  Branka: Velecký.
V. Otrokovice B - Dolní Němčí 2:1 (1:1)
Když se po brance Šmehlíka dostali svěřenci kouče Zemana do vedení, měli nakročeno k bodovému zisku. Když však těsně před koncem první půle domácí srovnali, poločasová přestávka byla pro hosty o poznání nervóznější. Ve druhém poločase Dolněmčané nezabrali a přišel trest. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby vstřelili domácí vítěznou branku. Branka: Šmehlík.
Buchlovice - Osvětimany 1:3 (0:2)
Derby dvou celků zpod Buchlovských hor dopadlo lépe pro Osvětimany, které prokázaly větší zkušenosti a gólový apetit. Hosté ovládli díky dvěma gólům již první poločas a rozhodit se nenechali ani po korigující trefě buchlovického Ondici. Osvětimany si dvě minuty po brance na 1:2 z jejich pohledu rychle vzali dvougólový náskok zpět, který dokázali udržet až do závěrečného hvizdu. Branky: Ondica - Šmatelka, Zýbal 2.
Jaroslavice - Žalkovice 4:2 (1:2)