Nedachlebice loupily ve Skašticích

Slovácko Sport 26 / 04 / 2018

1. A třída, sk. B

Ořechov - Fryšták 6:2 (4:2)
Domácí celek s osou zkušených fotbalistů vstoupil do zápasu vlažně a po divoké desetiminutovce prohrával 1:2. Ještě do konce prvního poločasu se Ořechovští zvedli a dokázali otočit vývoj zápasu na poločasových 4:2. Ve druhém poločase přidal domácí celek další dva góly. Branky: Kowalík 2, Trlida, Kolařík 2, Březina.
Skaštice - Nedachlebice 0:1 (0:0)
Do minulého kola stoprocentní Skaštice utrpěly druhou porážku v řadě. Radovat ze tří bodů se tak mohli fotbalisté Nedachlebic, kteří svým úderem z 53. minuty zasadili Skaštickým rozhodující k.o. a mohou se tak pyšnit prvenstvím celku, který si v této sezóně odvezl bodový zisk ze hřiště Skaštic. Branka: Hančík.
Osvětimany - Buchlovice 2:1 (0:1)
V prvním poločase však hosté začali dobře a již v 9. minutě šli do vedení zásluhou Ondici. O poločasové přestávce se dokázaly Osvětimany zkoncentrovat. Odměna přišla poprvé v 70. minutě, kdy srovnal  Šmatelka. Ten samý hráč se dokázal prosadit pět minut před koncem. Branky: Šmatelka 2 - Ondica.
Bojkovice - Napajedla 0:2 (0:0)
První poločas divákům branku nenabídl. Kdo se však zdržel o poločasové přestávce ve frontě na pivo, tomu možná unikl vedoucí gól Napajedel. Pojistku hosté přidali v samotném závěru a odváží si z Bojkovic všechny tři body.
Koryčany - Nivnice 3:2 (1:1)
Hosté v zápase nepodali špatný výkon, dotáhnout náskok soupeře se jim ovšem podařilo pouze dvakrát. V prvním poločase Velecký, ve druhé půli srovnal Sagula. Branky: Velecký, Sagula.
D. Němčí - V. Otrokovice B 0:2 (0:2)
V tomto zápase hostům vyšel úvod, v němž vstřelily Otrokovice dvě branky, na které hráči Dolního Němčí nedokázali ve zbytku zápasu odpovědět.
Žalkovice - Jaroslavice 3:0 (0:0)