Nedachlebice vedení neudržely

Slovácko Sport 08 / 06 / 2011

Prakšice - 1.FC Slovácko C 3:1 (2:1)
Domácí byli lepší v první půli a vedli už 2:0, hosté se prosadili až v závěrečné minutě. Do druhé půle lépe vstoupili hosté, ale jejich šance zmařil výborný gólman Marášek. Praktičtí se zvedli až v závěru a v 84. min. pečetili výhru.
Branky: Jurák, Josefík, Babušík - Zemánek
Nedachlebice - Březolupy 2:2 (2:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů, když domácí v prvním vedli už 2:0 brankami Křenka a Nožičky. Po přestávce se hosté zlepšili a po hodině hry se konečně brankově prosadili Michálkem, zaslouženou remízu zajistil v 86. min. Drga.
Příluky - Újezdec 0:1 (0:0)
S výjimkou úvodních patnácti minut, kdy byli hosté lepší, měla hra vyrovnaný průběh. O zisku bodů rozhodl přesnou střelou hostující Pilka v 80. min.
Boršice - Žalkovice 5:0 (3:0)
Hosté začali nebojácně a dvakrát zahrozili z trestných kopů. Domácí rozhodli o osudu zápasu po půlhodině hry, kdy během pěti minut nasázeli soupeři tři góly. Po přestávce se hosté snažili o zdramatizování zápasu, ale domácí přidali ještě dva góly a v samém závěru Kuzma neproměnil penaltu. Branky: Činčala 3, Kuzma, Vlček
Lůžkovice - Kněžpole 1:0
Mladcová - Kvasice 1:1