Nedachlebicím pomohl rychlý úvod

Slovácko Sport 08 / 11 / 2012

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi inkasovali v Kvasicích už v 5. minutě z penalty

Dol. Němčí - Kněžpole 4:0 (2:0)
 V první půli na hrací ploše jasně dominovali domácí, kteří byli pohyblivější a od 8. min. vedli brankou M. Krchňáčka, druhou branku přidal ve 33. min. A. Světinský. Vedení domácích mohlo být ještě výraznější, dvakrát zachránila hosty od branky tyč. Z počátku druhé půle byla hra vyrovnaná, ale po hodině hry opět ovládli hru domácí a v 63. min.  Skóroval Šmehlík a v 76. min. T. Stojaspal.
Újezdec - Ořechov 2:0 (0:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů, v první půli hosté svým aktivním pohybem domácí zaskočili, ale ze svých šancí ani jednu nedokázali proměnit. Ve druhé půli se karta obrátila, navrch začali získávat domácí, kteří byli také důraznější při proměňování svých šancí; v 60. min. skóroval M. Šmíd st. a v 85. Gregor.
Nedachlebice - Hluk 3:1 (2:0)
 V bojovném utkání viděli diváci řadu dramatických situací před oběma brankami. Domácí šli rychle do dvoubrankového vedení, zásluhou přesných tref Turečka z 1. a Urbana z 9. min. I po přestávce byla hra v poli vyrovnaná a domácí Soviš zvyšoval v 68. min. už na 3:0, hostující Dohnal zkorigoval výsledek v 81. min.
O. N. Ves - Kvasice 2:3 (1:3)
O utkání se rozhodovalo již na počátku utkání. V 5. minutě se hosté ujímají vedení 0:1, když pokutový kop proměnil Lepša. Ve 25. minutě přidali hosté druhou braku a jejím autorem je Predšnajder. Jiskřičku naděje přinesla 29. minuta, kdy Jurásek snížil na 1:2, ale jsou to opět hosté kteří ve 37. minutě udeří potřetí, a to z kopačky Lepše. Do druhého poločasu nastupují domácí s cílem otočit výsledek. Po velkém tlaku dá se říct po většinu druhého poločasu se jim podařilo jen v 81. minutě snížit R. Šálkem na konečných 2:3 pro hostující celek.
Fryšták - Březolupy 2:1 (2:0)
Hosté zaspali začátek utkání a ve 20. min. prohrávali 2:0. V 75. min. snižoval Kundrt.
Mladcová - Bojkovice 2:2
Hosté v Mladcové překvapili a uhráli cenný bod. Branky: Vaněk, Jaroš - Zíka, Hladík
Žalkovice - Příluky 7:2