Nedachlebická kanonáda

Slovácko Sport 12 / 10 / 2011

Nedachlebice - Prakšice 7:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří svého soupeře přehráli ve všech řadách, několik dalších šancí ještě zůstalo nevyužito.
Branky: Urban 3, Soviš 2, Mikulčík, Křenek.
Žalkovice - Újezdec 3:0 (1:0)
Ve vyrovnané první půli domácí vedli brankou po rohovém kopu. Po přestávce byli hosté dvacet minut lepším mužstvem, trefili břevno a zahodili dvě tutovky. Domácí byli v koncovce produktivnější a dvěma góly pojistili vedení. Branky: Kučera, Tabara 2
Chropyně - Ořechov 4:0 (3:0)
V utkání drželi pevně taktovku domácí, kteří už ve 35. min. vedli 3:0. Po přestávce domácí ještě promarnili další šance, střelecky se uplatnil autor tří branek Šimek, další přidal Panáček.
1.FC Slovácko C - Kvasice 2:0 (2:0)
Obě branky domácích byly šťastné, ve 40. min. skóroval Ohnutek a ve 45. Kleiber. Po přestávce začali hosté aktivně, měli šance na vyrovnání, ale v dalším tlaku je přibrzdilo vyloučení Močičky v 70. min. I v oslabení hosté stále zlobili domácí obranu, ale ta čisté konto uhájila.
Březolupy - J. Otrokovice 4:2 (1:1)
Domácí měli raketový vstup do zápasu a ve 4. min. vedli brankou Sošky a půlhodinu udávali tempo hry. Hosté vyrovnali ve 35. min. z ojedinělé akce R. Němcem. Březolupští svého soupeře zaskočili v úvodu druhého poločasu, ve 48. min. skóroval Drga a o minutu později Kundrt. Domácí pak v klidu utkání dohrávali, další branku přidal Chaloupka.
Kněžpole - O.N.Ves 5:1 (2:1)
 Domácí svého soupeře jasně přehráli, jejich převaha byla výrazná zvláště po přestávce, kdy své šance úspěšně zakončovali. Branky: Fišer 2 obě z pok. kopů, Bihári, Klvaňa T., Lipčík - Píštěk