Nedachlebičtí nasázeli Březolupům pětku

Slovácko Sport 22 / 10 / 2015

I. A. sk. B

Mladcová - Hluk 0:1 (0:1)
Hosté z Hluku berou po dlouhých sedmi kolech vítězství za všechny tři body. Naposledy se svěřenci trenéra Uhlíře radovali na konci srpna. Tentokrát zajížděli fotbalisté Hluku do Mladcové a potvrdili roli favorita. Utkání rozhodla jediná branka z 15. minuty. Branka: Bihári.

Jaroslavice - Vlčnov 2:1 PK (0:1)
Vlčnov se dostal do vedení ve 39. minutě a dlouho to vypadalo, že jednogólový náskok udrží až do závěrečného hvizdu sudího Mikuláška. Jaroslavice se ale nakonec vyrovnání dočkaly v 81. minutě. Na penalty byli lepší domácí. Branka: Fibichr.

Dol. Němčí - Skaštice 3:4 PK (2:3)

Třikrát se dostali v tomto střetnutí hostující fotbalisté do vedení, třikrát o vedení přišli. Dolněmčané zvládli dvakrát rychle zareagovat na vedoucí trefy Skaštic. Domácí celek ze zápasu nakonec získal pouhý bod. V závěrečných penaltách byli v poměru 3:4 úspěšnější hosté. Branky: Krchňáček 2, T. Stojaspal.

Kvasice - Bojkovice 4:1 (3:1)
Na první gól zápasu odpověděl v 16. minutě Krahula. Další tři branky už však padaly pouze z kopaček domácích. Bojkovice se tím pádem ani po tomto kole nevzdálily od sestupových pozic. Branka: Krahula.

Březolupy - Nedachlebice 3:5 (1:2)
Březolupy nedokázaly navázat na své předchozí domácí a zároveň první vítězství v této sezóně. V nedělním derby podlehly Nedachlebicím. Brankové hody načali domácí, dalších pět branek však padalo do sítě březolupského gólmana Bočka. Domácí odpověděli až v závěru, když Nedachlebičtí ve své defenzivě mírně polevili. Branky: Drga, Kundrt, Kukla - Kaňovský, Bartoš, Chaloupka, Brzica, Nožička.

Žalkovice - Strání 0:3 (0:0)
Další ztrátu po sobě na venkovním hřišti fotbalisté Strání nedopustili. Obětavá obranná řada Žalkovic dokázala odolávat nájezdům Straňanů až do šedesáté minuty. Defenziva byla poprvé pokořena až po trefě Mimochodka a za dalších šest minut si hosté pojistili své vedení. V závěru ještě přidal vedoucí tým soutěže třetí úder a bylo jasno, který tým získá zasloužené tři body. Branky: Mimochodek, Haloda, Gajdošík.

Újezdec - Osvětimany 2:1 (2:0)
Tentokrát vletěli hráči vedení koučem Poláškem na soupeře z Osvětiman a po šestnácti minutách bylo skóre 2:0. Dvě rychlé trefy značně poznamenaly úmysly hostů na bodový zisk. Ti sice ovládli druhé dějství, jediný gól však nic nezměnil na tom, že tři body zůstaly doma. Branky: Velecký, Kobzinek - Zýbal.