Nedakonice hrály jen poločas

Slovácko Sport 19 / 06 / 2014

Jalubí - Havřice 2:0 (1:0)
V posledním kole měly oba celky už své jisté, a tak se hrál bezstarostný, oboustranně útočný fotbal. Domácí si vypracovali více šancí, ze kterých se ujaly střely Ulmana ze 35. min. a T. Dobiáše ze 69. min.
Vlčnov - Zlámanec 6:1 (1:1)
 Hosté podali odevzdaný výkon, domácí už do přestávky měli několik příležitostí, ale střelecky se jim začalo dařit až po přestávce. Branky: Hlahůlek, Mikulec, Činčala 2, Kameník 2 - Šurmánek
Zlechov - Nedakonice 4:4 (0:4)
 Zápas dvou rozdílných poločasů, v tom prvním střelecky excelovali hosté a vytvořili si velmi slibný čtyřbrankový náskok, o který se podělili stejným dílem Belák a Klečka. Po přestávce se ale hra hostí zhroutila a domácí toho dokázali využít. Branky: Kowalík 2, Zajíc, Mikula - Belák 2, Klečka 2
Osvětimany - Ostr. Lhota 8:1 (2:0)
 Domácím trvalo více jak půlhodinu než našli recept na překonání obrany soupeře. Po přestávce se branky začaly sypat až po hodině hry, kdy domácí v rychlém sledu nastříleli pět ranek. Góly: Fišer, Dobeš 4, Válek, Žandovský, Exel - Kopeček.
Kunovice - Strání 1:5 (0:2)
 Z očekávaného dramatu se stala jednoznačná záležitost vítěze I. B třídy ze Strání. Hosté byli fotbalovější a kombinačně lepší a svého soupeře přehráli. Branky:  Sklenář - Mimochodek 2, Pomajbík, Gardian, Koritina.
Sehradice - Sušice 7:3 (6:2)
Hosté nezachytili nástup domácích a prohrávali už 4:0. Za tohoto stavu se probudili a pro zbytek zápasu už byli domácím vyrovnaným soupeřem. Branky: Nášel 2, Bahulík 2, Zavadil 2, Krejčiřík - Kaštánek, Šur, Příplata.
Prakšice - Koryčany 1:4 (0:3)