Nedakonice loupily v Bojkovicích

Slovácko Sport 30 / 08 / 2011

Slavkov se díky výhře ve Zlámanci vyhoupl na první místo

Šumice - Kudlovice 2:2 (2:1)
 Hosté šli do vedení Maráškem, ale domácí stačili do přestávky skóre otočit brankami Mučeníka a Valáška. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, domácí dobře bránili a po rychlých protiútocích se dostali do několika vyložených šancí. Ty ale neproměnili, a tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky, kterou dal v 85. min. z trestného kopu Vaculík.
Zlechov - Osvětimany 1:1 (0:0)
 V utkání velmi dobré úrovně začali náporem hosté a v úvodní čtvrthodině mohli skórovat Brhelem a Dobešem. Do poločasové přestávky pak byla hra vyrovnaná. Po změně stran už ovládli hru domácí a ve 49. min. šli do vedení velmi pěknou střelou Kedry. Zlechovští pak měli ještě dvě dobré šance, ale Kowalík a Kremr na golmana nevyzráli. Hosté v závěru přidali a srovnali v 86. min. L. Křemečkem na spravedlivou remízu.
Havřice - V. Otrokovice B 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, domácí byli v koncovce úspěšnější a zvítězili brankami Crly ze 32. min. a Rachůnka z 87. min.
Zlámanec - Slavkov 3:4 (1:1)
 Domácí měli v poli míč více pod kontrolou, v úvodu zahodili tři tutovky, hosté vsadili na rychlé brejky a ty se jim dařily. Po přestávce utekli domácím na 1:4, Zlámanec až závěru utkání zdramatizoval. Branky: Hubáček, Šurmánek, Damborský - Stojaspal R., Vizvári, Lukašík, Polášek.
Strání - Sušice 3:0 (0:0)
V první bezbrankové půli měli domácí několik šancí, ale hosty podržel výborný golman. Straňané se začali prosazovat až po přestávce, kdy na hrací ploše dominovali. Podařilo se jim vstřelit dvě branky během dvaceti minut a v 85. třetí pojišťovací gól. Branky: Pomajbík 2, Kolaja.
Bojkovice - Nedakonice 1:2 (0:2)
Domácí zaspali začátek zápasu a po dvaceti minutách po rychlých akcích soupeře prohrávali 0:2. Pak se dostali ke slovu i domácí, ale branku se jim do přestávky vstřelit nepodařilo. Až po přestávce byla převaha Bojkovických ještě výraznější, ale stačilo to pouze na snížení stavu. Branky: Spáčil - Petek 2.
Koryčany- Jalubí 5:1