Boršice u Bl. - Polešovice 1:1 (0:0)
Branky: 89. Hotař M. - 75. (p) Černoch M.
ŽK: 37. Hotař M., 42. Halík M., 49. Tureček M. - 42. Korvas Z., 45. Kordula T., 61. Janík M.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jan Červinka (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Tureček M. (80. Slaník J.), Ondra P. (74. Jankůj M.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Hotař M., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Lubojacký M., Kotek R. (64. Korvas R.), Korvas Z. (71. Tringela J.), Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Za sychravého počasí se v Boršicích diváci mnoha branek nedočkali. V první půli byli hosté aktivnější, do vážnějších brankových příležitostí se však nedostali. Domácí byli s vytvářením gólových momentů rovněž na štíru a když už mohli zakončit, tak prováhali vhodný okamžik. Druhá půle se nesla ve znamení větší iniciativy hostů, kteří podnikali nebezpečné protiútoky. V několika případech podržel své mužstvo boršický gólman Hlůšek. V 75. minutě fauloval domácí Ježek jednoho z hostujících hráčů a z nařízené penalty se polešovický Černoch nemýlil 0:1. Hosté doplatili na neproměňování šancí, a proto platilo otřepané nedáš dostaneš. Po závaru v šestnástce polešovičtí několikrát zaváhali s odehráním míče do bezpečí, za což je v 89. minutě potrestal Hotař, který z malého vápna srovnal na konečných 1:1.
Nejlepší hráči: Petr Hlůšek - Martin Černoch

Břestek - Drslavice 1:4 (0:2)
Branky: 47. Zámečník M. - 29. Orlovský M., 42. Dýmal P., 58. Mikulinec R., 87. Šrámek M.
ŽK: 43. Zelinka P., 50. Lahola I. (Břestek).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Zdeněk Hruška (laik), Zdeněk Pijáček (laik).
Břestek: Malík R. - Zelinka P., Zámečník M. (89. Crla M.), Stuchlík J., Plevák L., Navrátil T., Lahola I., Krystýn T. (83. Martinák R.), Hruška J., Daňhel T., Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Drslavice: Hroch M. - Věrný R., Šrámek M., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Kopták R. (60. Vacula P.), Hroch V., Dýmal P. (83. Přecechtěl P.), Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Velmi chladné počasí nepřilákalo v Břestku mnoho diváků a proto byla atmosféra v hledišti teméř komorní. Postavení v tabulce napovídalo jakým směrem by se měl zápas vyvíjet a přesně tak se i dělo. Hosté z Drslavic byli mnohem aktivnější, ale prvního úspěchu se jim podařilo vsítit až ve 29. minutě zásluhou Orlovského. Ve 42. minutě zvyšoval z dorážky Dýmal a proto šly oba týmy do šaten za stavu 0:2. Do druhé půle vstoupili domácí velmi aktivně a hned ve 47. minutě se jim podařilo snížit z kopačky Zámečníka. Hosté se však velmi rychle probudili a v 58. minutě to už bylo opět o dvě branky, když po pěkné souhře přidal Mikulinec další gól do prázdné branky. Hosté udeřili ještě jednou a to v úplném závěru, kdy výsledek kosmeticky upravil Šrámek na konečných 1:4 pro Drslavice.
Nejlepší hráči: Pavel Zelinka - Martin Hroch

H. Němčí - Vlčnov 3:0 (1:0)
Branky: 26., 47., 90. Bahula L.
ŽK: 30. Malík T., 33. Rybnikář P., 62. Tureček M. - 10. Zemek P., 58. Zlínský A., 87. Kašpařík Pavel
ČK: 88. Kašpařík Pavel (Vlčnov).
Diváci: 180.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Roman Macalík (laik), Josef Podškubka (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Velecký D. (80. Macháček Z.), Tureček P. (58. Postolka T.), Tureček M., Svadbík J., Mikulec M., Malík T. (90. Váňa E.), Kadlček V., Jančařík F., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Vlčnov: Křapa M. - Zemek P., Tomala K., Slovák J., Pinkava R., Mikulinec P., Kašpařík Pe. (46. Zlínský A.), Kašpařík Pa., Chmelina M. (46. Křapa L.), Havlík R., Bartošek J. Trenér: Šimčík Ivo.
Na velmi dobře připraveném hřišti pod Javořinou se hrál kvalitní a nezáludný fotbal, v němž domácí nastoupili s odhodláním a od začátku si vytvářeli šance. V 15. minutě nastřelili tyč a síť se vlnila poprvé zásluhou Bahuly 26. minutě. Hosté vyrovnali hru, ale byli bezzubí. Do druhé půle trenér Šimčík udělal dvě změny, ale nic to nepomohlo, Bahula v 47. minutě po zaváhání obrany zvýšil na 2:0. Hosté mohli snížit v 75. minutě z tresného kopu, ale obrana odolala. Skóre se měnilo až v poslední minutě, když  vynikající Lukáš Bahula završil svůj hatrick a upravil na konečných a plně zasloužených 3:0. Vítězství domácích mohlo být ještě vyšší, nikdo však Bahulu už nenapodobil. Hosté svým výkonem zklamali.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Petr Mikulinec

Nedakonice - Nivnice 3:1 (2:1)
Branky: 10., 14. Klečka J., 60. Belák M. - 22. Bortel L.
ŽK: 50. Belák M., 52. Bilavčík R., 85. Sklenář J., 93. Petek M. - 16. Bortel L., 38. Karlík J., 53. Velecký V., 54. Holboj M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jaroslav Andrýsek, Jan Esterka.
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Stupka J., Sklenář J., Petek M., Lukůvka M. (78. Král T.), Klečka J., Hladký J. (88. Jurášek M.), Bilavčík R. (66. Čagánek R.), Beránek T., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plesner O. (39. Hladiš M.), Michalec J., Máčalík M., Krajčovič Z. (83. Popelka P.), Karlík J., Holboj M. (76. Bartoš A.), Bortel L. Trenér: Jaroslav Kalina.
Hosté nezachytili úvod vedoucího mužstva tabulky a nejlepší střelec soutěže Klečka vsítil první branku v 10. minutě, když zužitkoval Hladkého přihrávku. O čtyři minuty později tentýž hráč bravůrně prošel celou obranou a své sólo zakončil na 2:0. Hostující celek dal o sobě vědět ve 22. minutě, když Skočovský přihrál z pravé strany míč Bortelovi a ten z druhé vlny snížil. Ve 26. minutě krásně vystřelil z dálky Skočovský, Ondřej však vyrazil na roh. Ve 30. minutě centroval hoboj, ale Skočovský mířil těsně vedle. Stejně se vedlo v 50. minutě po Lukůvkově centru i Petkovi. v 60. minutě přišel klíčový okamžik utkání, když Belák zblízka hlavou upravil na 3:1. V 75. minutě poté Belák nacentroval míč do pokutového území, Hladký ovšem trefil pravou tyčku Koktavého branky. Sedm minut před koncem Skočovský přehodil Ondřeje, na brankové čáře však Stupka zachránil. Domácí vyhráli z kvalitním soupeřem zaslouženě.
Nejlepší hráči: Martin Petek - Roman Suchý

Nezdenice - Jarošov 8:0 (5:0)
Branky: 10., 20., 71. Lux R., 35. Kociňák J., 41. Bachůrek M., 44. Kolínek R., 59. Šašinka O., 90. Kalina P.
ŽK: 8. Kolaja L. (Jarošov).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Vápeník (laik), Petr Hanáček (laik).
Nezdenice: Mikulec P. - Sviták P. (59. Uličník J.), Mikliš M. (65. Jančařík J.), Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M., Adámek R. (46. Šašinka O.). Trenér: Josef Pospíchal.
Jarošov: Ševčík J. - Zajíc T., Vyorálek J., Šácha J., Staroba R., Sedláček V., Malina L., Malina J. (46. Mikulka P.), Kováč P., Kolaja L. (46. Grebeníček P.), Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
O první vzrušení v zápase se postaral hostující Kolaja, který si fotbal spletl s volejbalem a zblízka si prohlédl žlutou kartu. Pak však přišla kanonáda domácích, kterou v 10. minutě načal Lux, stejný hráč zvýšil na 2:0 ve 20. minutě. Ve 35. minutě vstřelil třetí branku domácích Kociňák, ve 41. minutě R. Kolínek a ve 44. Bachůrek. Všechny branky padly prakticky ze stejných akcí. Vždy přiletěl centr do vápna na neobsazené hráče a ti dokázali své šance využívat. I hosté měli slibné šance, ale projevila se jejich nezkušenost, když si nedokázali buď dobře nahrát  nebo zakončit. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Domácí měli míč častěji na svých kopačkách a přidali další pěkné branky. Nejprve v 59. minutě střídající Šašinka, v 71. minutě dovršil svůj hattrick Lux a v závěrečné minutě stanovil konečný výsledek na 8:0 Kalina. V utkání se jasně projevila zkušenost domácích, kteří si se svým soupeřem chvílemi pohrávali jako kočka s myší. Skóre mohlo být i vyšší, ale v několika případech svůj tým podržel gólman hostí Ševčík.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Jan Ševčík

Traplice - Kostelany n. M. 2:1 (0:0)
Branky: 56. Polách O., 71. Kolínský T. - 65. (p) Kamarád J.
ŽK: 44. Kotyza R., 77. Škarek L. - 72. Šťastný P., 89. Mojžíš Josef
ČK: 85. Kotyza R. - 72. Šťastný P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Roman Obdržálek (laik), Libor Procházka (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L. (90. Omachlík P.), Slavík J., Polách O. (88. Měrka M.), Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Gelien R., Březina P. (81. Světnička K. ml.), Blecha La. st. Trenér: Karel Světnička.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Mojžíš Ju. (22. Chmelař D.), Mojžíš Jo., Marek D., Kunovjánek B. (75. Tomašů M.), Kamarád J., Dvouletý R. Trenér: Martin Vávra.
Hosté byli od počátku utkání lepší, vypracovali si několik šancí, ale domácího brankáře nepřekonali. Postupně se hra vyrovnala a ke konci poločasu domácí převzali iniciativu. Hostům se ve 22. minutě zranil asi nejlepší hráč, který si při běhu způsobil svalové zranění. Ve druhém poločase domácí zpřesnili hru, začali lépe běhat a v 56. minutě Polách překvapil hostujícího golmana, když jej přehodil z 35 metrů a vstřelil první branku utkání. Hosté se snažili o vyrovnání a podařilo se jim to v 65. minutě, když domácí obránci nesmyslně faulovali a byl nařízený pokutový kop, který hostující Kamarád proměnil. V 71. minutě Kolínský rozhodl o výsledku utkání. Od 72. minuty se utkání změnilo v řečnický festival, kdy hráči obou mužstev přestali hrát fotbal a místo toho řečnili, faulovali a věnovali se mimo fotbalovým věcem, z čehož pramenilo několik žlutých karet a vyloučení. Konec utkání se pak už hrál v poklidu a domácí si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Ondřej Polách - Jiří Kamarád

Uh. Ostroh - Os. Lhota 0:0 (0:0)
ŽK: 69. Knotek A., 87. Kovařík M. (Uh. Ostroh).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Miloš Nižinský (laik), Petr Hanáček (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Lopata M., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Knotek A. (87. Kusák R.), Hlůšek Š. (29. Mrkva T.), Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Pavel Vlk.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Kusák M., Kuban V. (65. Bílek P.), Kotačka O., Hubík M., Erdenebileg B., Doležal M. Trenér: Josef Dominik.
Sousedské derby bylo před pěknou diváckou návštěvou bojovné, ale bez brankového vyjádření. Hra se převážně odehrávala mezi šestnáctkami. Za zmínku stojí Knotkova střela z 15. minuty, která skončila na Šíchově břevnu. O tři minuty později hlavičkoval Kuban nad horní tyč. Ve 23. minutě střílel Žajdlík, jeho tečovaná střela šla vedle. O deset minut později vystřelil Boček, Šicha míč vyrazil, Lopata z dorážky přestřelil. Úvod druhé půle patřil hostům, ale Zbořil nedokázal zblízka míč dopravit do branky. O tři minuty později Kusák vystřelil z těžkého úhlu, ovšem Mrkva v pádu nohama míč vyrazil. V 57. minutě Durna obstřelil zeď a rozezvučel pravou tyč.... V 68. minutě Knotek vystřelil, Šicha vyrazil, Boček ale nedokázal míč usměrnit do branky. Tři minuty před koncem Štergenichovu střelu  Mrkva vyrazil na roh. Kladem utkání byla bojovná a férová hra obou mužstev.
Nejlepší hráči: Martin Vlk - Patrik Štergenich