Nedakonice opět dokázaly bodovat venku

Slovácko Sport 23 / 08 / 2012

Nivnice slaví první výhru, Libor Ligas odešel předčasně pod sprchy

Slavkov -  Nedakonice 3:4 (1:4)
Hosté vedli od 5. min., domácí vyrovnali v 15. min., ale Nedakoničtí o pět minut později potrestali hrubku Slavkovských v rozehrávce. Domácí byli nepříjemným vývojem zaskočeni a hosté toho využili ke vstřelení dvou dalších gólů. Po přestávce domácí hru vyrovnali a v 85. min. dokázali snížit až na rozdíl jediné branky. V závěrečném tlaku domácí trefili břevno. Branky: Mančík, Polášek, Šimek -  Bartošík 3, Vlk.
Zlechov -  Jalubí 3:1 (0:1)
Hosté zaskočili svého soupeře rychlou brankou, už v 5. min. se trefil Sýkora. Domácí se dlouho nemohli proti bojovnému soupeři prosadit. Až po přestávce si Zlechovští vynutili územní převahu a vyšel jim i úvod druhé půle, ve 48. min. se z trestného kopu prosadil Kowalík. V závěrečné dvacetiminutovce se domácí začali dostávat i do šancí a v 71. min. dal Kowalík vedoucí branku, výhru pak pojistil v 80. min. Jurášek. V závěru hosty několikrát podržel gólman Mlčák.
Prakšice -  Havřice 2:0 (1:0)
Derby zápas přinesl vyrovnané utkání s minimem šancí, domácí je dokázali proměnit ve 41. min. Dynkou a v 70. min. Jurákem.
Strání -  Zlámanec 3:1 (2:0)
Domácí začali pěkně od podlahy a v 18. min. vedli už 2:0. Poté se hra vyrovnala, ale branka do poločasu nepadla. Hosté se po přestávce zvedli a v 64. min. dali kontaktní gól. Domácí si pak vytvořili čtyři tutovky, z nich úspěšní nebyli, a tak výsledek potvrdili domácí až v 87. min. z penalty. Branky: Korytina 2, Žajgla - Jurák.
Sušice -  Ostr. Lhota 1:0 (0:0)
V první půli udávali tempo domácí, ale střelecky se jim nedařilo, nedali penaltu a trefili tyč. Po přestávce se hosté zlepšili, ale branku dal domácí Švejčara, který křížnou střelou dal vítěznou branku. V závěru si hosté vynutili tlak, ale do šancí je domácí zadáci nepustili.
Nivnice -  Osvětimany 1:0 (0:0)
Domácí měli v utkání více ze hry a častěji zaměstnávali brankáře hostí. V 10. min. měl tutovku R. Straňák a v 19. min. trefil Ligas tyč. Hosté se dostali v samém závěru do vyložené šance, ale nedali. Vstup do druhé vyšel lépe domácím a střídající Krajčovič dal vítězný gól. V 56. min. trefil domácí Bartoš tyč, hosté vzápětí zahrozili z trestného kopu. V 64. min. uviděl druhou ŽK Ligas a musel pod sprchy. Domácí se v 72. min. dožadovali penalty za sražení Bartoše. Domácí těsné vedení uhájili.
Koryčany - Zdounky 3:0