Branky: 42., 51., 82. Skočovský D., 36., 45. Bortel L., 19. Holboj M.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Bohuslav Vávra (laik), Horymír Konrád (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R., Ondra P. (74. Polášek M.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Gál J. (58. Cmol M.), Bilík V. (46. Zimčík R.). Trenér: Vladimír Bilík.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O. (53. Ryšávka F.), Michalec J., Krajčovič Z., Holboj M. (61. Popelka P.), Bortel L. (78. Smýkal J.), Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Ve 3. minutě se do první vážnější šance dostal domácí Ježek, jeho střela šla, ale nad horní tyč Koktavého branky. V 19. minutě otevřel brankostroj hostů hlavou Holboj po Michalcově ideální přihrávce. Ve 36. minutě utekl Bortel a technickou střelou k protilehlé tyči zvýšil na 0:2. Tři minuty před půlí se střelecky prosadil Skočovský a upravil na 0:3. Ve 45. minutě po dlouhém nákopu utekl Bortel a stanovil poločasový výsledek. Také úvod druhé půle patřil hostům. V 51. minutě Holboj centroval na Skočovského, který si už s míčem věděl rady a posunul skóre. V 82. minutě završil Skočovský svůj hattrick a dal výsledku konečnou podobu 0:6.
Nejlepší hráči: Petr Ježek - Roman Suchý

Břestek - Kostelany n. M. 1:3 (0:1)
Branky: 80. Čagánek P. - 53., 91. Marek D., 33. Mojžíš Jo.
ŽK: 25. Čagánek P., 71. Zelinka P. - 22. Šťastný P., 87. Dvouletý J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Zdeněk Tománek (laik), Josef Rychlík (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Slavík Z., Sedlář O. (67. Stuchlík J.), Plevák L., Martinák R., Lahola I., Konečný R. (46. Crla M.), Frühauf R., Čagánek P. Trenér: Pavel Franěk.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný P., Šopík R. (59. Panáček R.), Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D., Jaroš J., Chmelař D., Horký L., Dvouletý J. (89. Facalka R.). Trenér: Martin Vávra.
Ve 20. minutě hosté zahrávali roh, ale Šimíkova hlavička skončila na tyči. Ve 33. minutě si Mojžíš naběhl do vápna a střelou k tyči otevřel brankový účet. Tři minuty před koncem první půle vystřelil Šopík z třiceti metrů, ale jeho dělovku zastavila horní tyč. Ve druhé půli se hra vyrovnala a mužstva hrála kombinační kopanou. V 53. minutě vystřelil Ventrča, Koryčánek míč jen vyrazil před sebe a dobíhají Marek zvýšil na 0:2. V 80. minutě hostující obrana chybovala a Čagánek sám před Blažkem snížil. V nastaveném čase z rychlého protiútoku svoji druhou brankou Marek upravil na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Roman Frühauf - David Chmelař

H. Němčí - Polešovice 2:1 (0:0)
Branky: 60. Svadbík J., 81. Bahula L. - 66. Černoch M.
ŽK: 50. Kadlček V., 70. Jančařík F., 79. Svadbík J. - 20. Tringela J., 28. Svoboda O., 52. Janík Z., 65. Martykán M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Roman Macalík (laik), Jan Červinka (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Tureček P. (67. Špaček K.), Tureček M., Svadbík J., Mikulec M., Kadlček V., Janeček P. (92. Macháček Z.), Jančařík F., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J. (29. Korvas R.), Svoboda O. (29. Běhávka J.), Martykán M., Lubojacký M., Kotek R., Kordula T., Janík Z., Hasoň J. (77. Korvas Z.), Dvouletý L., Černoch M. Trenér: Radek Svoboda.
Do utkání vstoupili lépe hosté, měli tři šance, ale ty trestuhodně zahodili. Poté se domácí probudili a pomalu vyrovnali hru, měli šance, ale poločas přesto skončil bez branek. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, v 60. minutě otevřel skóre Svadbík - 1:0. Hosty to nepoložilo, nadále útočili a v 66. minutě po rohu a samostatné akci vyrovnal kapitán hostujícího mužstva Černoch. V 81. minutě hosté vstřelili vítězný gól, když míč do branky doklepl po přihrávce od Janečka Bahula. Hosté se snažili vyrovnat, ale to se jim už nepodařilo.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Martin Černoch

Nedakonice - Drslavice 2:0 (2:0)
Branky: 5. Beránek T., 20. Lukůvka M.
ŽK: 79. Klečka J. - 25. Mikulinec R., 81. Vacula P.
Diváci: 125.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Andrýsek (laik), Antonín Věrný (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík M., Šoustek P., Stupka J., Petek M. (83. Jurášek M.), Lukůvka M., Klečka J., Čagánek R. (56. Vojtek Z.), Bilavčík R., Beránek T., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R. (71. Kňazeje T.), Vacula P., Šobáň J., Ševčík P. (74. Dýmal P.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Hroch V.  Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a už v 5. minutě se prosadl Beránek. Ve 20. minutě vstřelil druhou branku Lukůvka a jakoby tím rozhodl o osudu utkání. Když do konce první půle se už přítomní diváci branky nedočkali zejména proto, že Drslavice ve dvou případech zachránila od pohromy tyč. Ve druhém poločase domácí drželi míč na svých kopačkách, občas je však zradila špatná rozehrávka a tak v několika případech nabídli hostům několik brejkových šancí. Zejména Orlovský neměl obuty správné střelecké kopačky. Postupem času bylo zřejmé, že s výsledkem jsou obě mužstva spokojena, a tak se dohrávalo v poklidném tempu, bez větších střeleckých příležitostí.
Nejlepší hráči: Pavel Beránek - Martin Hroch

Nezdenice - Os. Lhota 0:0
ŽK: 75. Štergenich P. (Os. Lhota).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Petr Vápeník (laik), Petr Hanáček (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Šašinka O., Sviták P. (85. Gabrhel R.), Mikliš M., Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Zalubil O., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kotačka O., Kopeček M., Horák Kamil, Halač J. (85. Machala J.), Doležal M. Trenér: Josef Dominik.
První poločas se hrál v režii hostů, kteří tlačili domácí, ale obrana je do vyložených šancí nepustila. Největší šanci hostů v 18. minutě měl Kamil Horák, který si naběhl na centrovaný míč, dostal se až před Zábranského, ale pouze přeloboval jeho branku. Domácí se taky dostali do šance, kdy Sviták potáhl míč, Lux si naběhl na centrovaný míč ovšem hlavou mířil těsně vedle branky. Ke konci utkání měli ještě po jedné šanci obě mužstva, ale ty nevyužily. Ve druhém poločase se obraz hry obrátil, domácí přitlačili hosty, ale tentokrát hostující obrana byla vždy na svém místě, a proto domácí ze svých šancí, ke kterým se už dostali jak Šašinka nebo Sviták, tak je nevyužili. Hrálo se fair play bez zákeřných faulů a remíza je pro obě mužstva spravedlivá.
Nejlepší hráči: Petr Kandrnál - Erik Pešík

Traplice - Jarošov 2:0 (1:0)
Branky: 34. Merta Z., 70. Pekárek Radek
ŽK: 16. Kotyza R., 63. Trávníček Václav - 24. Kolaja L.
Diváci: 20.
Rozhodčí: Tomáš Mlček (8) - Ladislav Blecha (laik), Petr Hanáček (laik).
Delegát utkání: Jiří Němec.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L. (90. Košař J.), Slavík J., Skopal M. (74. Obdržálek M.), Polách O. (55. Pekárek R.), Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Huťka L. Trenér: Karel Světnička.
Jarošov: Gajarský M. - Vyorálek J., Šácha J. (73. Jančík V.), Staroba R., Pekárek R., Oharek V. (59. Grebeníček P.), Malina L., Malina J., Kolaja L., Hotař M., Dujka J. Trenér: Radek Vyoral.
Obě mužstva si uvědomovala, že hrají o záchranu. Hosté začali lépe a zahodili tři velké brankové příležitosti. Nedáš, dostaneš, platilo i v tomto utkání a to v 34. minutě, kdy Zdeněk Merta vystřelil z třiceti metrů a dvakrát tečovaný míč skončil za zády Gajarského - 1:0. I druhou půli začali lépe hosté, v 50. minutě mohli srovnat, ovšem Dujka trefil Vávru do obličeje. V 70. minutě přišel centr z pravé strany, který krásně tečoval domácí R. Pekárek, který nedal Gajarskému žádnou šanci. Pro domácí to byly veledůležité body při cestě za záchranou.
Nejlepší hráči: Jiří Vávra - Jan Dujka