Boršice u Bl. - Kostelany n. M. 2:0 (1:0)
Branky: 29. Němeček R., 76. Cmol M.
ŽK: 14. Kusenda P., 62. Šimek R., 80. Huspenina M., 85. Halík M. - 68. Šťastný T., 83. Facalka R.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Mlček (8) - Josef Masař (8,2), Bohuslav Vávra (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Žufánek M. (13. Tureček M.), Zimčík R. (89. Kusenda R.), Šimek R., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Cmol M. (82. Ondra P.). Trenér: Vladimír Bilík.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D., Jaroš J. (69. Vávra J.), Horký L., Gabriel P. (55. Facalka R.), Dvouletý R., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Utkání celků ze spodního patra tabulky začali lépe hosté, kdy přehrávali soupeře svou kombinační hrou, ale nevedlo to k brankovým situacím. Hosté se mohli ujmout vedení ve 20. minutě, kdy Dvouletý hlavičkoval do břevna. Ve 29. minutě domácí z brejkové situace vstřelili branku po krásné patičce Němečka. Hostující tým branka nakopla a pokoušeli se o vyrovnání, ale ztráceli balóny na nerovném terénu, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Ve druhém poločase začali opět lépe hosté, ale domácí tlak ustáli. V 75. minutě trefil Šťastný tyč a potvrdilo se pravidlo nedáš - dostaneš, kdy z protiútoku zvýšil na 2:0 po Zimčíkově nahrávce Cmol. Utkání se dohrávalo ve vlažném tempu, kdy si domácí už vítězství pohlídali.
Nejlepší hráči: Radek Zimčík - Jakub Dvouletý

Břestek - Nezdenice 3:2 (3:0)
Branky: 30. Frühauf R., 37. Slavík Z. - 72., 87. Kadlček J., 19. vlastní
ŽK: 17. Uličník J. (Nezdenice).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Zdeněk Tománek (laik), Petr Vápeník (laik).
Břestek: Hurdes V. - Stuchlík J. (74. Martinák R.), Slavík Z., Sedlář O., Plevák L., Lahola I., Konečný R. (88. Crla M.), Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Nezdenice: Koběrský F. - Uličník J., Šmíd J. (46. Sviták P.), Šašinka O. (46. Bachůrek M.), Mikliš M., Lux R. (70. Gabrhel R.), Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kalina P., Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
V úvodu utkání se obě mužstva oťukávala a do první golové šance se domácí dostali v 19. minutě, kdy Frühauf ve vápně odcentroval míč a hostující Šmíd si srazil míč do sítě. Ve 30. minutě využil chybu Kolínka Frühauf a své sólo zakončil druhou brankou k levé tyči. Ve 33. minutě mohl snížit Kalina, ale jeho hlavička šla těsně vedle branky. Ve 37. minutě udělal hrubou chybu gólman když míč přihrál na nohu Slavíka. Ten jeho zaváhání potrestal a zvýšil na 3:0. Ve 42. minutě měl šanci Kadlček, ale míč skončil na boční síti. Hosté se ve 2. poločase zlepšili a v 72. minutě se jim podařilo snížit Kadlčkem. Tlak hostů sílil a další branky se dočkali v 87. minutě, kdy Hurdes svým zákrokem sice míč vyrazil, ale k dorážce byl nejblíž Kalina a snížil na 3:2. Konec zápasu začal být nervózní, domácí se báli o výsledek, který si nakonec pohlídali a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Roman Frühauf - Miroslav Mikliš

H. Němčí - Drslavice 2:1 (1:1)
Branky: 19., 73. Velecký D. - 11. Bureš P.
ŽK: 76. Jančařík F. - 61. Kopták R., 81. Mikulinec R., 89. Machálek I.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Polách, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Velecký D. (82. Tureček B.), Tureček M., Postolka T. (68. Tureček P.), Mikulec M., Kadlček V., Jančařík F., Huňka V. (56. Špaček K.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šrámek M., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J. (66. Kočica J.), Machálek I., Kopták R., Kňazeje T., Bureš P. (25. Moravanský T.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Na první gól nemuselo přítomných 130 diváků dlouho čekat, už v 11. minutě se k odraženému míči dostal drslavický Bureš a pěknou střelou z hranice šestnáctky nedal domácímu gólmanovi šanci. Vyrovnávací branka domácích byla z kategorie pěkných, když centrovaný míč v 19. minutě Velecký hlavou poslal za bezmocného gólmana Drslavic. utkání se hrálo v poklidném tempu, obě mužstva se pokoušela především o střelbu ze střední vzdálenosti, brankáři však byli vždy na místě. I druhá půle se nesla ve stejném duchu, vyložených šancí mnoho nebylo a tak se obě mužstva opět pokoušel ao střelbu ze střední vzdálenosti. Vítězný gól vstřelil v 73. minutě Velecký, který si v šestnástce zpracoval míč a nedal Hrochovi šanci.
Nejlepší hráči: David Velecký - Miroslav Šrámek

Nedakonice - Jarošov 8:0 (6:0)
Branky: 4., 75. Petek M., 37., 65. Klečka J., 13. Trubačík M., 21. Lukůvka M., 27. Bartošík J., 32. Beránek T.
ŽK: 35. Lukůvka M. - 20. Kolaja L., 57. Grebeníček P.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Lukáš Skočovský, Jaroslav Andrýsek (laik).
Nedakonice: Ondřej M. (18. Lašák Z.) - Trubačík M., Stupka J., Petek M., Lukůvka M. (40. Hladký J.), Klečka J., Čagánek R., Bilavčík R., Beránek T., Belák M., Bartošík J. (61. Šoustek P.). Trenér: Roman Sklenář.
Jarošov: Ševčík J. - Zelinka L., Vyorálek J., Šácha J. (71. Kryštof J.), Malina J., Kolaja L., Janča R. (46. Vandírek L.), Hotař M., Grebeníček P., Gajarský M. (46. Oharek V.), Dujka J. Trenér: Radek Vyoral.
Od úvodního hvizdu dominovali na hřišti domácí hráči. Ve 4. minutě po rohu otevřel hlavou skóre Petek. Ve 13. minutě po závaru v hostující šestnáctce zvýšil Trubačík na 2:0. Ve 21. minutě zahrával trestný kop z hranice pokutového území Lukůvka a zvýšil na 3:0. Ve 27. minutě po pěkné akci dával domácí Bartošík čtvrtou branku. O pět minut později zvyšoval Beránek na 5:0. Hosté se sice dostávali k brance jenom sporadicky, ale žádná střela se do branky nevešla. Ve 37. minutě zvyšoval hlavou po rychlém protiútoku Klečka na 6:0. Druhý poločas se odehrával opět v režii domácích a ve 47. minutě Nedakonice zahrávali pokutový kop Lašákem, ale Ševčík jej vyrazil. V 65. minutě po závaru v pokutovém uzemí zvyšoval Klečka na 7:0. V 75. minutě po rychlém protiútoku stanovil do prázdné brány Petek na konečných 8:0.
Nejlepší hráči: Mário Belák - Ladislav Zelinka

Traplice - Os. Lhota 1:2 (1:1)
Branky: 6. Kamarád J. - 13. Halač J., 63. Kopeček M.
ŽK: 20. Březina P., 54. Kotyza R., 69. Kolínský T. - 20. Bachan O., 24. Machala J., 82. Kusák M., 82. Zbořil F.
Diváci: 125.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Obdržálek (laik), David Krátký (laik).
Traplice: Vávra J. - Vaverka L., Trávníček V., Škarek L. (80. Polách O.), Slavík J., Merta Z. (80. Daněk O.), Kotyza R., Košař J., Kolínský T., Kamarád J. (62. Maděra J.), Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich P., Machala J., Kusák M., Kotačka O., Hanáček P. (8. Pešík E.), Halač J. (62. Kopeček M.), Erdenebileg B. (45. Horák K.), Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Z pátečního pohárového utkání dojeli hráčí hostů v oslabené sestavě. Hned v 6. minutě nacentroval z půli hřiště Slavík na Kamaráda, který z malého vápna vstřelil branku hlavou. Ve 13. minutě Bachan přihrál míč Halačovi, ten vystřelil z 32 metrů a míč končí v síti - 1:1. Ve 35. minutě Kusák přihrál z pravé strany Štergenichovi, ale jeho střela z velkého vápna končí vedle levé tyče. Ve 2. poločase byli hosté lepší. V 63. minutě poslal Kusák centr z pravé strany a Kopeček, po minutě co byl na hřišti, umístil míč do sítě - 1:2.  Hosté spoléhali zbytek utkání na protiútoky, které vždy končily na Vávrovi, který je vychytal. V 85. a 90. minutě Slavík mohl utkání vyrovnat, ale Šicha byl vždy na místě.
Nejlepší hráči: Tomáš Kolínský - Patrik Štergenich

Uh. Ostroh - Nivnice 2:2 (2:1)
Branky: 38. Jurčeka J., 41. Kolář M. - 15. Skočovský D., 76. Bortel L.
ŽK: 78. Lopata M., 89. Knotek A. - 75. Suchý R., 89. Bachůrek P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Polášek, Miloš Nižinský (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Raštica M. (61. Lopata M.), Procházka Z., Kunovjánek M., Kovařík M., Kolář M., Kočiš P., Jurčeka J. (88. Knotek A.), Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vrb.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Popelka P. (58. Hladiš M.), Michalec J., Krajčovič Z., Holboj M. (55. Plessner O.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Domácí mužstvo zahájilo utkání silným náporem a hned v 1. minutě neproměnil vyloženou šanci Procházka a vzápětí i Vlk. Trest přišel v 15. minutě, kdy si na hranici velkého vápna zpracoval přihrávku Skočovský, který si pohrál i s domácím brankářem a otevřel skóre - 1:0. Poté se domácí nemohli vymanit z tohoto šoku a záchranou pro ně byl vynikající gólman Směták, který zachránil minimálně 4 branky. Ke zvratu pak došlo ve 38. minutě, kdy míč nikomu nepujčil Jurčeka a z 16 metrů dal k levé tyči na 1:1. Domácí byli při chuti a o 3 minuty později Kolář nechytatelně z 25 metrů strhl vedení na stranu Ostrohu. Ve druhé půli se zdálo, že domácí dovedou utkání do vítězného konce, ale projevil se u nich úbytek sil a v 76. minutě přišlo spravedlivé vyrovnání od Bortela, který tak stanovil konečné skóre na 2:2. Obě družstva byly s výsledkem spokojena.
Nejlepší hráči: Martin Směták - Roman Suchý

Vlčnov - Polešovice 3:1 (1:0)
Branky: 25., 55. Koníček J., 60. Vlček P. - 75. Janík Z.
ŽK: 31. Kašpařík P., 76. Bartošek J., 90. Kameník J. - 64. Janík Z., 80. Pavela M.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Dolinský (laik), Josef Podškubka.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Vlček P., Podškubka V., Mikulec K., Křapa L. (88. Podškubka D.), Koníček J. (83. Indra J.), Kašpařík P., Kameník J., Havlík R. (60. Šupka J), Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčik.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Lubojacký M., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Hasoň J., Hasoň D. (46. Kotek R.), Dvouletý L. (46. Korvas Z.), Černoch M., Běhávka J. (65. Tringela J.). Trenér: Radek Svoboda.
Domácí od prvních  minut zatlačily hosty z Polešovic a dostali se hned z úvodu do dobrých šancí, ale Mikulec a Kašpařík v 9. a 11. minutě svoje šance neproměnili. Domácí se dočkali až ve 25. minutě, kdy Kameník nacentroval míč Koníčkovi a ten dopravil míč do branky - 1:0. Domácí tlačili i nadále, ale nabídnuté šance nevyužili. Polešovice měli šanci na vyrovnání jenže Černoch vypálil těsně nad branku. V 55. minutě si naběhl Koníček na centrovaný míč, potáhl jej do šestnáctky a zvýšil na 2:0. Po dalších pěti minutách se skóre měnilo opět. Vlček si zpracoval míč před šestnáctkou, obešel beka a přízemní střelou zvýšil na 3:0. Polešovice se nevzdaly a v 75. minutě Janík přízemní střelou snížil na 3:1. Zbytek utkání se dohrával v nervózní atmosféře, ale domácí si své vítězství uhájili.
Nejlepší hráči: Josef Koníček - Martin Černoch