Branky: 32. Kopták R. - 70. Šašinka O., 86. Sviták P.
ŽK: 65. Kňazeje T., 77. Hroch V. (Drslavice).
Diváci: 180.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Lukáš Libosvár, Antonín Věrný (laik).
Drslavice: Huňka J. - Vystrčil M. (60. Vacula P.), Šobáň J., Ševčík P., Sehnal J., Orlovský M., Machálek J., Kupec M., Kopták R., Kňazeje T., Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Mikliš M., Lux R. (46. Gabrhel R.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P. (46. Adámek R.), Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
V Drslavicích viděli návštěvníci utkání mužstev z horní poloviny tabulky, kde lepším týmem byli hosté. Již  v 8. minutě Sviták nastřelil břevno. Ve 32. minutě založil rychlý protiútok domácí Ševčík, jeho přihrávka našla v pokutovém území Koptáka, který otevřel skóre utkání. Do druhého poločasu hostující trenér vystřídal dosud nejlepšího hrajícího hráče Luxe. V 60. minutě domácí Orlovský vystřelil z 20 metrů na Zábranského, který vyrazil míč před sebe, ale z malého vápna Ševčík trestuhodně přestřelil. V 70. minutě hosté založili rychlý protiútok a Šašinka střelou z pokutového území srovnal na 1:1. V 86. minutě našel centrovaný míč Kolínka v pokutovém území Svitáka, který hlavou rozhodl o vítězi utkání.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Oldřich Šašinka

Kostelany n. M. - Jarošov 4:3 (2:1)
Branky: 15., 53. Dvouletý J., 36. Ventrča J., 76. Gabriel P. - 21. Dujka J., 67. Kováč P., 90. Ševčík J.
ŽK: 71. Gabriel P. - 37. Kolaja L.
Rozhodčí: Radek Michalec - Patrik Blažek, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šopík R., Šimík D., Marek D., Jaroš J., Horký L. (75. Chmelař D.), Gabriel P. (85. Blažek A.), Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Pekárek R., Malina L. (46. Malina J.), Kováč P., Kolaja L. (62. Staroba R.), Hotař M., Grebeníček P., Dujka J. (81. Omelka M.), Oharek V. Trenér: Radek Vyorálek.
V utkání viděli diváci mnoho brankových příležitostní a již v 10. minutě musel hostující Ševčík vytáhnout dva exluzivní zákroky, kterýma zlikvidoval domácí pokusy. V 15. minutě to byl Dvouletý, který otevřel skóre, kdy se ocitl sám před hostující bránou - 1:0. O pět minut později na to odpověděl hostující Dujka, který technickou střelou ze šestnáctky obstřelil domácího brankaře - 1:1. Ve 36. minutě poslal Ventrča domácí do vedení - 2:1. Druhý poločas začali aktivněji hosté, jenže to byli opět domácí, kteří rozvlnili síť, jmenovitě Dvouletý, který dal svoji druhou branku - 3:1. O 15 minut později hosté snížili zásluhou Kováče, který se trefil k tyči - 3:2. Na 4:2 zvyšoval domácí Gabriel. V samotném závěru kopal hostující Ševčík penaltu, kterou domácí brankář vyrazil pouze před sebe a Ševčík tak dorážel do branky.
Nejlepší hráči: Petr Gabriel - Radim Staroba

Nivnice - Traplice 6:2 (2:1)
Branky: 31., 43., 78., 83. Bortel L., 63. Plessner O., 90. Bachůrek P. - 33. Polách O., 70. (p) Slavík J.
ŽK: 23. Holboj M. - 8. Březina P., 12. Škarek L., 45. Košař J.
ČK: 12. Březina P. (Traplice).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Václav Tomanec (laik), Roman Obdržálek (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O. (64. Popelka P.), Michalec J., Krajčovič Z. (46. Hladiš M.), Holboj M., Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vo., Škarek L., Slavík J., Polách O. (62. Blecha L. st.), Merta Z. (48. Váverka L.), Kotyza R., Košař J. (80. Daněk O.), Kamarád J., Huťka L., Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Už ve 12. minutě byl hostům vyloučen po druhé žluté kartě Březina a jeho absence poznamenala vývoj zápasu. Domácí měli míč častěji na svých kopačkách a první branky se dočkali ve 31. minutě, kdy Bortel načal svůj střelecký koncert. Ve 33. minutě se hosté dočkali vyrovnání když z hranice malého vápna srovnal Polách. V závěru první půle trapličtí otáleli s odkopem a Bortel pěknou střelou uzavřel skóre poločasu na 2:1. Ve druhém poločase se projevila početní převaha domácích, když střelecky disponovaný Bortel přidal další dvě branky. Hosté zdramatizovali průběh zápasu z pokutového kopu, který Slavík bezpečně proměnil. Za domácí pak branky přidali Plessner a v poslední minutě Bachůrek.
Nejlepší hráči: Lukáš Bortel - Libor Huťka

Os. Lhota - H. Němčí 2:2 (1:1)
Branky: 30. Kusák M., 90. (p) Šicha Z. - 11. Bahula L., 48. Svadbík Jakub
ŽK: 44. Srnec D., 45. Bahula L. (H. Němčí).
Diváci: 140.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Petr Hanáček (laik), Roman Matalík (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Pešík E., Kusák M., Kuban V. (46. Machala J.), Kotačka O., Hubík M., Horák K. (46. Halač J.), Doležal M. (82. Erdenebileg B.), Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
H. Němčí: Rybnikář P. (46. Macháček Z.) - Zimčík T., Tureček M., Špaček K. (90. Tureček B.), Svadbík J., Srnec D., Mikulec M., Kadlček V., Janeček P. (83. Tureček P.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Utkání začalo za dusného počasí, které hráčům nevyhovovalo a proto se hrála pomalejší hra ve středu hřiště. Pěkným momentem byl únik hostujícího kapitána Bahuly, který v 11. minutě otevřel skóre. Hra i nadále byla vyrovnaná a když se ve 30. minutě přiklonilo štěstí k domácím, kteří z brejku vyrovnali zásluhou Kusáka, šlo se do šaten za stavu 1:1. Druhý poločas začali aktivněji hosté a hned ve 48. minutě po krásné souhře zálohy skóroval Svadbík. Hosté byli i nadále aktivnějším mužstvem, ale šance nevyužili a nebo stříleli do tyčí. V  90. minutě zahráli hosté ve vápně rukou a gólman Šícha srovnal z penalty na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Martin Kusák - Lukáš Bahula

Polešovice - Břestek 0:0
ŽK: 50. Janík Z., 88. Černoch M. - 51. Lahola I., 52. Čagánek P., 78. Plevák L.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jaroslav Pavlík (laik), Roman Hlaváč (laik)
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Lubojacký M., Kotek R. (46. Martykán M.), Korvas R., Kordula T., Janík Z., Hasoň J., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Slavík Z., Sedlář O. (46. Stuchlík J.), Plevák L., Martinák R., Lahola I., Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Utkání začalo oboustranně rychle a bojovně a už ve 3. minutě zahrozili hosté. V 11. minutě vystřelil Svoboda pěknou střelu, ale gólman míč konečky prstů vytlačil na roh. Ve 24. minutě byla hra přerušena pro hustý déšt provázený kroupami. Po sedmi minutách se pokračovalo ve hře. Ve 34. minutě se dostal ke střele Svoboda, ale minul branku. O dvě minuty později zasáhl po pravé straně Frühauf a následný centr z voleje Čagánek trefil pouze zadní ochrannou síť domácí branky. Ve 38. minutě vystřelil Běhávka, ale Hurdes byl opět na místě a jeho šanci zneškodnil. Ve druhém poločase začali lépe hosté a v 50. minutě po faulu Janíka zahrávali Čagánkem pokutový kop, který Pavela bravurně chytil. V 60. minutě Svoboda po přihrávce Martykána mířil hlavou nad. Do konce zápasu možná i následkem podmáčeného terénu se hráči navzájem věnovali více vzájemným potyčkám než hře. Remíza je pro obě mužstva zasloužená.
Nejlepší hráči: Marek Pavela - Vítězslav Hurdes

Uh. Ostroh - Boršice u Bl. 3:5 (2:3)
Branky: 24., 54. Durna M., 13. Vlk M. - 11. Ondra P., 19. Polášek M., 32. Nožička J., 60. vlastní, 86. Zimčík R.
ŽK: 67. Lopata M. - 21. Gál J.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych (8) - Ondřej Piža (8), Miloš Niženský (laik). Delegát utkání: Jiří Němec.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Procházka Z., Mrkva T. (85. Horák M.), Lopata M., Kunovjánek M., Kovařík M., Jurčeka J. (46. Raštica M.), Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Žufánek M. (72. Slaník J.), Zimčík R., Polášek M., Ondra P. (30. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
V utkání bohatém na branky se jako první do střelecké listiny zapsal v 11. minutě Ondra. Domácí srovnali o dvě minuty později zásluhou Vlka. Polášek poslal hosty v 19. minutě opět do vedení, domácí srovnali v minutě 24, kdy se trefil Durna. Znovu šli hosté do vedení a to ve 32. minutě, střelecky se prosadil Nožička. V 54. minutě domácí opět v tomto zápase srovnali krok, branku vsítil opět Durna. V 60. minutě po rychlém brejku hostí a nešťastné teči domácího Kovaříka se radovali hosté 3:4. V samotném závěru, přesněji v 86. minutě upravil na konečných 3:5 Radek Zimčík. Bylo to zcela zasloužené vítězství hostí.
Nejlepší hráči: Martin Vlk - Radek Zimčík

Vlčnov - Nedakonice 1:0 (0:0)
Branky: 76. Kameník J.
ŽK: 50. Tomala K., 83. Kašpařík Petr - 47. Šoustek P., 53. Jurášek M.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Skočovský, Josef Podškubka (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Vlček P. (90. Indra J.), Tomala K., Podškubka V., Palinek J., Křapa L. (66. Koníček P.), Koníček J. (60. Kašpařík Pe.), Kašpařík Pa., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Trubačík V., Šoustek P., Stupka J., Petek M., Lukůvka M., Klečka J. (34. Trubačík M.), Jurášek M. (72. Král T.), Čagánek R., Beránek T. Trenér: Roman Sklenář.
Ve velmi kvalitním utkání mužstev z čela soutěže byli domácí o kousek šťastnější a postupujícím hostům byli více než vyrovnaným soupeřem. Ve 30. minutě přestřelil Mikulinec Ondřejovu branku. O čtyři minuty později Tomala mířil nad horní tyč. Ve 40 minutě dostal hostující Petek skvělý pas od Lukůvky, jeho zakončení bylo, ale žalostné. V druhé půli byli hosté aktivnější. V 57. minutě Vojtkova hlavička  skončila v náručí výborného Hlaváčka. O čtyři minuty později se Hlaváček nenechal přelobovat Lukůvkou. V 63. minutě vybídl Lukůvka Milana Trubačíka, ten ovšem míč napálil do boční sítě. Klíčový moment nastal v 76. minutě, kdy Kameník převzal ve vápně chytrou přihrávku, zužitkoval své bohaté zkušenosti a pod padajícím Ondřejem dal rozhodující branku tohoto utkání.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Michal Lukůvka

Dohrávka 23. kolo:
Uh. Ostroh - Vlčnov 0:0

ŽK: 9. Kočiš P., 37. Vlk M., 88. Kovařík M. - 82. Zemek P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Miloš Nižinský (laik), Josef Podškubka (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M., Procházka Z., Lopata M., Kovařík M., Kočiš P., Jurčeka J., Horák M., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Vlčnov: Hlaváček V. - Vlček P., Šupka J., Podškubka V., Palinek J., Mikulinec P., Křapa L. (66. Zemek P.), Koníček P. (46. Bartošek J.), Koníček J. (72. Kašpařík Pe.), Kašpařík Pa., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
Dohrávané utkání začalo s desetiminutovým zpožděním z důvodu přívalového deště s nebezpečím zásahu bleskem. Poté co bouřka ustala, se hrál odpočátku výborný fotbal z obou stran. V 15. minutě faulovala hostující obrana rychlíka Jurčeku a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Domácí kapitán Durna však trefil jen břevno. Pět minut před přestávkou měli stejnou výhodu také hosté, ale zkušenému Kameníkovi gólman Mrkva penaltu bravurně zneškodnil. Po změně stran se hrál nadále otevřený fotbal, s mírnou převahou hostů, nadšeně hrající domácí však remízu proti favoritovi udrželi.
Nejlepší hráči: Martin Kovařík - Jan Kameník