Nedakonice šokovaly lídra v Sadech

Slovácko Sport 12 / 05 / 2016

I. B sk. C

O. N. Ves - St. Město 0:4 (0:2)
Jak promarnili fotbalisté Starého Města dobře rozehrané utkání v minulém kole proti Nivnici, tak tentokrát si chuť napravili na půdě Ostrožské Nové Vsi. Jasné vítězství hostů se začalo rodit po půlhodině hry. V rozmezí pěti minut vstřelili svěřenci kouče Vlčka dvě branky a další dvě přidali po změně stran.
Branky: Staroba, Hastík, Vlček, Melichárek.
Ořechov - Morkovice B 2:0 (2:0)
Byť jsou fotbalisté Ořechova v tabulce poslední, stále však evidentně zbraně neskládají. Tentokrát zajížděli do Ořechova hráči morkovické rezervy a možná také podcenění soupeře znamenalo, že po pětačtyřiceti minutách vedli domácí o dvě branky. Důležitý zásah zaznamenali Ořechovští právě v závěru poločasu, když Březina vstřelil svůj druhý gól v utkání a přidal tak klid na kopačky Ořechova pro druhý poločas. V něm už branka nepadla.
Branky: Březina 2.
1.FC Slovácko C - Nedakonice 0:2 (0:1)
Také na hřišti v Sadech, kde hrává své domácí utkání rezerva Slovácka, se zrodil překvapivý výsledek. Předposlední tým tabulky si vyšlápl na soupeře z čela tabulky a díky bojovnému výkony veze do Nedakonic všechny tři body. Před koncem poločasu vystřelil Stupka a hosté vedli. Druhý zásah přidaly Nedakonice čtvrt hodiny před koncem utkání.
Branky: Stupka, Hyrák.
Buchlovice - Koryčany 0:1 (0:1)
Koryčany dokázaly těsně přetlačit svého rivala. Hosté zaznamenali svou branku ještě v prvním poločase a po změně stran si pozorně hlídali svůj náskok, který vydržel až do závěrečného hvizdu.
Prakšice - Kunovice 3:2 (2:0)
Jak se dá ztratit koncentrace při vedení 3:0, o tom by mohli po utkání s Kunovicemi vyprávět fotbalisté Prakšic. Ti šli od začátku pevně za třemi body, za což byli odměněni dvěma góly v první půli, třetí zásah přidali ve druhém poločase. Hráči Prakšic jako by však zapomněli, že utkání se nehraje pouze devadesát minut, za což pykali dvěma inkasovanými góly v nastaveném čase. Více však rozjeté Kunovice nestihly. Branky: Vlček 2, Dynka - Brim 2.
Zborovice - Zlechov 1:2 (0:1)
Další bojovné utkání viděli diváci ve Zborovicích, které hostily Zlechov. Hosté poprvé udeřili v prvním poločase a do kabin se tak šlo za stavu 0:1. Zlechovští však mírně ve druhém poločase polevili, za což byli potrestáni v 75. minutě, kdy srovnal krok Gröpl. Zkušenosti Jiřího Kowalíka v dresu Zlechova se však nakonec ukázaly jako rozhodující, a tři body tak putují do Zlechova, který tak i nadále drží čtvrté místo v tabulce.
Branky: Gröpl - Kalmus, Kowalík.
Nivnice - Jalubí 5:1 (4:1)
Ještě než se diváci usadili kolem hřiště v Nivnici, už jejich tým prohrával. Pohlednou akci zakončil parádní ranou hostující Klajn přesně do šibenice - 0:1. Aktivní Jalubí pokračovalo i nadále ve svém sympatickým výkonu, to však záhy utnul nivnický záložník Máčalík a srovnal na 1:1 po standardní situaci. Další branku si po závaru vstřelili fotbalisté Jalubí vlastní a brankostroj Nivnice se zastavil až s poločasovým hvizdem, kdy svítilo na světelné tabuli skóre 4:1. Po změně stran se utkání už spíše dohrávalo a ještě pátou trefu zaznamenali hráči Nivnice tři minuty před koncem.
Branky: Máčalík, Trefilík (vlastní), Josefík, Velecký 2.