Nedakonice zabraly až v závěru Kunovice padly v Šumicích

Slovácko Sport 31 / 05 / 2018

Zborovice - Drslavice 2:1 (1:1)
Hosté začali dobře a ve 24. minutě svítilo na tabuli jejich vedení 1:0. Zborovice však nic nevzdaly a minutu před koncem poločasu srovnaly. Ve druhém poločase vše směřovalo k penaltovému rozstřelu, pět minut před koncem však rozhodl o domácím vítězství Martin Šprňa. Branky: Mikulinec.
Morkovice B - 1. FC Slovácko B 3:1 (0:0)
V zápase padaly branky až ve druhém poločase, z toho tři branky až v závěrečných deseti minutách. Vedoucí branku obstaral morkovický kapitán Kroutilík v 64. minutě. Druhý zásah domácích padl v 80. minutě a už to na chvíli vypadalo, že je rozhodnuto. Když však za další dvě minuty hosté snížili, opět to vypadalo na dramatický závěr. Za další minutu hry přidal svůj druhý gól v zápase Kroutilík a bylo definitivně jasno, že Morkovice budou brát všechny tři body. Branky: Kroutilík 2, Judas - Perůtka.
Šumice - Kunovice 2:0 (1:0)
Domácí k tomuto zápasu přistoupili na výbornou a odměnou jim bylo poločasové vedení 1:0. Ve druhém dějství se hrálo necelých deset minut, když viděl kunovický Uhlíř červenou kartu za surovou hru (nakopnutí soupeře). Svou přesilovku využily Šumice až v nastaveném čase, kdy využil otevřené obrany Žampach a uzavřel na konečných 2:0. Branky: Kelíšek, Žampach.
Tlumačov - Újezdec 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání těchto dvou celků nabídlo jedinou branku, která navíc padla z nařízeného pokutového kopu. Tuto šanci dostali domácí fotbalisté ve druhé půli a také ji využili. Ve zbytku zápasu se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělat, pozorná defenziva třetího celku z Tlumačova však nepovolila.
Ludkovice - Staré Město 5:1 (1:0)
Hráči Starého Města odjíždí z Ludkovic s debaklem. Hosté v tomto zápase tahali od začátku za kratší provaz, čehož domácí s chutí využívali. Staré Město v zápase prohrávalo již od 5. minuty. Po změně stran hosté nedokázali zabrat, za což byli potrestáni dalšími čtyřmi góly. Jedinou čestnou trefu obstaral až v závěru Beneš.
Nedakonice - Zlechov 2:1 (0:1)
Zlechov v Nedakonicích začal dobře. Hosté ovládli jediným gólem první poločas. Také v tom druhém to dlouho vypadalo, že Nedakonice svůj tlak nedokáží přetavit ani ve vyrovnání. V 84. minutě to však již domácím vyšlo a bylo to 1:1. Za další dvě minuty Nedakonice dokonce otočily na konečných 2:1 a Zlechovští tak doplatili na nedostatek fyzických sil v závěru zápasu. Branky: Sedlařík, Hyrák - Omelka.
Havřice - Březolupy 1:2 (1:1)
V Havřicích se udál překvapivý výsledek. Předposlední celek z Březolup bodově vyraboval šesté Havřice, kterým se v tomto zápase nedařilo. Domácí šli ve ve 25. minutě do vedení, to však bylo, co se týče vstřelených branek, z jejich strany vše. Březolupy ještě do poločasu vyrovnaly a ve druhém poločase dokonce vsítily vítěznou trefu. Branky: Rachůnek M. - Popelka, Šur.