Nedali ani branku

Sport 15 / 06 / 2011

Slovácko B odehrálo za pět dnů dva zápasy a oba prohrálo, přesto má jistotu záchranyve třetí lize

S jistotou záchrany nastupovalo béčko Slovácka ke dvěma posledním zápasům. Ve středu v předehrávce 30. kola doma podlehlo Zábřehu 0:4. V neděli na hřišti posledního Slavičína prohrálo 2:0.
Slavičín - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)
Bez třech hráčů již tak prořídlé základní sestavy nastupovalo Slovácko ve Slavičíně s cílem bodovat, který ovšem nesplnilo. Už ve 20. minutě šel Hesek sám na gólmana, který ho nadvakrát vychytal. Zlom nastal o deset minut později, kdy byl vyloučen Ondica. V oboustranně nekvalitní hře se domácí ujali vedení v 61. minutě z pokutového kopu, na který si sice gólman Chvojka jen sáhnul. Ve snaze o vyrovnání nechávali zadáci Slovácka zadní vrátka více pootevřena. V 80. minutě se domácí dočkali druhé branky a také prvního jarního vítězství, které ovšem nic nemění na tom, že sestupují.
Slovácko: Chvojka - Ruman, Chytil, Franta, Habanec - Ondica, Hesek, Juřenčák, Borusík - Čtvrtníček (77. Sečány), Ohnutek.

autor: sal, AM