Nemají ani bod, uhrály jen tři sety

Hluk Sport 26 / 10 / 2017

Šest zápasů, šest porážek. To je nelichotivá bilance, s jakou proplouvají extraligou stolní tenistky KST Hluk. Poslední dvě porážky utrpěly na stolech SK Dobré a Hradce Králové.
Dobré - HLUK 6:1
Jediný bod ukořistila Monika Vybíralová, která v pětisetové bitvě udolala Blaškovou. A přitom už prohrávala 1:2 na sety. Druhý bod měla na dosah ještě Stanislava Slezáková, která hned v úvodní dvouhře potrápila Rozinkovou, když vyrovnala z 0:2 na 2:2, ale v rozhodujícím setu už tahala za kratší konec. Třetí z hlucké party Libuše Horáková uhrála jen set. Bod: Vybíralová.
Hradec Králové - HLUK 6:2
Na východě Čech Hlučanky bodovaly jen přes Sazimovou, nejslabší článek soupeře. Slezáková ji porazila 3:0, Vybíralová 3:1.
Jinak ale tým ze Slovácka uhrál jen tři sety a po dvou hodinách bylo vymalováno.
Body: Vybíralová, Slezáková.