Němec a Oláh mají bronz

Němec a Oláh mají bronz
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 21 / 04 / 2016

Domácí šampionát v kulturistice mužů a masters, který v sobotu hostil uherskohradišťský Klub kultury, přinesl čtveřici domácích závodníků dvě bronzové medaile. Největší radost asi udělala Jiřímu Němcovi ze Slovácké Slavie Uherské Hradiště, který se tak na domácím šampionátu dočkal své první medaile a ukončil tím čekání na cenný kov. „Konečně!“ mohl zvolat uherskohradišťský kulturista krátce po vyhlášení výsledků kategorie Masters 50-59 let. „První medaile, a zrovna před domácím publikem, o to je cennější. V hledišti jsem měl celou rodinu, kamarády a ti všichni mě neustále podporovali, protože tato kategorie byla hodně silná a vyrovnaná. Záleželo na každém detailu,“ dodal spokojený Jiří Němec.
Medaili stejné hodnoty vybojoval i Imrich Oláh z T-Gymu v kategorii Masters 60-64 let. Těsně pod stupni vítězů skončil Tony Podškubka, který závodil v kategorii Klasická kulturistika Masters. „Podle rozhodčích jsem to prokaučoval, protože jsem měl raději zůstat v kategorii nad 65 let. Prostě jsem se rozhodl startovat v této kategorii a bral jsem tak brambory, ale celkově jsem s úrovní celého šampionátu maximálně spokojený,“ uvedl Tony Podškubka, který kromě soutěžení celý šampionát v Uherském Hradišti pomáhal organizovat.
Jan Slovák taktéž z T-Gymu obsadil v kategorii 50-59 let osmé místo. „Vzhledem k tomu, že naposledy soutěžil v roce 1985 coby junior a do další soutěže se odhodlal až v kategorii masters, je jeho umístění slušné, je vidět, že na sobě zamakal,“ pousmál se Tony Podškubka.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace