Nemohli jsme se dostat do hry

Nemohli jsme se dostat do hry
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 26 / 11 / 2014

Po vedoucí brance Mladé Boleslavi udělal Svatopluk Habanec změny v sestavě a na hrot útoku vysunul Jaroslava Diviše, který se za pár chvil mohl zasloužit o vyrovnání, když šel sám na brankáře Hrušku.
Chtěl jsem si míč ještě o kousek potáhnout a pak vystřelit, jenže jsem si jej ukopl. Pak jsem se snažil ještě dát jej Rambovi (Reinberk), ale nebylo z toho nic. Měl jsem tam ještě podobnou šanci, kdy mi střelu Hruška vyrazil a Filip Hlúpik nedokázal ve skluzu dorazit míč. Domácí jej zblokovali. Zápas ale rozhodly dvě standardky a to je špatné.
Vypadalo to, že jste ožil až po přesunu z pravé strany na hrot útoku.
Na kraji jsem neměl skoro žádný balon. Ani v první půli, ani ze začátku druhé. Pak se to zlepšilo a dostávali jsme se z brejků do šancí. Aspoň jeden mohl vyjít. Ale když neuhlídáme dvě standardky, tak co na to říci?
První poločas byl oboustranně jakoby zbytečný. Ani jedno mužstvo se fotbalově nepředvedlo.
Jen jsme nakopávali. Nemohli jsme se dostat do hry. Boleslav byla lepší, dobře kombinovala a my jsme se do jejich šestnáctky nemohli vůbec dostat. Ani jsme nedokázali vepředu udržet míč. Prostě nic. Jen Milan Kerbr se tam jednou dostal, ale střela z pětadvacet metrů asi gólová být těžko mohla. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace