Neoficiálním vítězem Jelínek

Neoficiálním vítězem Jelínek
Uherské Hradiště Sport 21 / 06 / 2010

Slovácká sedma

Je dobojováno. Slovácká sedma má za sebou poslední dvanácté kolo, jejím vítězem se stala Martina Kostková z Kroměříže s jedenácti body. Z vítězství se může radovat i Karel Blaha z Huštěnovic, který se stal vítězem telefonického rozstřelu. Na tipovací otázku, kolik padne branek v sedmi zápasech OP o víkendu, tipoval 28. Branek padlo 29. Jan Javor tipoval 27, Josef Gášek 52.
Celkovým vítězem se zatím neoficiálně stal Libor Jelínek z Uh. Hradiště, který získal celkem 90 bodů. O druhé a třetí místo se zatím dělí dvojice Josef Gášek, Jiří Ševčík. Všichni tipující mohou do středy 23. června 12.00 podávat případné připomínky ke stavu svých bodových kont. Pokud se nic nezmění, všechny výherce budeme o převzetí cen informovat. Dvojici na druhém a třetím místě pak bude čekat sportovní test v naší redakci, který určí pořadí na stříbrné a bronzové pozici. Tipující na čtvrtém až osmém místě si pak na své Benefit karty připíší částku 500 Kč.
11 Kostková M. (Kroměříž).
10 Měrková V. (Jar.), Bánovský A. (Kněžpole), Stehlík P. (UB), Vacula P. (UB), Krsičková M. (Sušice).
9 Remeš V. (Kněžpole), Schnürmacherová J. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Stehlíková M. (UB).
8 Procházka J. (Tupesy), Gajdošík F. (Jar.), Vacula L. (UB), Zemek J. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Rozsypálek M. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Kyncl J. (SM), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Jančová Z. (Dol. Němčí).
7 Fiala L. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Botek F. (Kudlovice), Šumíček I. (Kudlovice), Svoboda P. (Mor. Písek), Medek J. (Topolná), Svoboda L. (Podolí), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Jančová M. (Dol. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Hrubošová J. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (Dol. Němčí).
6 Hubáček A. (Kun.), Pauřík J. (Kun.), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Pokorák V. (Ořechov), Jelínek L. (UH), Zelinka P. (Dol. Němčí), Janík M. (UO), Folwarczná M. (UH), Slováčková M. (SM), Abrhámová M. (UH), Gajdošík P. (Topolná).
5 Šašinka J. (Záhorovice), Mazůrek J. (Boršice), Berec L. (Bystřice p/L), Brázdil Z. (UH), Pongo Ľ. (UH), Janůšek M. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Pauřík A. (Kněžpole), Gášek J. (UH), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Borák Z. (Polichno), Koudela A. (Bojkovice), Trávníčková A. (Traplice), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Prokeš M. (SM), Mařák I. (UH), Lukš K. (SM), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Kršek Z. (Jalubí), Weintrittová M. (Míkovice), Melichárek V. (Jar.), Michalec R. (UH), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kučera M. (UH), Krsička P. (Sušice), Hoferek O. (Topolná).
4 Ludvíček J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Kovařík L. (UO), Bukvald A. (SM), Michalcio Z. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Omelka J. (Bánov), Janošek A. (Kudlovice), Lekeš L. (UB), Garžík K. (UH), Dobeš A. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Rachůnek P. (Havřice), Ševčík P. (UB), Kundera M. (SM), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Pipal V. (Sady), Kaňovská M. (Bílovice), Pospíšil A. (Bílovice), Vacula P. (UB).
3 Mazurková J. (UH), Hanák K. (Drslavice).
2 Gajdošík S. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Berecka V. (Březolupy), Maroňák V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Kalina L. (UB), Kraváček B. (Kudlovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Bureš J. (Sady), Kadlčík M. (Popovice), Kaňovský M. (Bílovice), Dohnal T. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice), Janošková A. (Kudlovice), Janošek P. (Kudlovice), Tomáštík J. (Záhorovice), Bělovský M. (Kněžpole).
1 Brož Z. (Jar.), Červenka J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Štěpaník M. (Babice), Šťasta J. (Huštěnovice), Brzica P. (Boršice), Večeřa P. (UH), Zach C. (Boršice), Slováček D. (Brno), Volčík V. (UH), Tomešek Z. (Velká n/V).
0 Máčala J. (Vážany).

Celkové pořadí
90 Jelínek L. (UH).

88 Gášek J. (UH), Ševčík J. (Veletiny).

85 Hoferek O. (Topolná).
84 Kyncl J. (SM), Mikulka T. (Topolná).
83 Kršek Z. (Jalubí), Kostková M. (Kroměříž).



82 Pokorák V. (Ořechov).
80 Blaha K. (Huštěnovice), Zemek J. (UB), Vacula P. (UB), Jančová Z. (Dol. Němčí).
79 Kučera M. (UH).
78 Mazůrek J. (Boršice), Botek F. (Kudlovice), Lekeš L. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Rozsypálek Z. (Mistřice).
77 Kozelek F. (Topolná), Medek J. (Topolná), Remeš V. (Kněžpole).
76 Berec L. (Bystřice p/L), Kopeček K. (UB), Melichárek V. (Jar.).
75 Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Podškubka L. (Vlčnov).
74 Pauřík J. (Kun.), Kolaja A. (Svárov), Kovařík Z. (Sady), Folwarczná M. (UH), Remeš L. (Kněžpole).
73 Pauřík A. (Kněžpole), Schnürmacherová J. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Janošek P. (Kudlovice).
72 Hubáček A. (Kun.), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (Dol. Němčí), Plundrák M. (Mor. Písek), Stehlík P. (UB), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB).
71 Brož Z. (Jar.), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Pospíšil A. (Bílovice), Janošek T. (Kudlovice).
70 Měrka M. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Schnürmacher F. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Krsičková M. (Sušice).
69 Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík F. (Jar.), Kadlčík M. (Popovice), Dohnal T. (Topolná).
68 Rosík V. (Kudlovice), Rachůnek P. (Havřice), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Janošková A. (Kudlovice), Tomáštík J. (Záhorovice).
67 Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Omelka J. (Bánov), Tomáštík P. (Záhorovice), Bělovská J. (Kněžpole), Michalec R. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
66 Mazurková J. (UH), Michalcio Z. (UH), Maroňák V. (UH), Prokeš M. (SM), Mařák I. (UH).
65 Hřib J. (Šumice), Koudela A. (Bojkovice), Janošek A. (Kudlovice), Balačová J. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB).
64 Borák Z. (Polichno), Zichová L. (UH), Slováček K. (UH), Vacula P. (UB).
63 Svoboda L. (Podolí), Křiklava Z. (Osvětimany), Borýsek Z. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Pipal V. (Sady).
62 Fiala L. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Mikulka L. (Topolná), Jančová P. (Dol. Němčí).
61 Trávníčková A. (Traplice).
60 Kovařík L. (UO), Měrková V. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Brzica P. (Boršice), Gajdošík P. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč).
59 Brázdil Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Červenka J. (Tupesy), Hanák K. (Drslavice), Bukvald P. (SM).
58 Krpal A. (Stříbrnice), Abrhámová M. (UH), Tomešek Z. (Velká n/V).
57 Večeřa P. (UH), Kaňovský M. (Bílovice).
56 Ludvíček J. (Boršice), Kozelek V. (Kněžpole).
55 Bánovský A. (Kněžpole), Zach C. (Boršice), Schön M. (Mistřice), Volčík V. (UH), Kirchner M. (Kun.).
54 Křůmal F. (Březolupy), Rýc F. (Svárov).
53 Pongo Ľ. (UH), Ševčík P. (UB).
52 Šilhavík J. (UH).
51 Mikulec F. (UH), Lukš K. (SM), Janík M. (UO), Bureš J. (Sady), Hladník D. (Bělá n/Svit.).
50 Šťasta J. (Huštěnovice), Vaškových M. (UH).
49 Zelinka P. (Dol. Němčí), Nepraš P. (Jar.).
48 Hladiš L. (Šumice), Salvet L. (Bojkovice), Slováčková M. (SM).
47 Beneš F. (ONV).
46 Gajdošík S. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Srnec J. (UB), Štěpaník M. (Babice), Šupka F. (Kun.).
45 Kozelek O. (Kněžpole).
44 Bukvald A. (SM), Slováček D. (Brno).
43 Dobeš A. (UH), Buš V. (Kudlovice).
42 Garžík K. (UH), Šurmánek M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.).
39 Macela M. (Mařatice).
37 Kraváček B. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Kozelková M. (Kněžpole).
36 Kalina L. (UB), Pavelka S. (Kudlovice).
35 Kučík I. (Jankovice).
34 Škrášek P. (UH).
31 Křůmal P. (Březolupy).
30 Mrkůs J. (Medlovice), Máčala J. (Vážany).
29 Sklenka D. (Ořechov), Janečková M. (Tupesy).
27 Piňos F. (Hluk).
26 Čaňo P. (Březová).
25 Doležal T. (UH).
24 Zajíc Z. (Březolupy), Ježek Z. (Hluk).
23 Fusek M. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice).
21 Holásek R. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
20 Kaňovská M. (Bílovice).
17 Hůsek F. (UO), Hruboš L. (Kněžpole).
13 Kret Š. (UO), Krejčiřík L. (Luhačovice).
12 Grebeníček J. (ONV), Dvouletý R. (Nedakonice).
10 Trávníček V. (Nedakonice), Berecka V. (Březolupy).
9 Hamrlík F. (UH).
8 Mikulka J. (Topolná), Haluza M. (Těšov).
7 Vojtek M. (SM), Strapina M. (Bílovice), Březina T. (Ořechov).
5 Kloček K. (Traplice).
4 Vlk V. (Jalubí), Zálešák R. (ONV).
1 Mikulčíková Z. (Popovice).


SPRÁVNÉ výsledky 12. KOLA
1. 1:0    2. 1:2   3. 1:1   4. 3:1   5. 2:2   6. 2:1   7. 4:1  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace