Nervozitu jsem si nepřipouštěl

Sport 04 / 04 / 2011

Těžkou pozici měl náhradní gólman Milan Heča, který musel v 69. minutě vystřídat zraněnou brankářskou dvojku Ilyu Matalyhu, který po svalových problémech musel ze zápasu odstoupit.
Jak těžké bylo pro tebe nastoupit v průběhu hry?
Myslím, že jestli nastupuju v průběhu zápasu, nebo od začátku, je mi to jedno.
 Co nervozita? Nastoupit v 69. minutě za stavu 0:0 do branky, to také není jednoduché.
Ano, bylo to za stavu 0:0, ale šel jsem na hřiště s čistou hlavou a nervozitu jsem si nepřipouštěl. Navíc se mi povedlo chytit hned první střelu Otepkovi a to mi přidalo sebevědomí a uklidnilo mě to.
Budějovice v závěru hodně tlačily, práce nebylo málo.
Myslím, že střely byly asi jen dvě a o zbytek se postarala obrana, která některé střely zablokovala, takže děkuju klukům, že to tak odmakali, a já to už jen udržel.
Slovácko si z Budějovic veze bod, nakonec bude asi spokojenost.
Jeli jsme sem neprohrát, nakonec jsme nulu vzadu udrželi a vezeme si důležitý bod. Chyběla snad jen branka v síti soupeře. Šance jsme nějaké měli, ale bohužel to tam nespadlo.