Nestačilo ani vedení 3:0

Kunovice Sport 22 / 05 / 2012

Utkání béčka Slovácka a Kroměříže bylo perfektní podívanou pro diváky, kteří viděli nejen šest branek, ale také vedení domácího týmu 3:0. Svěřenci trenéra Palinka ale utkání do vítězného konce nedovedli.
Slovácko B - Kroměříž 3:3 (2:0)
V první půli bylo Slovácko jasně lepším týmem. První branku ve 26. minutě zaznamenal Čtvrtníček, který nachytal gólmana Lovásika na hruškách. O pět minut později Palko přidal druhou branku. Třetí branku mohl před koncem poločasu opět přidat Čtvrtníček, ale hlavou mířil těsně vedle brány. Následně ten samý hráč spálil tutovku, netrefil prázdnou bránu. Když po změně stran z penalty zvýšil na 3:0 agilní Čtvrtníček, zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Jenomže hosté po špatné rozehrávce domácích vsítili kontaktní gól, který znamenal kolaps zadních řad Slovácka. V 70. minutě z penalty hosté snížili na 3:2 a v 80. minutě už bylo srovnáno. A nechybělo mnoho a všechny body mohly putovat na Hanou.
Branky: 26. 47. z pen. Čtvrtníček, 31. Palko
Slovácko: Heča - Kuncl, Kolínek, Mikulica, Palko (75. Ondica) - Jeleček, V. Valenta (35. Ohnutek), Trávník (89. Svízela), Lukáš - Kovář, Čtvrtníček.