Nestárnoucí popovický Šesták zazářil

Slovácko Sport 16 / 04 / 2015

Orel UB - Suchá Loz 2:1 (1:1)
Branky: 3. Konrád P., 65. (p) Meindlschmid P. - 20. Bujáček V. ŽK: 45. Meindlschmid P., 88. Odstrčil L., 90. Maršálek M., 90. Kočica M. - 25. Plessner O., 66. Bradáč J. Diváci: 74.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Karolína Jílková, Libor Odstrčil (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Slovák J., Polášek M. (46. Skřivánek V.), Odstrčil L., Meindlschmid P., Machala R., Konrád P. (65. Keňo F.), Kočica M., Jahoda K. (46. Kubiš D.), Gureň M., Gášek L. (83. Šmíd J.).
Trenér: Milan Juřeník.
Suchá Loz: Mahdal P. - Straňák L., Plessner O. (38. Bradáč R.), Mahdal M., Král V., Král Š. (46. Smetana K.), Krajčovič Z., Kliment T., Gazdík P., Bujáček V., Bradáč J. (72. Haloda L.).
Trenér: František Král.
Už ve 3. minutě domácí otevřeli skóre zápasu, když se v šestnástce prosadil Konrád 1:0. Přesto hosté nebyli demotivováni a ve 20. minutě Bujáček střelou z hranice šestnáctky upravil na 1:1. Hra byla vyrovnaná, oběma mužstvům stěžoval hrbolatý terén kombinační hru. Ve druhém poločase byli hosté opticky lepší, ale domácí se dočkali branky v 64. minutě, když z pokutového kopu skóroval Meindlschmid. Do konce zápasu si hosté vyloženou šanci nevypracovali, utkání tak skončilo výhrou domácích 2:1.
Nejlepší hráči: Petr Konrád - Václav Bujáček

Strání B - Popovice 0:0
ŽK: 25. Motola J., 86. Zderčík P. - 17. Hanáček J., 23. Obal M., 88. Omelka J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Kateřina Součková, Josef Tóth (laik).
Strání B: Děcký R. - Tóth P., Popelka J., Pavluš M. (81. Zámečník L.), Motola J. (46. Grebík M.), Janiga V. (46. Janovský M.), Houšť V. (87. Pavlína J.), Bušo M., Adámek M. (66. Popelka R.), Zderčík P., Bruštík M.
Trenér: Pavel Tinka.
Popovice: Šesták V. - Tetera T. (83. Viktora R.), Šácha P. (74. Michelfeit V.), Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulčík R., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J. (65. Mikulec P.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
První poločas se odehrával po většinu času mezi šestnáctkami bez větších šancí na obou stranách. V 65. minutě domácí Bruštík vypálil z hranice šestnáctky, ale nestárnoucí Šesták bravurním zákrokem zabránil již jistému gólu. Poté se do šance dostal Popelka v 72. minutě, ten šel sám na gólmana hostí, ale ten opět perfektně zasáhl. V 89. minutě se zranil domácí gólman Děcký, který v souboji o míč utržil zranění v obličeji a musel předčasně do kabin. Domácí ale už nemohli střídat, tak se do brány postavil jeden z hráčů. Zápas tak skončil 0:0.
Nejlepší hráči: Jan Popelka - Vítězslav Šesták

Záhorovice - St. Hrozenkov 1:2 (0:0)
Branky: 61. Nášel V. - 56. Straka Ma., 80. Lebánek L.
ŽK: 51. Nášel V. - 16. Straka Ma., 52. Husařík R., 71. Lebánek L. Diváci: 108.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Gřunděl (laik), Lukáš Juračka (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Surý M., Polanský I. (74. Beníček B., 90. Mikeska M.), Nášel V., Michalčík R. (73. Šabršula V.), Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jál J. (66. Ondrušek D.), Gřunděl J., Urubčík J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
St. Hrozenkov: Kročil J. - Straka Mi., Straka Ma., Lebánek L. (90. Antál T.), Lacina K., Juriga V., Husařík R. (71. Blaho T.), Husařík M., Breznický R. (75. Semela P.), Tuharský J., Begáň J.
Trenér: Václav Juriga.
Hra se odehrávala především mezi šestnáctkami a přítomní diváci mnoho vyložených šancí neviděli. Zajímavější byl až druhý poločas, kdy nejprve v 56. minutě z nepřímého volného kopu hosté Mariánem Strakou otevřeli skóre zápasu. V 61. minutě byl po závaru v šestnástce hostí důrazný Nášel, který srovnal. O osudu utkání rozhodl v 80. minutě Lebánek, který z přímého kopu pomocí teče domácí zdi střelil druhou branku hostům. Do konce utkání to byl především boj, ale ani jedno mužstvo si už žádnou gólovou šanci nedokázalo vypracovat.
Nejlepší hráči: Marek Surý - Marian Straka

Boršice u Bl. - Bánov 1:3 (0:1)
Branky: 50. Jurásek Š. - 9. Mahdalíček P., 52. Vaňhara J., 55. Horňák P. ŽK: 40. Halík M. - 11. Mahdal L., 38., 58. Mahdalíček J., 81. Vaňhara J. ČK: 58. Mahdalíček J. (Bánov).
Diváci: 100. Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Tokoš, František Motyčka (laik).
Boršice u Bl.: Křen B. - Šimek R., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R., Bilík V. st. (58. Ondra P.), Jurásek Š., Kusenda R. (84. Tureček M.).
Trenér: Antonín Šimon.
Bánov: Skalník D. - Velecký R., Vaňhara J. (88. Polášek M.), Suchánek P., Ryšávka F. (46. Bartoš A.), Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal L., Lux R., Horňák P. (80. Kopták J.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Prvních 20 min. patřilo jednoznačně hostujícím, již v 8. minutě měl velkou šanci Lux, ale přestřelil. V 9. minutě však Petr Mahdalíček otevřel skóre na 0:1. Po poločase domácí tým zvýšil svou aktivitu a v 50. min. se jim podařilo srovnat skóre kopem Jiráska. O 2 min. později domácí obrana na levé straně zaspala a Vaňhara hlavou strhl vedení opět na stranu hostí. V 55. min. opět z pravé strany odcentroval Lux a zcela nekrytý Horňák zvyšoval na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: Štěpán Jurásek - Petr Mahdalíček

Březová - Pitín 5:1 (3:0)
Branky: 41., 49., 85. Pomajbík D., 9. Janků M., 38. Čaňo P. - 75. Kozubík J.
ŽK: 44. Hrnčář S. (Pitín). Diváci: 150.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Josef Janků (laik), Pavel Berčík.
Březová: Bruštík D. - Trecha J., Ševčík T. (74. Smítal Ja.), Smítal Jo., Pomajbík D., Plášek V., Mudrák P., Křeháček M., Janků M. (84. Čaňo L.), Čaňo P. (87. Čaňa T.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Pitín: Salvet L. - Mlček T., Machala P. (58. Maňas M.), Lukáš D., Krahula L. (70. Kavka P.), Kozubík J., Chaloupka O., Hrnčář S., Domorád P., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Už v 9. minutě se dostal k míči Janků, který dal první branku v tomto zápase a domácí vedli 1:0. Druhý gól se odehrál až v 38. minutě, kdy po krásné střele se Čaňo trefil do šibenice. Ke konci poločasu se dostal k míči Pomajbík a svou akci zakončil na 3:0. V 49. minutě zvyšoval Pomajblík na 4:0. Do této doby hosté nijak neohrozili domácí branku. Až v 75. minutě Kozubík a ukázkově zakončil. V 85 minutě se dostal k míči opět Pomajbík a završil svůj hattrick stavem 5:1. Domácí byli celou hru akčnější a dravější, proto jim vítězství právem náleželo.
Nejlepší hráči: Michal Janků - Ondřej Chaloupka

H. Němčí - Komňa 4:1 (3:1)
Branky: 21., 26., 45. Zámečník Jo., 65. Nuzík P. - 5. Varaďa M.
ŽK: 83. Bahula L. (H. Němčí). Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Karolína Jílková, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (77. Popelka D.), Zámečník Ji. (60. Chmelina J.), Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M. (87. Tureček P.), Bahula L. (85. Bobčík D.).
Trenér: Petr Rybnikář.
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Pospíšil L., Matoušek M., Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M., Váňa J. (74. Janek T.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Hned v 5. minutě se trefil z přímého koupu z 30 m Varada. Domácí po této brance zvýšili úsilí a vyvinuli velký tlak na hostující obranu. V 21. minutě z přímého kopu se už domácí střelec nemýlil a vyšel mu přímý kop z 25 m na 1:1. Ve 26 min. utekl opět obraně a skóre bylo 2:1. Ve 45 min. po samostatné akci, kdy udělal 3 hostující obránce, Zámečník docílil hatricku. V 65 min. navýšil po centru hlavou Nuzík skóre na 4:1. Body zaslouženě získali domácí hráči.
Nejlepší hráči: Josef Zámečník - Miroslav Kala