Branky: 15. (p) Vaňhara J., 69. Velecký J., 79. Horňák L., 87. Polanský L.
ŽK: 16. Hrbáč E., 17. Slaník J. (Boršice u Bl.).
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Šupina (laik), František Motyčka (laik).
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Vaňhara J. (81. Gorčík L.), Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. (75. Polanský L.).
Trenér: Karel Kopeček.
Boršice u Bl.: Bachan L. - Tureček M., Šimek R. (73. Huspenina M.), Stodolák M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Hrbáč E., Halík M. (46. Rybníkář I.), Gál J., Bilík V. Trenér: Pavol Hýža.
V 15. minutě došlo k faulu v pokutovém území, k míči se postavil Vaňhara a otevřel skóre zápasu. Vzápětí mohl druhou branku přidat Velecký, ale trefil pouze tyč. Do konce první půle měli mírně navrch hosté, ale do vyložené brankové situace se nedostali. Ve druhé půli nejprve vlastního brankáře prověřil boršický Nožička, který jeho hlavu vyrazil na roh. Vzápětí se stejně bravurním zákrokem prezentoval domácí Polanský. V 69. minutě vyrobili hosté na polovině hřiště hrubku, domácí se dostali do brejku a Velecký zvýšil na 2:0. V 79. minutě se v šestnástce hostí otočil Horňák a do protipohybu brankáře vstřelil třetí branku. V 87. minutě domácí na hranici vlastní šestnáctky čistě odebrali míč, dostali se do brejku, k odražaenému balónu se dostal střídají Luboš Polanský, který čtvrtou brankou pečetil výhru Bánova.
Nejlepší hráči: Tomáš Polanský - Lukáš Bachan

Buchlovice - Jarošov 1:2 (0:1)
Branky: 61. Mikula J. - 39., 65. Kováč Pa.
ŽK: 73. Mikula J. - 12. Bartoň P., 78. Sedláček R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Michal Kubíček (7,7) - Monika Blažková (7,4), Zdeněk Tomešek (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šarata R. (59. Jurča A.), Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Křiva D., Kovařík P., Hlůšek P., Belant L. Trenér: Josef Suchý.
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M. (22. Sedláček V.), Šácha J., Mikulka P., Kováč Pe., Kováč Pa., Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L. (76. Sedláček R.), Jančík V., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Utkání se hrálo od začátku ve velkém tempu, ale obě mužstva neproměňovala své šance. Ve 39. minutě hostující Pavel Kováč vystřelil z velkého vápna a umístil balón k tyčce a hosté se tak ujali vedení 0:1. Ve druhém poločase do hry nastoupili lépe domácí, kteří hosty nepustili do žádných šancí a snažili se o vyrovnání, to se jim povedlo, ale až v 61. minutě, kdy po standardní situaci se do vzduchu nejvíce vyšplhal Mikula a hlavou překonal hostujícího gólmana. Domácí nadále pokračovali ve velkém tlaku, ale ten byl v 65. minutě zmrazen, když opět hostující pavel Kováč překonal podruhé domácího gólmana a tak upravil na konečných 1:2 pro hosty.
Nejlepší hráči: David Křiva - Pavel Kováč

Kněžpole B - Pitín 2:0 (1:0)
Branky: 16. Haša M., 80. Kašný R.
ŽK: 30. Flíbor T. - 32. Krahula L.
Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Škrabal, Zbyněk Musil.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Řezníček M., Palčík R., Kašný R. (83. Mazůrek A.), Kašný P., Janík V. (71. Hruboš L.), Hruboš P., Haša M. (87. Pastyřík R.), Flíbor T., Brázdil O.
Trenér: Martin Haša.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Trllo Z. (81. Berčík P.), Struhař P., Salvet L. (78. Maňas M.), Pavlík J., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J. (30. Martínek V.), Kozubík A., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Úvod utkání patřil domácímu týmu, rychlým vedením míče a přesnými přihrávkami dostávali hosty pod tlak. Výsledkem byla akce ze 16. minuty, kdy se do vápna dostal Radek Kašný, který se uvolnil a byl faulován. Z následné penalty poslal domácí tým do vedení bezpečně Haša - 1:0. Hosté se vzpamatovali a srovnali hru, nikoliv však skóre. Druhá půle pokračovala ve zlepšené hře hostí, ale do vyložené šance se za celý zápas nedostali. Domácí spoléhali na rychlé brejky, kterými se snažili rozhodnout, ale utkání se rozhodlo až deset minmut před koncem, kdy přímý volný kop usměrnil do sítě Radek Kašný - 2:0 a dal výsledku konečnou podobu.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Michal Voda

Korytná - Babice 1:4 (1:1)
Branky: 31. Bublík I. - 18., 48., 88. Soldán L., 90. Horníček D.
ŽK: 38. Navláčil O., 58. Bublík I., 77. Vacula J. - 22. Bičan M.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Flasar (laik), Daniel Rozum (laik).
Korytná: Máčalík Š. - Zetka M., Vacula J., Suchý R., Popelka P., Navláčil O., Málek Ma., Máčalík M., Kadlčík K. (46. Kalavský L.), Flasar V. (74. Veselic D.), Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Babice: Hájek M. - Soldán L. (88. Horníček D.), Říha L., Maňásek J., Litoš M., Litoš F., Liška J., Lahola M., Forro M. (74. Chybík R.), Bohun T., Bičan M. Trenér: Libor Soldán.
Hosté byli fotbalovější a již v 18. minutě se dostal k míči Soldán, který otevřel skóre - 1:4. Domácí branka nezlomila, Bublík dostal míč před šestnáctku, potáhl si ho a vyrovnal na 1:1. Hosté mohli jít ve 43. minutě do vedení, ale Říha svoji šanci nevyužil. Ve 48. minutě se přesto dostali opět do vedení, díky Soldánovi - 1:2. Od té doby hosté ovládli hru zatlačili domácí a mohli skóre ještě navýšit, ale Soldán v 52. minutě nevyužil svoji šanci, Mohlo tak udeřit na druhé straně, ale domácí zahodili penaltu. Hosté v 88. minutě zvýšili opět Soldánem, který tím dokončil hattrick. Střidající Horníček dovršil skóre v 90. minutě přízemní střelou na konečných 1:4.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Libor Soldán

Kunovice - Huštěnovice 2:0 (0:0)
Branky: 66., 70. Polášek R.
ŽK: 8. Lahodný J. - 18. Střítecký M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Lukáš Libosvár, Zdeněk Černý (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (54. Mareček M.), Polášek R., Petřek V., Lahodný J. (44. Lahodný M.), David T., Brim O., Brim M. (46. Černý L.), Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (86. Vašíčka M.), Petrželka J., Hruboš Z. (70. Řehůřek J.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Domácí měli po celý první poločas více ze hry, ale nemohli se prosadit proti dobře hrající obraně hostí. Největší šanci měl Puškáč, který ve 23. minutě vystřelil k pravé tyči a brankář jen stěží vyrazil na roh. Ve druhém poločase se domácí prosadili i střelecky, kdy v 66. minutě po samostatném úniku Polášek vystřelil z 25 metrů a vsítil první branku utkání - 1:0. V 70. minutě se znovu prosadil Polášek, kdy po centru Střelce se nejlépe zorientoval v pokutovém území a vstřelil druhou branku - 2:0. Domácí měli i po celý druhý poločas převahu.
Nejlepší hráči: Vladimír Petřek - David Kulhavý

O. N. Ves B - Strání B 3:3 (2:1)
Branky: 29. (p) Jirásek A., 45. Svoboda P., 66. Pavlas Z. - 37. Vintr P., 79. (p) Děcký R., 90. Janošík J.
ŽK: 7. Slezák V., 22. Chrástek M., 63. Szabo T., 76. Svoboda P. - 14. Zderčík R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Volodymyr Korolovych, Tomáš Nosek (laik).
O. N. Ves B: Husár P. - Štefaník R., Szabo T., Szabo M. (71. Ťok L.), Svoboda P., Slezák V., Kusák M., Kosík A., Jirásek A. (55. Pavlas Z.), Chrástek M., Bouchal M. Trenér: Michal Kusák.
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Vintr P., Popelka L. (60. Adámek T.), Nuzík P., Motola J., Janošík R. (66. Popelka J.), Janošík J., Houšť V., Haloda J. (61. Šimek J.), Bušo M. Trenér: Václav Popelka.
Favorit ze Strání začal velmi aktivně a vytořil si řadu příležitostí, ale z žádné z nich se mu skórovat nepodařilo. Domácí otevřeli skóre ve 29. minutě z penalty zásluhou Jiráska. Ve 37. minutě se povedlo skórovat i hostům, z přímého kopu zakroutil míč přímo do brány Vintr. Konec poločasu patřil opět domácícm, kdy Svoboda upravil na 2:1. Druhý poločas už byl hodně vyrovnaný, obě mužstva hrála aktivně. V 66. minutě se podařilo domácím vstřelit branku Pavlasem a upravit na 3:1. Hosté se ale nevzdali a v 79. minutě snížil gólman Děcký na 2:1. Vyrovnání se hosté dočkali v 90. minutě, to se po skrumáži trefil Josef Jánošík.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Pavel Nuzík

St. Město - Tupesy 6:0 (2:0)
Branky: 25., 71., 80. Hastík O., 34., 73. Svoboda O., 90. Trávník R.
ŽK: 34. Bureš R., 65. Bergauer M., 78. Vávra O. (Tupesy).
Diváci: 50.
Rozhodčí: David Šimoník - Tomáš Polášek, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J. (79. Sháněl R.), Trubačík V., Trubačík M. (73. Hastík R.), Trávník R., Šopík R., Svoboda O., Kubík L. (46. Klůs J.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J.
Trenér: Milan Višenka.
Tupesy: Polášek J. - Vávra O., Tříska M., Šmatelka J., Maňásek M., Madzia D., Kubíček T. (75. Vaculík L.), Hruška J. (61. Mikula F.), Bureš R. (46. Molek S.), Burda T., Bergauer M.
Trenér: Antonín Šimon.
Úvod utkání byl vyrovnaný, když obě mužstva měla po jedné vyložené šanci. Postupně převzali iniciativu domácí, kteří ji také dokázali vyjádřit brankami. Nejprve se prosadil ve 25. minutě Ondřej Hastík - 1:0, ve 34. minutě fauloval Bureš ve vápně a následnou penaltu proměnil bez problémů Svoboda. Ve druhém poločase už domácí jasně dominovali, ale brankově prosadit se dokázali až v 71. minutě, skóroval opět vynikající O. Hastík. O dvě minuty zvyšoval Svoboda na 4:0. Desel minut před koncem završil svůj hattrick Ondřej Hastík a upravil na 5:0. V poslední minutě dal výsledku půltuctovou podobu Trávník.
Nejlepší hráči: Ondřej Hastík - Jakub Polášek