Nevídaný střelecký koncert vlčnovského útočníka Saguly

Nevídaný střelecký koncert vlčnovského útočníka Saguly
Slovácko Sport 05 / 06 / 2014

Šestnáct branek viděli diváci v okresním přeboru dorostu skupiny B mezi Vlčnovem a Havřicemi. Zápas proměnil v one man show domácí útočník Sagula, který v utkání nastřílel 12 branek. Domácím to ale na posun do čela tabulky nepomohlo. Vítězství si totiž zajistily Šumice po exhibičním vítězství nad Korytnou v poměru 18:1. Ve skupině A se nejen z vítězství nad Zlechovem, ale i z prvenství v tabulce radovali hráči Starého Města. Jarošovu, který jim dýchal na záda, tak nepomohla ani kanonáda proti Popovicím, do které se zapojil prakticky celý tým. Ve finále okresního přeboru se tak 8. června utkají Šumice se Starým Městem.
OP dorost sk. A
Mařatice - O. N. Ves 0:6 (0:0) Ťok 2, Pavlas 2, Herák, Hůsek, Bílovice - Nedakonice 3:5 (3:2) Mlček 2, Kučík - Cigoš 2, Bartoš, Janík, Králík, SK Zlechov - St. Město 0:6 (0:4) Blaha 4, Melichárek, Urbanovský, Jarošov - Popovice 14:2 (7:0) Šipka 3, Mar. Omelka, Stojaspal 2, Svoboda, Jurča, Mart. Omelka, Štolba, Verbík, Kaňovský,vlastní - Mart.Vlčnovský
1. St. Město    12    1    1    102:11    37
2. Jarošov    11    2    1    120:23    35
3. Os. N. Ves    9    2    3    33:23    29
4. Nedakonice    6    3    4    59:26    21
5. Zlechov    5    0    8    36:56    15
6. Bílovice    4    1    9    25:48    13
7. Popovice    2    0    12    16:114    6
8. Mařatice    1    1    12    15:105    4
OP dorost sk. B
Újezdec - Prakšice 2:5 J. Lekeš, Šustek - Dedík 2, Slezák, Hlavín, Vlčnov - Havřice 14:2 (7:0) Sagula 12, Polanský 2 - Školnikovič 2, Šumice - Korytná 18:1 (11:1) V. Ondřej 4, Mach 3, Hauerland D. 2, Pančocha 2, Valášek 2, Jiřík, Kreisel, Mlčůch, T. Ondřej, Žampach - Vacula, Podolí - Hradčovice 2:1 (2:0) Sečkář 2 - Říha
1. Šumice    14    1    1    119:12    43
2. Vlčnov    14    1    1    90:19    43
3. Bánov    11    2    3    74:27    35
4. Prakšice    8    1    7    60:56    25
5. Újezdec    7    2    7    62:52    23
6. Podolí    6    2    8    54:45    20
7. Hradčovice    3    3    10    33:70    12
8. Havřice    2    2    12    53:105    8
9. Korytná    0    0    16    14:173    0
Okresní přebor žáci
Újezdec - Uh. Ostroh 6:0 (3:0) F. Lekeš 2, J. Kubáň, Š. Bachůrek, M. Vaškovič, M. Daněk, Šumice - O. N. Ves 9:1 (5:0) C. Dvořák 4, Mlčúch 2, D. Dvořák, Šidlo, Brostík - Ščuka, Jarošov - Bánov 2:2 (2:0) Škráček, Běťák - Suchánek 2, Mistřice - Nivnice 0:2 (0:0) Bartoš, Trtek, Topolná - O. Lhota 4:0 (1:0) Belej 3, Večeřa
1. Nivnice    17    1    0    144:7    52
2. Šumice    15    0    2    133:15    45
3. Mistřice    13    2    2    111:16    41
4. Újezdec    10    0    7    78:54    30
5. Jarošov    8    2    7    49:52    26
6. O. N. Ves    7    1    9    54:82    22
7. Bánov    6    2    9    36:76    20
8. Topolná    5    2    11    31:70    17
9. Uh. Ostroh    3    0    14    27:101    9
10. Os. Lhota    3    0    15    19:161    9
11. Prakšice    2    2    13    21:69    8
Okresní soutěž žáci sk. A
Buchlovice - Sušice Ne 15. 6., 10.00, Velehrad - Traplice 4:4 Balajka 2, Bílka 2 - nehl.
1. Osvětimany    10    0    0    103:3    30
2. Jalubí    7    1    2    43:21    22
3. Sušice    5    1    3    26:24    16
4. Buchlovice    4    0    5    45:19    12
5. Velehrad    1    1    8    13:78    4
6. Traplice    0    1    9    4:89    1
7. Košíky    0    0    0    0:0    0
Okresní soutěž žáci sk. B
Havřice - Bílovice 4:7 (2:4) Kočica 4 - Kučík 6, Valeš, Kněžpole - Mařatice 6:4 (2:2) Otáhal 4, Večeřa, Churý - Maršálek 2, Mitáček 2
1. Bílovice    8    0    1    34:16    24
2. Kněžpole    7    0    2    52:22    21
3. Havřice    7    0    3    41:23    21
4. Březolupy    4    0    6    17:30    12
5. Mařatice    2    0    8    19:40    6
6. Nedachlebice    1    0    9    12:44    3
7. Popovice    0    0    0    0:0    0

OS žáků M sk. A
FA Zlechov - Babice 5:2 (3:2) P. Matějkovič, Daníček, Hradil, R. Haša, L. Kedra - Lašperk, Čevela, Podolí - Hradčovice 0:8 (0:4) Řihák 3, Sopušek 3, Hlaváč, Zemánek
1. Vlčnov    10    1    0    162:16    31
2. Tupesy    10    1    2    130:34    31
3. Hradčovice    7    0    6    57:68    21
4. Zlechov    6    0    7    68:62    18
5. Babice    6    0    7    50:86    18
6. Buchlovice    5    0    7    74:62    15
7. Ořechov    4    0    6    58:67    12
8. Kudlovice    0    0    0    0:0    0
9. Podolí    0    0    13    9:213    0
Okresní soutěž žáků M sk. B
S. Loz - Slavkov 1:3 (0:2) M. Klaus - L. Krhovský, B. Křivda, K. Kotačka, Korytná - St. Hrozenkov 4:0 Vacula 3, Klon, ČSK Uh. Brod - Březová 5:9 P. Valenta 2, Pindeš, D. Valenta, Bartoš - Ševčík 4, Hanák 3, Janík 2, Orel Uh. Brod - Bystřice p/L 8:1 (3:0) Kostiha 3, Teichgrab 2, Jančář, Malůš, Krahula - Pe. Čaňo
1. Březová    12    1    0    140:22    37
2. ČSK Uh. Brod    11    0    3    104:44    33
3. Korytná    10    1    3    102:32    31
4. Orel Uh. Brod    9    0    5    69:54    27
5. St. Hrozenkov    3    1    10    20:60    10
6. Bystřice p. L.    2    3    9    30:112    9
7. Slavkov    2    1    11    17:81    7
8. Suchá Loz    2    1    10    22:99    7
OP přípravek starší
Spytihněv - FA Zlechov 1:18 Dalajka - Bednařík 5, Janovský 4, Petržela 3, Rechtig 3, Kočenda 3, Tupesy - Uh. Ostroh 4:5 (3:3)
1. Os. N. Ves    12    1    4    170:82    37
2. D. Němčí    11    3    2    159:64    36
3. Slovácko    11    3    4    170:87    36
4. Nivnice    11    0    4    192:75    33
5. Uh. Ostroh    8    2    4    117:57    26
6. Hluk    8    0    7    97:87    24
7. Tupesy    7    1    8    91:108    22
8. Zlechov    6    0    9    108:125    18
9. Spytihněv    4    0    12    71:164    12
10. Buchlovice    4    0    11    55:170    12
11. Vlčnov    0    0    17    17:228    0
OP přípravek mladší
Spytihněv - FA Zlechov 3:10 Gabryš 2, Tabara - Zejda 7, Večerka 2, Klas, Tupesy - Uh. Ostroh 3:3 (3:2)
1. Nivnice    14    0    1    193:98    42
2. Buchlovice    11    0    4    122:91    33
3. Slovácko    10    2    6    142:113    32
4. Tupesy    10    0    6    90:74    30
5. Hluk    9    2    4    124:94    29
6. Os. N. Ves    8    1    8    95:98    25
7. D. Němčí    7    2    7    87:94    23
8. Uh. Ostroh    4    1    9    74:102    13
9. Spytihněv    3    2    11    70:149    11
10. Zlechov    3    0    12    84:113    9
11. Vlčnov    2    2    13    75:130    8
OS přípravek sk. A
Nedakonice - Ořechov náhr. termín, Kněžpole - Březolupy 9:2 (6:2) Hubáček 3, Lorenc 2, Šimík 2, Zelíková, Markus - Hoferek 2, Jarošov - Mařatice 4:13 (2:9) Pařenica 4 - Černý 5, Maršálek 3, Zdráhalová 2, Valouch 2, Vaďurová, Mistřice - Babice 5:3 (3:3) Knap 2, M. Tománek, Polášek 2, - Skřivánek 2, Skřivánková
1. Ořechov    13    0    0    265:17    39
2. Kněžpole    11    2    1    113:53    35
3. Nedakonice    9    0    5    125:78    27
4. Huštěnovice    8    3    4    114:77    27
5. Mistřice    6    3    7    94:153    21
6. Mařatice    4    4    8    90:128    16
7. Březolupy    4    2    10    86:155    14
8. Jarošov    4    1    9    86:127    13
9. Babice    3    3    11    57:195    12
10. Topolná    3    2    10    75:122    11
OS přípravek sk. B
ČSK Uh. Brod - Orel Uh. Brod 22:3 (10:0) Hruboš 7, Šebesta 3, Sýkora 3, L. Šmilauer 2, Szitay 2, Plášek 3, Man - O. Dubský 3, Bánov - Havřice 10:0 (3:0) Daněk 6, Rapant 2, Borák, Beníček
1. ČSK UB    11    1    2    108:54    34
2. Slovácko B    9    1    2    139:50    28
3. Hradčovice    8    3    2    73:37    27
4. Újezdec    5    3    3    31:32    18
5. Bánov    5    0    8    58:70    15
6. Prakšice    3    1    9    18:61    10
7. Orel UB    2    2    10    36:108    8
8. Havřice    2    1    9    15:66    7
OS přípravek sk. C
1. Slavkov    10    0    0    115:26    30
2. Strání    8    1    1    92:13    25
3. Březová    7    2    2    68:20    23
4. Žitková    3    2    6    38:55    11
5. Šumice    2    4    5    47:45    10
6. Korytná    3    1    7    35:74    10
7. Rudice    0    0    12    16:178    0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace