Nevyšel závěr

Boršice Sport 11 / 05 / 2016

Boršice - Morkovice 1:2 (1:1)
Utkání sousedů v tabulce slibovalo pěkný fotbalový zážitek. Utkání začali lépe domácí, kteří se tlačili do útoku, vytvářeli si gólové šance, které nedokázali proměnit. Až ve 20. minutě se prosadil kanonýr Dufek a domácí šli do vedení. Hosté však z první vážnější šance srovnali ve 29. minutě Chalupou. V 60. minutě se vyznamenal hostující brankář Vdoleček, kdy chytl dělovku Kaspřáka, hosté odpověděli krásnou střelou Smažinky, kterou však pozorný brankář Janečka zneškodnil. Utkání spělo k remízovému závěru, který odmítl hostující kapitán Kapounek, kdy náhodnou střelou trefil šibenici domácí branky, a tři body putovaly do Morkovic.
BORŠICE: Janečka - Groulík, Kaspřák, Bělaška, Franta (78. Brzica), Kopčil, Dufek, Šustr (87. Filipský), Vlček, Přikryl, Hromada.
Výsledky: Slušovice - Bystřice p. H. 1:2, Napajedla - Baťov 1:2 PK, Provodov - Fryšták 3:2, Chropyně - Holešov 0:3, Rožnov p. R. - Štítná n. V. 0:1, Vigantice - Luhačovice 0:2