Nevytvořili si pořádnou šanci

Sport 08 / 11 / 2011

Na hřišti druhé Břeclavi se záloze Slovácka nedařilo a odjíždí s prohrou 3:0. jediným pozitivem utkání je výkon Miroslava Poliačka, který po nemoci v týdnu začal s tréninkem a jako jediný snesl přísné měřítko trenéra Palinka.
Břeclav - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
K tomu, aby Břeclav porazila Slovácko, stačil průměrný výkon. Hostům se totiž vůbec nedařilo kombinovat, hráči si špatně vybírali místo, hráli nedůrazně a hořeli v obranné fázi. Domácí se ujali vedení ve 13. minutě. Poté si ještě dokázali vytvořit minimálně tři gólové šance, naštěstí pro hosty je nedokázali využít. Po změně stran se hra Slovácka pomalu zvedala, ale branka v 52. minutě je opět srazila do kolen. To se trefil po chybě stoperů Sasín, který je v Břeclavi na hostování právě ze Slovácka. Třetí branku přidali domácí v 85. minutě, když proměnili samostatný únik.
Sezonu uzavře Slovácko B ve Frýdku -Místku.
Slovácko: Heča - Malý, Bančák, Perůtka, Maděrka - Ondica (59. Kleiber, 84. Řepka), Poliaček, Ohnutek, Borusík, Hlúpik - Čtvrtníček.