ŽK: 72. Minařík T. (Prakšice). Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Radek Šopík, Luděk Hrbáč (laik).
Slavkov: Gregor M. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A. (80. Končitík M.), Salát J., Jankůj M., Janků M., Chovanec M., Husták M. (88. Kolembus D.), Halík J. (75. Pištěk M.), Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Prakšice: Buráň J. - Vráždil T., Vráblík J., Řezníček M., Polák V. (68. Minařík T.), Kočica J., Jurák V., Hořínek J. (75. Kadlček J.), Hlavín R., Dynka J., Babušík J.
Trenér: Josef Kadlček.
Začátek zápasu patřil překvapivě hostům, hned ve 12. minutě se sám na brankáře řítil Hlavín, ale jeho pokus zneškodnil vynikající Gregor. Ve 28. minutě taktéž postupoval sám na Gregora Dýnka, ale strážce domácí svatyně vytáhl míč na rohový kop. Domácím se po celý poločas nedařila přesná rozehrávka. Ve druhém poločase se domácí tým zvedl a hned ve 47. minutě nastřelili břevno, v 51. minutě mohl po rohovém kopu otevřít skóre Dynka, ale jeho hlavička minula zcela prázdnou branku. Domácí se dočkali v 63. minutě, kdy se v pokutovém území k míči dostal Chovanec a levou nohou k pravé tyči rozvlnil síť za zády jinak výborného Buráně. O dvě minuty později se po rohovém kopu nemýlil Sedlář, 2:0. Na hostech bylo sympatické, že ani tento stav je nepoložil a bojovali. V 71. minutě šel sám na bránu Kočica, ale jeho střela mířila vysoko nad. Utkání by slušela remíza.
Nejlepší hráči: Martin Gregor - Roman Hlavín

Bílovice - Nezdenice 1:2 (0:1)
Branky: 71. Stojaspal M. - 20. Struhař P., 55. Kolínek Marek.
ŽK: 37. Hlaváček P., 45. Sedlář A. - 36. Zýka J., 78. Šašinka O. Diváci: 112.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Denis Fridrich, Petr Sliž (laik).
Bílovice: Vrzal R. - Zlatý I., Zlámal Z., Zlámal J., Širůčka M. (60. Otáhal L.), Stojaspal M. (90. Bajaja K.), Sedlář A., Mikšaník D., Hlaváček P., Hanák M. (70. Janota J.), Čechmánek O. (33. Žůrek A.).
Trenér: neuveden.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Vystrčil J., Uličník J., Šašinka O., Struhař P., Lebánek L. (86. Lekeš M.), Kolínek Martin, Kolínek Marek, Gorčík T. (90. Mlčúch J.), Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
Skóre utkání otevřel hostující Struhař ve 20. minutě. Zbytek prvního poločasu se odehrával mezi šestnáctkami s minimem šancí. V 55. minutě přidal druhý gól hostů Kolínek, který předvedl krásné sólo a střelou k tyči zvýšil na 0:2. V 71. minutě se domácím podařilo snížit, po centru se trefil Stojaspal. V 75. minutě z velkého vápna vystřelil hostující Kolínek, ale jeho střela skončila těsně nad domácí brankou. Zbytek utkání se dohrával v poklidu, bez velkých šancí. Hostující celek si zaslouženě odvezl tři body.
Nejlepší hráči: Zbyněk Zlámal - Oldřich Šašinka

Březová - Topolná 3:2 (1:0)
Branky: 23. (p), 49. Vojtek J., 74. Pomajbík D. - 51. vlastní, 78. Jurčík T.
ŽK: 30. Havlík J., 67. Borýsek V., 84. Čaňo D. - 32. Hoferek O., 83. Foltýn Jakub. Diváci: 105.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Josef Janků (laik), Cyprian Blaho (laik).
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Uher J., Trecha J., Ševčík T. (86. Majer J.), Smítal Jo., Pomajbík D., Kejkrt D. (64. Miškář V.), Havlík J., Čaňo D., Borýsek V.
Trenér: Ladislav Kalina.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R. (60. Jurčík T.), Válek A., Mráz D., Mikoška J., Lapčík A., Hoferek P., Hoferek O., Haša P., Foltýn Jakub.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Utkání velmi dobré úrovně, kdy měli hosté v první půli více šancí ke vstřelení branky, ale jedinou branku vstřelili domácí. A to z pokutového kopu ve 23. minutě, který byl nařízen za faul na Pomajbíka. Šťastným exekutorem byl Vojtek. Po záměně stran se již nehrál tak pěkný fotbal. Ve 49. minutě po chybě obrany hostů navýšil domácí Vojtek na 2:0. V 51. minutě si ale domácí Ševčík vstřelil vlastní branku a zadělal na drama. V 74. minutě si ale Pomajbík pohrál jak s obránci, tak i gólmanem a vsítil třetí branku. O čtyři minuty později  snížil hostující Jurčík. Ve zbytku utkání si domácí domácí těsnou výhru pohlídali.
Nejlepší hráči: David Pomajbík - Petr Haša

Bánov - Polešovice 3:2 (2:2)
Branky: 26. vlastní, 35. Velecký R., 82. Polanský L. - 12. Kubiš M., 19. Fantura T.
ŽK: 26. Martykán M., 30. Svoboda O., 64. Běhávka J., 90. Kala M. (Polešovice). Diváci: 132.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Radek Šopík, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Polanský T. - Velecký R., Suchánek P., Solár M. (89. Matějíček P.), Skočovský D. (46. Machalík D.), Polanský L. (90. Szymurda J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák P., Guryča R., Franc L. (70. Bulejko P.).
Trenér: Karel Kopeček.
Polešovice: Drobisz P. - Vaculík Jan, Svoboda O., Stašek J., Martykán M. (78. Stašek O.), Kubiš M., Kala M., Juřena O., Janík Z., Fantura T., Běhávka J.
Trenér: Petr Ježek.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se dostali do vedení ve 12. minutě, kdy Kubiš prokličkoval mezi domácí obranou a vstřelil první branku utkání. V 19. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval hostující Fantura a zvýšil na 0:2. Ve 26. minutě si dal parádní vlastní gól hostující Běhávka, který se snažil odkopnout míč, avšak ten skončil v hostující brance. Ve 35. minutě se ve velkém vápně prosadil domácí Velecký a srovnal skóre utkání na 2:2. Po změně stran se hrálo ve vysokém tempu, ale bez větších brankových příležitostí. V 82. minutě se dostal k míči Polanský, který krásnou střelou do šibenice strhl vedení na stranu Bánova. Tato branka byla také vítězná.
Nejlepší hráči: Martin Solár - Matěj Kubiš

Hluk B - Kněžpole 2:2 (1:0)
Branky: 24. (p) Vozár P., 61. Kryl P. - 77. Zubalík J., 85. Šopík R.
ŽK: 53. Vozár P., 88. Dekrét D. - 20. Venglík L., 48. Flíbor T. Diváci: 70.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Michal Štulíř, Roman Prachař (laik).
Hluk B: Jurásek Š. - Vozár P. (69. Sabo J.), Otrusiník R., Martiš T., Machala O. (57. Machala J.), Machala M., Kuřina P., Kryl P., Dekrét D., Blaško R. (75. Martiš R.), Abrhám R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Kněžpole: Vyorálek J. - Venglík L. (46. Hruboš P.), Večeřa M., Uherek R. (69. Zubalík J.), Šopík R., Remeš V., Kozelek M., Flíbor T. (65. Grebeníček P.), Flíbor D., Dujka J., Brázdil O. (75. Hanáček M.).
Trenér: Radim Palčík.
Do úvodu utkání vstoupili lépe domácí, kteří si od první minuty vytvářeli slibné šance, které však nedokázali proměnit. První branku vstřelili domácí ve 24. minutě z pokutového kopu, který proměnil Vozár. Zbytek poločasu byli domácí aktivnějším a lepším týmem, avšak nedokázali proměnit několik slibných šancí. Druhý poločas hosté hru vyrovnali a hrál se pěkný, útočný fotbal. V 61. minutě domácí vstřelili druhou branku, po centru se trefil Kryl. Poté hosté převzali iniciativu. V 77. minutě se jim podařilo snížit, po centru Grebeníčka se hlavou trefil Zubalík. Hosté byli nadále aktivnějším týmem a pět minut před koncem se jim podařilo vyrovnat. Po dlouhém autu Dujky se nejlépe zorientoval Šopík a hlavou z malého vápna vyrovnal na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Martiš - Robert Šopík

Vlčnov - O. N. Ves 2:6 (1:3)
Branky: 32. Kameník J., 81. Gregor R. - 10., 39., 45., 50., 87. (p) Zálešák R., 84. Ťok J.
ŽK: 62. Kašpařík Pe. - 65. Lorenc T. Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - David Večeřa, Ondřej Čagala (laik).
Vlčnov: Křapa M. - Stojaspal Mi., Matějíček M., Machala D., Kašpařík Pe. (69. Šobáň F.), Kašpařík Pa., Kameník J., Hrbáček I. (56. Moštěk A.), Gregor R., Flasar J., Bartošek J.
Trenér: Antonín Jurča.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R. (73. Petratur D.), Zálešák M., Ťok J., Pančík V., Máčala M., Lorenc T., Kreisl M. (65. Kreisl D.), Jurásek J. (85. Kreisl R.), Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
V 10. minutě šli do vedení hosté, když Martin Zálešák nahrál svému bratrovi a ten otevřel skóre, 0:1. Ve 32. minutě se domácí dočkali vyrovnání, kdy Kameník chytře přehodil celou obranu i s gólmanem, 1:1. Ve 35. minutě mohli jít domácí do vedení, Hrbáček nádherně vystřelil, ale Boček opět podržel svůj tým a zázračně vyrazil na rohový kop. Ve 39. minutě s pomocí větru Zálešák strhl vedení na stranu hostí. Ve 45. minutě špatná rozehrávka domácích a na bránu se řítil sám Radek Zálešák a zvyšoval na 1:3. V 50. minutě opět postupoval sám na bránu Zálešák, 1:4. Poté se hra přiostřila a hrálo se spíše ve středu hřiště. V 81. minutě svitla domácím naděje, kdy po rohovém kopu tečoval Gregor a snižoval na 2:4. O tři minuty později se tatáž situace opakovala na druhé straně a Ťok zvyšoval na 2:5. Tři minuty před koncem nařídil rozhodčí pokutový kop, který proměnil Zálešák, 2:6.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Radek Zálešák

Uh. Ostroh - Jarošov 4:2 (2:0)
Branky: 7. Šálek R., 45. Gajdorus T., 56. Jurčeka J., 72. Pavlas Z. - 54. Laga D., 80. Jančík M.
Diváci: 115.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Lukáš Vandírek, Jan Martinák.
Uh. Ostroh: Žaludek P. - Šálek R., Pavlas Z. (88. Hlůšek Š.), Mariánek T., Lopata M., Kovařík M. (75. Beneš T.), Kovařík F., Jurčeka J. (62. Větříšek A.), Horák M., Gajdorus T., Durna M.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Jarošov: Kročil J. - Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Laga D., Kováč P., Komárek J., Kolaja L., Kamočai L., Jurča T., Jančík M.
Trenér: Radek Pekárek.
Utkání dvou mužstev ze špice tabulky začali lépe hosté. V 7. minutě domácí zahrávali standardní situaci na půli hřiště, zahráli nacvičený signál a Šálek otevřel skóre utkání. Poté se hra přelévala od šestnáctky po šestnáctku, kdy obě mužstva pálila své šance. Ve 45. minutě domácí zahrávali rohový kop a Gajdorus upravil na poločasový výsledek 2:0. Ve druhém poločase začali lépe domácí, kdy hned spálili dvě gólové šance, a to ve 47. a 50 minutě.  V 54. minutě Kováč snížil na 2:1. V 56. minutě ale hostující obrana udělala hrubou chybu a Jurčeka zvýšil na 3:1. Skóre se měnilo v 72. minutě, kdy Pavlas upravil na 4:1. Kosmetickou úpravu výsledku v 80. minutě korigoval Jančík na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Filip Kovařík - Martin Jančík