Nezdenice zakoply

Nezdenice Sport 07 / 10 / 2011

Divizní fotbalistky Nezdenic nečekaně zakoply na půdě papírově slabších Napajedel, když jejich čestný úspěch zaznamenala Švecová, která si tak dala dárek k pětadvacátým narozeninám.
Napajedla - Nezdenice 3:1 (2:1)
Domácí hráčky se ujaly vedení už v  15. minutě střelou k tyči. Nezdenice odpověděly ve 22. minutě, kdy Švecová střelou zpoza šestnáctky rozvlnila domácí síť. Vyhecované soupeřky ve 38. minutě ze skrumáže zvýšily na 2:1. Šance na vyrovnání spálily Jeglová se Švecovou. Po změně stran se Nezdenice snažily o vyrovnání, ale branka v 65. minutě padla do jejich sítě. V samotném závěru ještě zahrozily Strouhalová s Jeglovou, ale Nezdenicím nebylo přáno. Branka: Švecová.
NEZDENICE: Drgová - Křapová, Mendlová, Petrková st., Hrubošová - Vrábelová, Synčáková, Eliášová - Švecová, Hanáková, Jeglová. Střídaly. Petrková ml., Strouhalová, Lukášová.