Nezískali ani bod, čeká je baráž

Uherský Brod Sport 02 / 06 / 2015

Měsíční základní část skončila pro inlinisty IHC Uherský Brod katastrofou. V deseti zápasech nevybojovali ani bod při skóre 33:59 a čeká je baráž o udržení. Jestli si neseštelují mušku a nevyvarují se chyb, stihne je osud uherskohradišťského Reflexu.
UH. BROD - Přerov 3:4
I když měl jako první šanci Surý, skóre otevřeli Hanáci. Broďané pak sice srovnali, ale po školáckých chybách nabídli soupeři dvoubrankový náskok, který dokázali smazat až ve 43. minutě. Jenže jak už se letos stalo tradicí, svěřenci kouče Zbyňka Kůdely nakonec nevydřeli ani bodík, když inkasovali dvě minuty před koncem. Krátce předtím přitom hostující gólman zázračně vychytal Heču. Branky: Kotačka, Vaněk, Šiller. Čtvrtiny 1:2, 1:1, 0:0, 1:1.
UH. BROD - Nový Jičín 2:6
Ještě v polovině 44. minuty Broďané prohrávali jen 2:3 a bojovali aspoň o prodloužení. Jenže finiš vůbec nezvládli, když během 93 sekund třikrát inkasovali a připsali si na konto devátou porážku v sezoně. Jejich Achillovou patou zůstává koncovka, zatím nastříleli pouhých 27 gólů. Branky: Kartůsek 2. Čtvrtiny 1:1, 1:1, 0:1, 0:3.
UH. BROD - Olomouc 3:6
I když domácí dvakrát vedli (1:0, 2:1), nakonec ani v posledním zápase základní části nebodovali. Zlom přišel ve třetí části, kdy během tří minut třikrát inkasovali a soupeř odskočil na 2:6. Pavlůsek už v poslední čtvrtině stihl jen korigovat. Branky: Šiller, Mrázik, Pavlůsek. Čtvrtiny 1:1, 1:2, 0:3, 1:0.
Uh. Brod: Haloda, Ondrejka - Kobylík, Surý, Mrázik, Woska, Pavlůsek, Šiller, Vyoral, Heča, Kartůsek, Vaněk, Pavlůsek.