Branky: 21., 53. Nožička J., 89. Slaník J. - 17., 72. Kusák M.
ŽK: 30. Ježek P., 68. Halík M. - 78. Machala J.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Antonín Ježek (laik), Petr Hanáček (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Žufánek M. (88. Slaník J.), Zimčík R., Tureček M. (91. Libosvár L.), Šimek R., Polášek M. (69. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Halík M., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Machala J., Kusák M., Kuban V. (69. Halač J.), Kotačka O., Horák K., Doležal M., Bachan O. (41. Pešík E.). Trenér: Dominik Josef.
Boršice se od prvních minut zatáhli do defenzivy a čekali co udělají hosté, kteří byli po pátečním vítězství namlsaní. Hosté se po rychlém útoku v 17. minutě dočkali vedení, kopali zrychlený roh, k míči se dostal Kusák, potáhl míč před šestnáctku a obstřelil Bachana  - 0:1. Bojující domácí se nezalekli a dočkali se i brzkého vyrovnání, kdy ve 21. minutě po centru si naběhl Nožička a hlavou vyrovnal na 1:1. V 53. minutě Bilík kopal přímý kop, naběhl si Nožička, který poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté v kombinované sestavě po obdrženém gólu zrychlili hru, zatlačili domácí a v 72. minutě srovnali Kusákem. Domácím se podařilo střídaní. V 88. minutě přišel na hřiště Slaník, který si o minutu později naběhl na přihrávku z levé strany, potáhl míč do šestnáctky a dal vítěznou branku domácích.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Josef Štergenich

Drslavice - Kostelany n. M. 2:2 (1:2)
Branky: 29. Vystrčil M., 55. Orlovský M. - 27. Dvouletý J., 30. Mojžíš Josef
Diváci: 65.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Věrný (laik), Josef Rychlík (laik).
Drslavice: Huňka J. - Vystrčil M., Vacula P., Šrámek M., Šobáň J., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Kupec M., Kopták R. (74. Ševčík P.), Hroch V. (45. Kňazeje T.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný T. (70. Dvouletý R.), Šopík R., Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D., Jaroš J. (40. Chmelař D.), Horký L., Gabriel P., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
V Drslavicích nešlo poznat hráčské kvality podle tabulky. V prvním poločase byli Kostelany zaslouženě lepším celkem. V 16. minutě Šobáň vystřelil z 20 metrů, ale Blažek jeho střelu chytil. V 18. minutě z levé strany centroval Dvouletý, ale Šopík z malého vápna vystřelil jen vedle pravé tyče. Ve 24. minutě šel z půli hřiště sám na bránu Šopík, ale Huňka akci zlikvidoval. Ve 27. minutě rozvlnil síť Dvouletý - 0:1. O dvě minuty později domácí srovnali, když Vystrčil utíkal sám na bránu a nemýlil se - 1:1. O minutu později Mojžíš z 25 metrů krásnou střelou k pravé tyči zajistil poločasové vítězství Kostelan - 1:2. V 55. minutě domácí srovnali, když z pravé strany centroval míč Šrámek a Orlovský hlavou dal na 2:2.
Nejlepší hráči: Josef Huňka - Adam Blažek

H. Němčí - Nedakonice 2:2 (1:1)
Branky: 11., 90. Zimčík T. - 15. Klečka I., 82. Beránek T.
ŽK: 34. Zimčík T., 50. Janeček Petr, 78. Bahula L., 87. Srnec D. - 22. Stupka J., 38. Šoustek P., 43. Lukůvka M., 73. Čagánek R.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Macalík (laik), Tomáš Malík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Velecký D., Tureček M., Svadbík J., Srnec D., Mikulec M. (78. Jančařík F.), Kadlček V., Janeček P. (89. Fibichr R.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Nedakonice: Lašák Z. - Vojtek Z. (67. Král T.), Šoustek P. (90. Balíček R.), Stupka J. (58. Trubačík V.), Petek M., Lukůvka M., Klečka I., Jurášek M., Hladký J., Čagánek R., Beránek T. Trenér: Roman Sklenář.
První šanci zápasu nevyužil hostující Lukůvka, který o chvíli později trefil břevno. Gólové skóre utkání tak otevřeli v 11. minutě domácí, když byl v malém vápně důrazný Zimčík - 1:0. O chvíli později rovněž zblízka skóroval Klečka - 1:1. Ve 30. minutě se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu. Ten chtěli ve 43. minutě i hosté, ale penalta se ani v jednom případě nepískala. Ve druhé půli domácí Bahula nastřelil břevno a poté už bylo šancí jako šafránu. Až v 82. minutě se hlavou prosadil nedakonický Beránek. Domácí to však nezabalili. V nastaveném čase Fábry v ponechané výhodě přihrál Bahulovi, který nastřelil Timčíka a ten z otočky srovnal na 2:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Zimčík - Tomáš Beránek

Nivnice - Jarošov 6:2 (1:1)
Branky: 32., 49., 74. Bortel L., 60. Velecký V., 62. Skočovský D., 67. Boďa M. - 38., 84. Kováč P.
ŽK: 45. Šácha J. (Jarošov).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Václav Tomanec (laik), Petr Hanáček (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plesner O. (65. Popelka P.), Michalec J. (67. Smýkal J.), Krajčovič Z., Holboj M. (77. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Staroba R., Pekárek R., Oharek V. (74. Jančík V.), Malina J., Kováč P., Kolaja L., Grebeníček P. (73. Omelka M.), Dujka J. Trenér: Radek Vyoral.
V Nivnici se hrálo bojovné utkání, které bylo plné šancí. První branka přesto přišla až ve 32. minutě, kdy Skočovský udělal kličku, přihrál Bortelovi a ten z hranice šestnáctky rozvlnil síť. Ve 38. minutě využil ofsajd systému Kováč a vyrovnal na 1:1. Ve 49. minutě se domácí ujali vedení Bortelem, kterému ideálně přihrál Plesner. V 51. minutě přihrál Boďa na volného Skočovského, ale ten sám před brankou míč přestřelil. V 60. minutě se skóre měnilo po hlavičce Veleckého, kterému přihrál ideálně Krajčovič. O dvě minuty později Boďa dal přihrávku na Skočovského a ten prostřelil Ševčíka v bráně. V 67. minutě se k odraženému míči dostal Boďa a krásnou střelou do šibenice zvýšil brankový náskok. V 74. minutě Bortel napodobil předchozí gól Bodi a ranou do šibenice dal na 6:2. V 84. minutě zatáhl míč Kováč a přesnou střelou k tyči snížil na konečných 6:2.
Nejlepší hráči: Lukáš Bortel - Lukáš Kolaja

Polešovice - Nezdenice 3:0 (0:0)
Branky: 53. Lubojacký M., 70. Martykán M., 76. Svoboda O.
ŽK: 52. Dvouletý L. - 13. Uličník J., 25. Lux R., 74. Adámek R.
Diváci: 135.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Martin Polách, Petr Vápeník (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J. (46. Hasoň J.), Svoboda O., Martykán M., Lubojacký M., Kotek R., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Dvouletý L., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J. (59. Adámek R.), Šašinka O. (83. Vaculín F.), Mikliš M., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Gabrhel R., Lux R. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Utkání hrané na těžkém terénu bylo z obou stran vyrovnané, ale nakonec všechny body zůstaly na domácím hřišti. Už ve 3. minutě měli hosté gólovou příležitost, ale brankář míč vyrazil na roh. V 53. minutě Lubojacký po centru z levé strany skóroval hlavou - 1:0. V 70. minutě Martykán z pravé strany dával centr a přeloboval míč rovnou do branky za záda brankáře - 2:0. V 76. minutě se prosadil Svoboda mezi dvěma obránce a střelou pod břevno zvýšil na konečných 3:0.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Jaroslav Kociňák

Uh. Ostroh - Břestek 3:0 (0:0)
Branky: 82., 88. Procházka Z., 62 (p) Kovařík M.
ŽK: 48. Kovařík M., 52. Lopata M. - 48. Slavík Z., 61. Hurdes V.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Miloš Nižínský (laik), Roman Hlaváč (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Procházka Z. (89. Vaněk S.), Lopata M., Kunovjánek M., Kovařík M., Jurčeka J. (34. Mrkva T.), Hlůšek Š., Durna M. (78. Raštica M.), Čápek J., Vaculík M. Trenér: Pavel Vlk.
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Slavík Z., Sedlář O., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Konečný R. (82. Stuchlík J.), Frühauf R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
V Uherském Ostrohu se za slabé divácké návštěvy hrál v první půli vyrovnaný fotbal s množstvím šancí, ale ty zůstaly nevyužity. Branky začaly padat až po poločase. Nejprve měl šanci na hlavě Zelinka, po něm hosté dokonce nastřelili břevno, ale vstřelit branku jim nebylo přáno. A tak se ke slovu dostali domácí, v 61. minutě brankář Hurdes fauloval domácího utočníka byl nařízen pokutový kop, který s přehledem Kovařík proměnil, prudkou ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. Poté se dostal ke slovu Procházka. V 82. minutě po pěkné kličce vystřelil a zvýšil na 2:0. V 88. minutě si tentýž hráč naběhl za obranu a nedal Hurdesovi šanci - 3:0.
Nejlepší hráči: Zdeněk Procházka - Petr Čagánek

Vlčnov - Traplice 0:0

ŽK: 82. Koníček P., 85. Tomala K. (Vlčnov).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Podškubka (laik), Roman Obdržálek (laik).
Vlčnov: Křapa M. - Zemek P., Vlček P., Tomala K., Podškubka V. (9. Kašpařík Pe.), Podškubka D. (58. Indra J.), Palinek J. (34. Šupka J.), Křapa L., Koníček P., Koníček J., Kašpařík Pa. Trenér: Ivo Šimčík.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L., Slavík J., Skopal M., Polách O., Maděra J., Kotyza R., Košař J., Kamarád J., Blecha L. st. Trenér: Karel Světnička.
Hosté, kteří přijeli pouze s jedenácti hráči, se soustředili hlavně na obranu. Do první vyložené šance se dostali domácí, kdy ve 20. minutě sřílel Palinek těsně nad. Hosté zahrozili z brejku, ale Blecha hlavičkoval těsně nad. Domácí měli v tomto utkání velkou smůlu, protože se jim zranili dva zkušení hráči, Palinek a Podškubka a v jejich obraně proto docházelo často k nedorozumění. Ve 40. minutě se zjevil sám na malém vápně Blecha, ale gólman bravůrně zachránil. V 55. minutě měl šanci Koníček, ale mířil těsně nad. Hosté se dostali ke slovu v 66. minutě. Kamarád se řídil sám na gólmana, ale míč skončil pouze v boční síti. Domácí se snažili ke konci hosty zatlačit, ale všechny jejich šance končily těsně nad nebo vedle brány. Utkání skončilo tedy 0:0.
Nejlepší hráči: Martin Křapa - Ladislav Blecha