Branky: 14., 21. Vystrčil M., 57. Přecechtěl P. ml., 71. Orlovský M.
ŽK: 17. Orlovský M., 66. Mikulinec R. - 8. Polách O., 86. Kubina T., 87. Štefka P.
ČK: 89. Lux R. (Drslavice).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Miroslav Strapina (7,8) - Michal Kubíček (8,5), Antonín Věrný (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M. (78. Vidrman T.), Věrný R. (72. Lux R.), Vacula P. (63. Ševčík P.), Šrámek M., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Traplice: Vávra J. - Štefka P., Škarek L., Slavík J., Polách O., Pekárek R., Merta Z., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R., Čevela O. (65. Kubina T.). Trenér: Ladislav Blecha.
Domácí začali aktivněji a už ve 2. minutě mohli slavit branku, ovšem Mikulec netrefil bránu. Ve 14. minutě se k odraženému míči dostal Vystrčil a poslal domácí do vedení. Tentýž hráč se trefil ve 21. minutě po rohu. Po této brance Drslavice ještě více zvýšily tlak, ale nic z něho nevytěžili, až ve 43. minutě měly možnost zahrávání pokutového kopu za faul, ale branka z toho nebyla. V 57. minutě se k odraženému míči dostal Přecechtěl a upravil na 3:0. Hosté se po brance trochu zvedli a začali útočit. V dobré šanci se ocitl Pekárek, ale Hroch ho vychytal. Drslavice udeřily v 71. minutě, kdy se po rohu hlavou prosadil Orlovský. V závěru se nesmyslně nechal vyloučit domácí Lux, který po odpískání udeřil hráče do obličeje.
Nejlepší hráči: Martin Vystrčil - Radek Pekárek

Kostelany n. M. - Hluk B 2:2 (0:1)
Branky: 48. Mikulčík P., 91. Dvouletý J. - 25. Jurásek Š., 46. Hanák R.
ŽK: 65. Němec M., 67. Mikulčík P. (Kostelany n. M.).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Ondřej Piža, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Němec M. (79. Facalka R.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Mikulčík P., Marek D., Horký L., Dvouletý R. Trenér: Martin Vávra.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka T., Miroš J., Loutocký E., Klabačka J., Jurásek Š., Janča P. (87. Chytil M.), Chytil R., Hanák R., Bachánek O. (61. Straka J.). Trenér: Vlastimil Marek.
Oboustranně pohledný zápas se hrál v Kostelanech. V šesté minutě přihrál Šťastný volnému Mikulčíkovi, ale jeho střela skončila na boční síti. O dvě minuty později Bachánkova střela skončila na břevně Vávrovy branky. V 16. minutě poslal pas J. Mojžíš volnému Mikulčíkovi, ale ten mířil vedle. Ve 25. minutě otevřel skóre Jurásek střelou k tyči po přihrávce Janči. Ve 46. minutě zvýšili hosté zásluhou Hanáka na 0:2 po střele z těžkého úhlu. Snížení přišlo o dvě minuty později, když také z těžkého úhlu skóroval Mikulčík. Domácí ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu, ale brejky hostí v podání Miroše brankou neskončili. Domácím se tlak vyplatil a v 91. minutě srovnal Roman Dvouletý na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Dušan Marek - Ondřej Žajdlík

Nezdenice - Mařatice 3:1 (1:0)

Branky: 27. Bušo J., 60. Kukuča L., 87. Skočovský D. - 54. Kroča M.
ŽK: 47. Bušo J. - 80. Zedek J.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohumil Čikl, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L. (84. Janík D.), Uličník J., Sviták P. (65. Krčma L.), Skočovský D., Mikliš M., Kukuča L., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Bušo J. (88. Vaculín F.).
Trenér: Lubomír Valtr. Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D. (46. Širůčka M.), Vaněk R., Tyl V., Surový E., Prekop D. (46. Laciga R.), Kubíček P., Kroča M., Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
Utkání začalo v poklidném tempu, když vzruch přinesla až 27. minuta, kdy Bušo nádhernou střelou z levé strany překonal Matouška - 1:0. Do konce prvního poločasu byli aktivnější hosté, kteří měli několik brankových příležitostí, ale Malasku se jim překonat nepodařilo. Do druhého poločasu naskočili lépe hosté, když v úvodu vyrovnal Kroča na 1:1. Hosté byli stále aktivnější a neustále útočili, ovšem branky padaly do jejich sítě. Na odpověd se čekalo pouhých šest minut, kdy utekl Kukuča, který poslal domácí do vedení na 2:1. Tečku za celým zápasem udělal Skočovský, který obešel kličkou brankáře a dával do prázdné branky - 3:1.
Nejlepší hráči: Tibor Malaska - Jakub Zedek

Nivnice - Břestek 5:0 (1:0)
Branky: 40., 77. Ligas P., 82., 84. Lukeš P., 60. Ligas L.
ŽK: 75. Ligas P., 87. Ryšávka F. - 36. Hotař M.
Rozhodčí: Roman Bednář - Bohumil Čikl, Václav Tomanec (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Krajčovič Z. (69. Holboj M.), Karlík J. (77. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M., Bartoš A. (59. Straňák R.), Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Vojtek Z., Surový M., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hotař M., Frühauf  R. (62. Slavík Z.), Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Na výborně připraveném terénu se odehrával souboj domácích útočníků s hostující obranou. Domácí družstvo od prvních minut diktovalo tempo utkaní, ale proti dobře koordinované obraně Břestku se nemohli dlouho prosadit. Domácí celek se prosadil až ve 40. minutě, kdy po rohovém kopu hlavou otevřel skóre Petr Ligas. Druhý poločas hráli domácí za mírné podpory větru a vše vyjádřili čtyřmi góly. Jednalo se o jednoznačné vítězství a potvrdili první místo v tabulce.
Nejlepší hráči: Petr Ligas - Petr Čagánek

Os. Lhota - Uh. Ostroh 1:1 (1:1)
Branky: 10. Jurčeka J. - 2. Herák K.
ŽK: 79. Doležal M. - 43. Kočiš P., 78. Knotek Ant.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Lukáš, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Radoch P., Pešík E., Kusák M. (67. Štergenich J.), Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O. (82. Machala J.). Trenér: Josef Dominik.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Uřičák J. (74. Knotek Ant., 83. Zajíček T.), Rinaldi M., Procházka Z., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Místní derby začalo lépe pro hosty, kteří z prvního útoku vybojovali roh a hned z rohu si naběhl Herák a hlavou skóroval - 0:1. Domácí po obdržené brance přidali na pohybu a dočkali se i vyrovnání, kdy v 10. minutě si Jurčeka naběhl na centr, zpracoval si míč a přízemní střelou vyrovnal na 1:1. Od té chvíle domácí zatlačili hosty a měli i šance, kde Zbořil z malého vápna těsně minul branku a Jurčeka se z pětadvaceti metrů trefil jen do tyče. Ke konci prvního poločasu se mohli do vedení dostat i hosté, ale Procházka svoji šanci nevyužil, střela šla těsně vedle. Ve druhém poločasu se útoky přelévaly z jedné strany na druhou, hra se odehrávala mezi šesnáctkami a proto se diváci branky nedočkali. Remíza byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Karel Herák

Polešovice - Košíky 1:6 (0:4)
Branky: 60. Martykán M. - 2., 41. Přílučík M., 6., 22. Uherka Z., 47., 58. Šlechta Z.
ŽK: 65. Březina P. (Polešovice).
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Lukáš Mikulka, Jiří Běhávka (laik).
Polešovice: Jančařík M. - Tringela J., Pavela M., Martykán M., Korvas R., Kordula T., Konečný M. (75. Hasoň David), Janík Z., Dvouletý L., Březina P. (65. Bednařík J.), Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z. (81. Janováč Z.), Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J. (65. Surovec M.), Ovsík J., Fedor J. (80. Mařák P.), Bémer Z.
Trenér: neuveden.
Pro vývoj utkání byl podstatný úvodní los. Vyhrál jej hostující kapitán a vybral si stranu s větrem v zádech. Hned ve 2. minutě se prezentoval nechytatelnou střelou do šibenice zpoza šesnáctky hostující Přílučík - 0:1. V 6. minutě opět střelou zpoza šesnáctky upravil na 0:2 Uherka. Hosté byli při chuti a ve 22. minutě po vyšachování domácí obrany navýšil jejich náskok na 0:3 opět Uherka. Ve 41. minutě po nedorozumění domácí obrany postupoval osamocen na branku Marek Přílučík a upravil na 0:4. Ve 47. minutě se prosadil dalekonosnou střelou hostující kapitán Šlechta a upravil výsledek na 0:5. Šlechta byl i nadále při střelecké chuti a síť za domácím golmanem rozvlnil v 58. minutě - 0:6. Domácí se dočkali v 61. minutě, kdy se z přímého volného kopu prosadil Martykán - 1:6. Poté se již utkání dohrávalo z povinností.
Nejlepší hráči: Tomáš Kordula - Zdeněk Uherka

Vlčnov - H. Němčí 4:1 (3:0)
Branky: 21. Matějíček M, 27. Bída I., 39. Kameník Jak., 69. (p) Kameník Jan - 72. Tureček P.
ŽK: 70. Mikulec M. - 45. Cmol M., 60. Tureček M., 67. Svadbík Jak., 67. Rybnikář P.
Diváci: 53.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Podškubka (laik), Roman Macalík (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Podškubka V., Mikulec M., Matějíček M, Kameník Jan, Kameník Jak., Hořejší P., Hlahůlek M., Fibichr J. (75. Křapa L.), Bída I. (65. Velecký J.), Bartošek J. Trenér: Vít Bělohlávek.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Tinka A. (78. Váňa E.), Svadbík Jak., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bobčík D. (56. Tureček P.). Trenér: Petr Rybnikář.
Domácí v aprílovém počasí nastoupili s podporou větru v zádech, ale až do 21. minuty se nemohli střelecky prosadit. V této minutě domácí Matějíček napřáhl z dvaceti metrů a nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 1:0. Ve 27. minutě si na rohový kop naskočil Bída a zvýšil na 2:0. Ve 39. minutě stanovil poločasový výsledek na 3:0 Jakub Kameník. V úvodu druhé půle hosté zahrozili Cmolem, ale ten měl vychýlenou mušku. Pak se hosté více věnovali komentování verdiktu rozhodčího než samotné hře z čehož pramenily udělené ŽK. V 68. minutě byl v pokutovém území faulován jeden z domácích útočníků a Jan Kameník s přehledem penaltu proměnil 4:0. V 72. minutě vystřelil z dobrých pětadvaceti metrů Marek Tureček, gólman domácích vyrazil míč jen před sebe a pro jeho jmenovce Pavla nebyl problém míč uklidit do brány - 4:1.
Nejlepší hráči: Vlastimil Podškubka - Marek Tureček