Nivnice slaví první výhru, na dno poslala Březolupy

Slovácko Sport 06 / 11 / 2014

Osvětimany - Dol. Němčí 4:2 (3:1)
Dramatické utkání dobré úrovně pro sebe rozehráli lépe hosté, kteří už v první minutě vedli brankou Zimčíka. Domácí se ale postupně dostali do hry a během půlhodiny třemi góly dokonali obrat: ve 13. min. vyrovnal Horňák, ve 28. min. se trefil Exel a ve 33. min. proměnil penaltu Zýbal. Až po přestávce v 51. min. za hosty opět skóroval Zimčík a hostům najednou narostla křídla a dvacet minut udávali tempo hry. V náporu je přibrzdila zbytečná chyba v obraně, kterou v 81. min. potrestal Dobeš.
Mladcová - Újezdec 3:2 PK (1:2)
Hosté měli slušný vstup do utkání a po dvaceti pěti minutách vedli dvoubrankovým náskokem, když se střelecky uplatnili Slinták a Loprais. Domácí snížili těsně před koncem půle dalekonosnou střelou. Po přestávce na hrací ploše přibylo nervozity, zvláště po odpískané penaltě proti hostům v 65. min., kterou proměnil Jurčík. Hosté mají velké výhrady proti způsobu vedení utkání hlavním rozhodčím. V 90. min. uviděl ještě ČK Kobsinek.
Březolupy - Nivnice 2:3 (1:1)
 Dramatický zápas o „černého Petra“ nakonec vyzněl pro šťastnější hosty. Domácí v utkání dvakrát vedli brankami Sošky a Kundrta. Ale hostům vyšly závěry obou poločasů, v tom prvním vyrovnával Janků a vítězný gól dal Velecký. Ten se postaral i o vyrovnávací branku v 72. min.
O.N.Ves - Žalkovice 1:0 (1:0)
 Před hrstkou diváků se hrálo utkání jen průměrné úrovně. O vítězství domácích se postaral ve 25. minutě přesnou hlavičkou Galuška. V 61. minutě mohli domácí potvrdit své vedení, ale Pokorný neproměnil pokutový kop.
Jaroslavice - Nedachlebice 0:4 (0:1)
Hosté v zápase dominovali a od samého začátku byli lepším mužstvem a jejich vítězství mohlo být daleko výraznější. V závěru první půle dal branku  Bartoš a v nástupu do druhé půle dali slepené góly Faldyna a Sedlář. Výborný taktický výkon hostí pak korunoval čtvrtou brankou Chaloupka.
Kvasice - Strání 1:2 PK (0:0)
Podstatná většina diváků tohoto utkání byla ze Strání a viděla v první půli bojovnou hru se šancemi na obou stranách, hostující Mimochodek trefil z trestného kopu tyč. Začátek druhé půle vyšel lépe domácím a Prešnajder ve 48. min. dal vedoucí branku. Hosté pak přidali, jejich hra se zrychlila a výsledkem bylo vyrovnání Gajdošíkem v 70. min. Na penalty zvítězili hosté 3:5.
Bojkovice - Hluk 0:4 (0:3)
V 8. min. si domácí obrana srazila míč po rohovém kopu do vlastní brány. Ve 33. min. se ve skrumáži nejlépe zorientoval Botek - 0:2. O minutu později odmítl snížení Varga, který přestřelil prázdnou bránu. V závěrečné minutě první půle Dohnal křížnou střelou potřetí překonal golmana domácích. Ve 48. min. se akrobaticky položil do míče Dohnal - 0:4 a utnul tím další snahu domácích o zdramatizování dalšího vývoje zápasu.