Nivnice utíká všem pronásledovatelům

Slovácko Sport 13 / 10 / 2011

Okresní přebor 10. kolo

Drslavice - Hluk B 4:3 (1:1)
Branky: 20., 82., 92. Orlovský M., 53. Přecechtěl P. ml. - 44., 75. Horák T., 58. Horák Z.
ŽK: 50. Mikulinec R. - 61. Horák Z., 63. Klabačka J.
Diváci: 70.
Rozhodčí: David Šimoník (8,0) - Josef Šrámek (laik), Karel Vaculík (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šobáň J. (89. Věrný R.), Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Moravanský T. (46. Machálek J.), Mikulinec R., Mikulec T. (62. Vydrman T.), Machálek I., Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Klabačka J., Janča P., Chytil R., Horák Z., Horák T., Bachánek O., Tvrdek Š. Trenér: Zdeněk Horák.
Úvod utkání byl vyrovnaný, po patnácti minutách si první šanci vytvořili domácí s koncovkou byli, ale na štíru. Prosadit se povedlo až ve 20. minutě kapitánu Orlovskému. Od tohoto momentu byla hra vyrovnaná a hostům se podařilo těsně před poločasem vyrovnat, to se hlavou prosadil Horák. V 53. minutě domácí vstřelili druhou branku, přímo z rohového kopu se trefil Přecechtěl. V 58. minutě se hosté dočkali vyrovnání, kdy se od Horáka odrazil míč za brankovou čáru. V 75. minutě hosté dokonali obrat, prosadil se Tomáš Horák. Domácí zaveleli k závěrečnému náporu a výsledkem bylo vyrovnání Orlovského v 82. minutě. V samotném závěru se přiklonilo štěstí na stranu domácích, v 92. minutě se po závaru před brankou prosadil Orlovský. Domácí slavili velmi šťastné vítězství.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Tomáš Horák

?H. Němčí - Mařatice 3:3 (2:1)
Branky: 7. Bahula L., 12. Zámečník J., 51. Svadbík J. - 62. (p), 65. Kroča M., 20. Prekop D.
ŽK: 34. Srnec D., 90. Kadlček V. - 42. Zbořil S., 45. Mařák R., 66. Kroča M., 68. Prekop D., 78. Vyorálek D., 90. Zedek J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Roman Macalík (laik), Ivan Mařák (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (89. Tureček P.), Uhříček M., Tureček M., Špaček K. (64. Bobčík D.), Svadbík J., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Prekop D., Mařák R. (90. Ižo F.), Kubíček Petr, Kroča M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Utkání oboustranně rychlé a bojovné, kdy už ve 3. minutě vyzkoušel Kroča brankáře, ale jeho střela šla vedle tyčky. V 7. minutě se domácí dostali do vedení Bahulou, který technickou střelou k tyči nedal Matouškovi šanci. Ve 12. minutě padla druhá branka z kopačky Zámečníka, který dělovkou propálil celou obranu. Ve 20. minutě se hosté dočkali snížení z přímého kopu Prekopem. Ve 22. minutě zastavila střelu Mařáka Rybníkařova pravá tyč. V 51. minutě utekli domácí na 3:1 a to zásluhou Svadbíka, který dorážel míč odražený od gólmana. V 62. minutě snížili hosté z pokutového kopu Kročou na 3:2 a o 3 minuty později se podařilo Kročovi vyrovnat, a jak se ukázalo později byla to i poslední branka. Do konce utkání se hra přelévala mezi šestnáctkama, ale branky se již nedočkalo ani jedno z mužstev.
Nejlepší hráči: Michal Cmol - Jakub Zedek
?

Nezdenice - Břestek 3:0 (1:0)
Branky: 18. Kukuča L., 68. Valtr L., 69. Sviták P.
ŽK: 46. Suchý R., 58. Kociňák J., 66. Šašinka O., 78. Kolínek L. (Nezdenice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Vápeník (laik), Robert Lux (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Šašinka O., Sviták P. (85. Vaculík F.), Suchý R., Skočovský D., Mikliš M., Kukuča L. (72. Adámek R.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Břestek: Hurdes V. - Zámečník M., Slavík Z., Rýdl L. (46. Stuchlík J.), Plevák L., Mrva M., Lahola I., Hotař M., Dvořáček R., Durmiševič E., Čagánek P. (75. Sonntag P.). Trenér: Petr Sonntag.
Utkání se hrálo na mokrém, ale dobře připraveném hřišti. Hrálo se otevřené střetnutí a obě mužstva hrála útočně. V 10. minutě výborně vystřelil ze 16 m Hotař, ale míč směřující do horního růžku branky zázračně vytáhl na roh Malaska. Poté udeřili domácí v 18. minutě, kdy střela Svitáka ještě skončila na tyči, odražený míč se dostal ke Kukučovi a ten se štěstím otevřel skóre zápasu. Poté se domácí spíše stáhli k obranné činnosti a hosté toto mohli potrestat, kdy pět minut před přestávkou netrefil bránu Šašinka. Ve 2. poločase se snažili něco udělat hosté a domácí se štěstím drželi čisté konto. Defitivní obrat utkání nastal v 68. minutě, kdy se k míči dostal Valtr, na nic nespoléhal a z 25 metrů k pravé tyči uklidnil domácí tým. O minutu později přišla nejkrásnější kombinace celého zápasu, kdy na jeden dotek se míč dostal až do pokutového uzemí a tam Sviták přehodil lobem brankáře a stanovil konečný stav utkání na 3:0.
Nejlepší hráči: Lubomír Valtr - Marek Hotař

?Nivnice - Uh. Ostroh 5:0 (1:0)
Branky: 31. Lukeš P., 59. Máčalík J., 61. Boďa M., 76. Ligas L., 90. Ryšávka P.
ŽK: 58. Kovařík M. (Uh. Ostroh).
Diváci: 170.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Václav Tomanec (laik), Petr Zajíc (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plessner O. (71. Krajčovič Z.), Michalec J., Máčalík J. (77. Popelka P.), Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. (83. Ryšávka P.). Trenér: Ladislav Kalina.
Uh. Ostroh: Zavadil K. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M., Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M. (64. Procházka Z.), Kočiš P., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Lídr tabulky se do hostujícího týmu zakousl už od prvních minut. Ve 20. minutě měli domácí velkou šanci, kdy Mačalík vystřelil a brankář nadvakrát bravůrně zlikvidoval. Skóre se měnilo v 31. minutě, kdy hostující tým šel do brejkové akce, ale výborně hrající Velecký vybojoval míč, zatáhl po levém křídle, nahrál Lukešovi, který si pohrál s obranou - 1:0. V 59. minutě chybovala obrana Ostrohu a Máčalík zvyšoval na 2:0. O 2 minuty později se znovu měnilo skóre, kdy Lukeš zahrával standartní situaci, střela se odrazila od tyčky a do branky doklepával Boďa. V 76. minutě nejlepší hráč domácích Ligas opět po pěkné akci zvyšoval na 4:0. Tečku za tímto utkáním dovršil střídající Ryšávka, který vystřelil nastřelil hostujícího stopera a od něj se míč odrazil do vlastní sítě - 5:0. Domácí vyhráli zaslouženě, jelikož si hosté nevytvořili žádnou gólovou šanci.
Nejlepší hráči: Libor Ligas - Karel Zavadil

Os. Lhota - Košíky 0:1 (0:0)
Branky: 68. Přílučík L.
ŽK: 69. Fedor J., 74. Bémer Z. (Košíky).
Diváci: 106.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), Antonín Mikulec (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Radoch P. (46. Halač J.), Pešík E., Kotačka O., Jurčeka J., Hubík M., Horák K. (73. Machala J.), Doležal M. (78. Štergenich D.), Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Košíky: Pól R. - Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl J. (46. Ovsík M.), Mucha P. (46. Mihal A.), Hastík P. (82. Mařák P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Na dobře připravené ploše v Ostrožské Lhotě se představila mužstva z opačných pólů tabulky, ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Už v 11. minutě mohl skórovat hostující Marek Přílučík, ale Šicha včasným vyběhnutím jeho šanci zmařil. Do konce první půle si domácí vypracovali dvě dobré střelecké příležitosti, v koncovce však byli bezzubí, stejně jako hosté, kteří gólových příležitostí měli daleko více. Do druhé půle vstoupili domácí přece jenom aktivněji, ale jejich koncovka byla stejná jako v prvním dějství. Gólu se přítomní diváci dočkali v 68. minutě, když po pěkné narážečce hostující Lukáš Přílučík vstřelil první a jak se později ukázalo jedinou branku utkání. Nemusela být, ale jediná, neboť hosté si vytvořili ještě několik dobrých možností ovšem již bez gólového efektu.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Lukáš Přílučík

Vlčnov - Kostelany n. M. 1:3 (0:1)
Branky: 51. (p) Kameník J. - 16. Gabriel P., 67. Mojžíš Ju., 81. Mojžíš Jo.
ŽK: 22. Zemek P., 60. Konečný R., 65. Koníček J. - 25. Panáček R.
ČK: 75. Koníček J. (Vlčnov).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Zapletal (laik), Libor Procházka (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zlínský A., Zemek P., Tomala K., Moštěk O. (67. Bartošek J.), Mikulec K., Křapa L. (87. Podškubka D.), Koníček J., Konečný R., Kašpařík P., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Vávra V., Šťastný P. (89. Vávra J.), Panáček R. (82. Chmelař D.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P., Dvouletý J. (70. Dvouletý R.). Trenér: Martin Vávra.
Utkání začalo ve svižném tempu, útoky se střídaly z jedné strany na druhou. V 16. minutě zahrávali hosté rohový kop a míč přetáhli přes celou bránu, kde u zadní tyče stál Gabriel a hlavou docílil branky na 0:1. Tak skončil i poločas. Ve druhém poločase nastoupili domácí s enormní snahou o vyrovnaní, což se jim podařilo v 51. minutě, kdy zahrál hostující hráč Kašpařík rukou a domácí z pokutového kopu vyrovnali na 1:1. V 67. minutě obránci špatně zpracovali míč a po samostatném úniku Julius Mojžíš šel sám na brankáře a upravil skóre na 1:2. V 75. minutě byl vyloučen Koníček po druhé žluté kartě za kritiku rozhodčího. Hosté pak hlídali výsledek a po kombinační akci završili výsledek na 1:3 v 89. minutě, kdy branku vsítil Josef Mojžíš.
Nejlepší hráči: Petr Zemek - Jaromír Ventrča