Nivnice veze body z Fryštáku

Slovácko Sport 14 / 06 / 2018

Dolní Němčí - Bojkovice 3:0 (2:0)
Bojkovice v tomto zápase tahaly za kratší provaz. Domácí výběr přetavil svou převahu v prvním poločase ve dva góly. Po změně stran se v náročném počasí utkání spíše jen dohrávalo a Dolněmčané ve druhé půli přidali ještě jednu pojistku, čím uzavřeli jednoznačný výsledek na konečných 3:0. Branky: Poruban, Krchňáček P. 2.
Ořechov - Osvětimany 1:3 (1:2)
Nejprve se dostali hosté do vedení zkraje zápasu, Ořechovští však dokázali za dvacet minut odpovědět. Jeden z nejdůležitějších okamžiků utkání se odehrál ve 39. minutě, kdy předvedl domácí Sklenka v pokutovém území surovou hru a následoval dvojitý trest - červená karta a pokutový kop. Ten hosté proměnili a navíc je čekala přesilovka jednoho muže po celý druhý poločas. Po změně stran se zkušený domácí celek nezmohl na vyrovnání a naopak ještě jedenkrát inkasoval. Branky: Kolařík - Skřivan, Zýbal, Šmatelka.
Nedachlebice - Napajedla 0:2 (0:1)
Hosté se ujali po necelé půlhodině hry vedení a domácí Nedachlebice marně dobývaly hostující tvrz. Po změně stran nešla domácím upřít snaha, defenziva Napajedel byla však pozorná. Když v nastaveném čase využili hosté otevřené obrany Nedachlebic, bylo rozhodnuto.
V. Otrokovice B - Buchlovice 4:1 (2:1)
Hosté zvládli sice ještě v průběhu prvního poločasu srovnat na 1:1, do kabin se však šlo lépe domácím, kteří si tři minuty před pauzou opět vzali vedení na svou stranu. Když ihned po začátku druhého poločasu přidala rezerva Otrokovic třetí gól, bylo takřka rozhodnuto. Buchlovice ve druhé půli branku nevstřelily a padly v konečném součtu 1:4. Branka: Dufka.
Fryšták - Nivnice 2:4 (2:0)
Souboj týmů ohrožených sestupem zvládla na výbornou Nivnice. Domácí ovšem začali dobře a v průběhu prvního poločasu si vypracovali náskok 2:0. O poločasové přestávce bylo v kabině hostů velice živo, což nakonec přineslo své ovoce. Nivničané po změně stran zabrali, za což byli odměněni celkem čtyřmi vstřelenými góly. Hosté se tak dostali bodově na dostřel právě Fryštáku. O tom, kdo sestoupí, se tak rozhodne až za týden. Branky: Velecký J. 2, Těthal, Máčalík.
Koryčany - Žalkovice 1:4 (0:1),
Skaštice - Jaroslavice 5:0 (3:0)