Nivnice zabrala, doma zvítězila

Slovácko Sport 14 / 05 / 2015

Jaroslavice - Dol. Němčí 1:0 PK
 Po vyrovnané první půli, ve které po standardní situaci trefil T. Kadlček tyč, získali hosté herní převahu, ale ze tří dobrých příležitostí se domácí síť ani jednou nerozvlnila. Na penalty byli lepší domácí a připsali si bod navíc.
O.N.Ves - Kvasice 0:3 (0:2)
 Hosté v utkání dominovali a své hostitele do žádné vážnější šance nepustili. Ve 27. min. otevřel skóre Nguen Minh Duc a ve 36. min. zvýšil vedení Večerka. V 72. min. pojistil zaslouženou výhru Kvasic Kubík.
Březolupy - Bojkovice 2:1 (0:1)
Hosté začali lépe a ze dvou šancí jednu proměnili v 5. min. Vargou. Pak se do hry dostali i domácí, ale své šance promarnili. Po přestávce hra upadla do podprůměru a šance žádné k vidění nebyly. V 74. min. vyrovnal Kundrt a v 81. min. z problematické penalty dal vítězný gól opět Kundrt.
Mladcová - Hluk 0:4 (0:3)
Hosté potvrdili dobrou jarní formu a už do přestávky získali rozhodující náskok. O branky se podělili Galuška s Bihárim.
Osvětimany - Strání 1:0 PK
 Oboustranně útočné utkání nabídlo početnému publiku řadu dramatických situací před oběma brankami. Nejblíže ke vstřelení branky byl domácí Exel, ale jeho střela skončila na tyči. I když se diváci branky nakonec nedočkali, byli s průběhem utkání spokojení. V závěrečném penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí a stejnou mincí oplatili hostům penaltovou porážku z podzimu.
Újezdec - Nedachlebice 2:1 (0:1)
 Dramatické utkání výborné úrovně, v němž hosté vedli brankou Faldyny. Domácí Slinták neproměnil v první půli penaltu. Vyrovnat se podařilo domácím v 54. min. Hrubošem a mohli jít do vedení, ale tentokrát neproměnil penaltu Kobzinek. Vše napravil v 85. min., kdy dal vítěznou branku.
Nivnice - Žalkovice 4:2 (2:0)
 Domácí v sestavě s řadou dorostenců konečně potěšili domácí diváky. Po celý zápas měli domácí výraznou převahu s řadou příležitostí. Ve 20. min. byl pro faul vyloučen hostující a penaltu proměnil Prekop, který o deset minut později přidal druhou branku. Po přestávce domácí byli nadále aktivnější a Štergenich zvýšil na 3:0, na což hosté odpověděli brankou Karamona, ale po hodině hry se L. Ligas postaral o další branku. Na konečných 4:2 upravil v 75. min. hostující A. Tabara.
Dohrávka 16. kola: Kvasice - Nivnice 6:1, branka Nivnice: Ligas